Zrodzony z fantastyki

 
SvD
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 01, 2008 8:48 pm

Radom! D&D pełną parą!

śr gru 03, 2008 10:49 pm

No coz...

Dzisiaj mialem przyjemnosc otworzyc starterek do D&D miniatures... wzialem zasady do reki i jestem mile zaskoczony.

Juz tlumacze dlaczego.

Ogolnie bylem sceptycznie nastawiony do gier tego typu (znaczy sie plansza i pomalowane figurki), staralem sie trzymac od nich z daleka. Jako, ze jednak jestem fanem D&D i jakis czas temu w sklepie ktorym pracuje zaczelo to hulac to sie skusilem.

Pierwsze co mnie zaskoczylo to ladnie pomalowane figurki... no coz, to naprawde jest duza zaleta dla mnie. A druga sprawa to... zasady ktore sa na tyle rozwiniete i na tyle ciekawe, ze gra w ten system jest... wciagajaca!

Drugie... cena! Kurcze, 45zl za booster z 8 figurkami to jest cos milego. Mozna sobie pozwolic od czasu do czasu taki boosterek zakupic i pykac nowymi figurkami.

Ogolnie bardzo przyjemny system. Napisze cos wiecej za jakis czas jak tylko rozegram pare bitew.

Jesli ktos jest zainteresowany bitewka to zapraszam do sklepu znajdujacego sie w Radomiu, Sienkiewicza 30 :)

Szczegółowe informacje można uzyskać tutaj http://www.progresor.radom.pl
Ostatnio zmieniony ndz sty 04, 2009 10:50 pm przez SvD, łącznie zmieniany 1 raz.
 
p0piel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 25, 2008 2:51 pm

pn gru 29, 2008 8:42 pm

Rozumiem, że jeżeli jesteś nowym graczem to grasz na 2.0?
 
SvD
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 01, 2008 8:48 pm

pn gru 29, 2008 10:28 pm

Nic mi to nie mowi 2.0 :)

Gram na zasadach zawartych w starterze i figurkach z boosterkow :)
 
p0piel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 25, 2008 2:51 pm

wt gru 30, 2008 10:53 am

Starterze War Drums czy Dungeon of Dread?
 
SvD
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 01, 2008 8:48 pm

wt gru 30, 2008 5:21 pm

Dungeon of Dread :)

A dlaczego tak dopytujesz, swoja droga czy jestes moze z Radomia?

:)
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

śr gru 31, 2008 8:52 am

Poprostu dopytuje się o nowych graczy, gdyż bardzo ważna jest promocja figurek i wogóle. Radzę wejść na stronę www.dndminiatures.dbv.pl tam jest wszystko ładnie wyłożone, co dotyczy naszych figurek. Mam też na sprzedaż full pojedynczych figurek ze starej edycji więc jakby co to wal jak w dym.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości