Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
An`sharad
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Pytanie o rasę?

sob maja 24, 2008 10:41 am

Witam pragnę zacząć grę nową postacią. Mam nawet pewien ciekawy pomysł, jednak pojawił się pewien problem. Szukając odpowiedniej rasy natknąłem się na ciekawy obrazek w książce "MIECZ I PIĘŚĆ". A dokładnie na potwora miażdżącego wojownika (strona 63) I tu pojawia się moje pytanie wiecie może co to za rasa ? :?

Awatar użytkownika
RPG_Master
Użytkownik
Użytkownik

pt lis 14, 2008 5:33 pm

O cholera coś kojarzę...:) Nie nie wiem co to za rasa ale wiem o jaką ci chodzi. Brałem kiedys udział w sesji i przez kamerę internetową i gościu miażdżył tym wszystko. Tylko że on miał chyba 15 poziom i to nie była jego pierwsza postać, miał duże doświadczenie... A ona podobno jest bardzo trudną rasą na początek... To jaką wybierzesz rasę zależy od tego jak długo grasz i czy rzeczywiście znasz się na D&D. Wybór nalezy do ciebie. Trochę pogadałem ale może coś pomogłem?

Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 14, 2008 5:38 pm

Głowy nie dam, ale to chyba ogrowy mag mnich, rozpisany stronę dalej.

RPG_Master, nie ma to jak odpowiedź na zadane pytanie...

Awatar użytkownika
Szarlih
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 14, 2008 8:03 pm

D&D i RPG wogóle to nie MU ani nie WoW. Możesz grać ogrowym magiem, niedźwieżukiem, nie wiem Quagotthem, zającem rysiem ryjówką czy czymkolwiek innym, i będzie wyglądać tak, jak chcesz. Po prostu wybierz podobną rasę (no mi akurat pod ten rysunek to najbardziej Niedźwieżuk podpada) i opisz go swoim kolegom tak jak wygląda na rysunku, albo po prostu pokaż im ten rysunek. Zapewniam że MP nie będzie miał nic przeciwko zgodzeniu się na to, że Quagotthy czy Niedźwieżuki z twojego plemienia akurat tak wyglądały. Po prostu zapytaj MP czy to może podpadać pod (jakąśtamrasę), i wymieniaj je, aż na którąś się zgodzi.

W ogóle dyskusja na forum o obrazkach z książki jakoś mi tak nie bardzo :/.

I jak dla mnie nie, nie był to Ogrowy Mag :).

Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lis 17, 2008 12:30 pm

Jeżeli dobrze kojarzę to był to Minotaur :wink:

Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec

pn lis 17, 2008 2:12 pm

Były dwa rysunki. Jeden faktycznie z minotaurem, drugi z bliżej nieokreślonym czymś, wgniatającym człowieczka w ziemię.
Ja obstawiam za tym, iż był to ogrowy mag z poziomami mnicha.
Przedstawiony na wcześniejszym rysunku minotaur jest rozpisany na następnej stronie. I dlatego wychodzę z założenia, że jest to ogrowy mag mnich, którego rozpiska jest zamieszczona kawałek dalej.

Awatar użytkownika
Sleeping Giant
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn lis 17, 2008 3:08 pm

Mi również się wydaje, że to był ogrowy mag, mnich. Chodzi o takie wielkie coś z rogami i diabelską mordą, które w typowo bojowej pozycji wgniata w ziemię jakiegoś wojownika? Jeśli tak to to definitywnie jest właśnie ów ogrowy mag:)

Awatar użytkownika
Warag
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn lis 17, 2008 3:30 pm

Mi ten obrazek najbardziej przypomina humanoidalnego kozło-wilka :razz: ale, że czegoś takiego nie ma, to również obstawałbym przy ogrowym magu. Pasowałby tu być może też jakiś demon, albo diabeł, ale nie widziałem, że by coś o tym wspomniane było w tym dziale, więc raczej odpada.

Wydaję mi się również, że autora tematu nie bardzo już to interesuje, zważywszy na datę napisania jego posta :wink:

Awatar użytkownika
Gwjazdor
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lis 17, 2008 3:53 pm

Właśnie zajrzałem do tego podręcznika. Moja diagnoza brzmi: str 61 - Minotaur, str 63 - Ogrowy mag. Ktoś ma inne zdanie?