Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

Nowosci na ed.polter.pl

czw sty 19, 2006 6:47 pm

W tym tygodniu druga część artykułu wprowadzającego do świata gry. Tym razem jego tytuł brzmi: "Kości zostały rzucone" i przybliża mechanikę zastosowaną w systemie.

Dodatkowo, dzieki uprzejmości Geriona, w Skarbcu znalazły się linki do PDFa "Codex Arcanus".

Zapraszamy na kolejną aktualizację, tym razem za dwa tygodnie i jeden dzień.
Ostatnio zmieniony śr paź 29, 2014 9:13 pm przez Kamulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 12:18 pm

Dni lecą, studenci mają sesję, przyszedł więc czas na kolejną aktualizację. Tym razem debiut na łamach Kaeru. Tekst Andrzeja 'Ulivera' Chęsiaka, pod tytułem"Earthdawn - Narodziny Legendy". Opowiada o odgrywaniu postaci heroicznych. Mamy nadzjeję, że nie jest to Twój ostatni tekst, jaki zostanie opublikowany u nas.

Zapraszamy do lektury i do zobaczenia za dwa tygodnie.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 17, 2006 12:19 am

Dwa tygodnie minęły szybciej niż byśmy tego chcieli. Tym razem proponujemy Wam zapoznanie się z tekstem pod tytułem "Czarna Ziemia". Opisuje on losy pewnego wędrowca, który spotkał na swojej drodze płaczącego trolla.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy za dwa tygodnie.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob mar 04, 2006 5:42 pm

Tak, wiem. Miała być wczoraj. Niestety, z kilku powodów jest dopiero dzisiaj.

Zapraszam więc do zapoznania się z tekstem Konrada 'Kalosza' Kaliszki, kontynuującym opis rozszerzeń dyscypliny. Tym razem prezentuje On nam Dziecko Lodu.

Z rzeczy mniej przyjemnych, postanowiłem wydłużyć okres między kolejnymi aktualizacjami. Niestety, są różne tego przyczyny. Ogłaszam węc, że od tej pory aktualizacje będą miały miejsce co około trzy tygodnie. Dzięki temu bedziemy mogli dłużej zapewniać Wam nowe materiały.

Zapraszam do czytania i życzę miłej lektury.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob mar 25, 2006 11:59 am

Dziś już 25 marzec, czas więc na aktualizację działu.

Tym razem prezentujemy Wam tekst twórcy Kaeru Earthdawn, Emila ‘Rhegeda’ Strzeszewskiego, pod tytułem "Jam jest Kaer".

Życzymy miłej lektury i zapraszamy za miesiąc.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

ndz kwie 30, 2006 11:11 am

Dzisiaj nadrabiamy zaległości w dziale Recenzje. Pojawił się w nim tekst opisujący dodatek Ścieżki Adeptów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania sie z tekstem i życzę miłej lektury.

Do przeczytania za miesiąc.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

wt maja 30, 2006 3:22 pm

Minął miesiąc, czas na nowy materiał. Tym razem debiut na łamach. Michał ‘Sasori’ Szymczak w swoim tekście Nieświadomy Gladiator, przedstawia bardzo ciekawą rozrywkę pewnej grupy ludzi w Barsawii.

Udanej lektury i do przeczytania za miesiąc.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

czw gru 25, 2008 10:32 pm

Po latach bezruchu (ostatni news w tym temacie pochodzi z maja 2006) w Kaerze ED coś zaczyna się dziać. Pojawił się artykuł Narodziny Światła. Co prawda jest mojego autorstwa, ale mam nadzieję nie stać się człowiekiem orkiestrą i zaserwować wam sporą ilość materiałów...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości