Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Sesja

sob gru 22, 2007 1:27 am

Na forum zielonej wieży próbuję poprowadzić jedną z przygód wydaną przez portal, ale chętnych znalazł się na razie jeden. Jeżeli ktoś ma tam konto i chce zagrać zapraszam, warunek jest taki, że osoby które znają WRW proszone są o nie granie.

www.forum.zielonawieza.pl
 
Awatar użytkownika
Moraine
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:15 pm

pn paź 20, 2008 5:41 pm

Jesli ktoś chciałby pograc w Trójmieście, to zapraszam do mnie - od dwóch lat mam tylko jednego gracza, i za dobrze sie juz znamy. Czas na napływ świeżej krwi ;)
 
Awatar użytkownika
R@phael
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw cze 03, 2004 3:04 pm

pn paź 20, 2008 9:03 pm

No u mnie też bieda, ale mam dwóch graczy, niestety jeden wyjechał na studia do poznania i rzadziej gra. Szukam graczy na terenie górnego śląska i bez efektu. Napisz tutaj, prędzej ktoś ci odpowie:

http://forum.polter.pl/poszukiwani-gracze-mg-vf40.html

PS. Zajmując się Arkoną miałem podobny problem, brakowało mi ludzi, a w okolicach trójmiasta byli inni którzy też mieli problemy ze składem. Historia lubi się powtarzać :)
 
Awatar użytkownika
Vesa1
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 215
Rejestracja: czw cze 23, 2005 2:32 pm

pn lis 10, 2008 7:44 pm

Witam
A ja bym z chęcią pograł w Wawie : jak ktoś może potrzebuje, kogoś nowgo to bardzo proszę, zdycham tu bez grania, lub chociażby bez rozmów.
pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
ubersreik
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 11, 2006 10:46 am

ndz lis 23, 2008 5:58 pm

Okolice Lublina i Lubartów ja zapraszam...

młody ale odważny :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość