Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

Zmiany i inne takie...

śr sty 07, 2009 4:11 pm

Ech... Pierwszy tydzień na stanowisku i już obsuwa... :P

Niestety, z powodu awarii serwera, nie udało nam się opublikować Papierowego golema zgodnei z planem, czyli we wtorek. Jest za to dziś, mam nadzieję, że się spodoba. Winni zostaną rozstrzelani.

Chciałbym również zakomunikować, że pojawiła się mała zmiana w naszej "ramówce". Wbrew temu co pisałem niedawno w D&DP Unofficial (ech jak to się wszystko szybko zmienia), nowe teksty będą publikowane we wtorki i piątki, zwykle popołudniu lub wieczorem.

Nie przeiduję w najbliższym czasie większej ilości przesunięć, więc niniejszym możecie się zacząć przyzwyczajać do nowego cyklu publikacyjnego.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

czw sty 08, 2009 4:38 pm

Z okazji zmiany szefa pytanie: Co z materiałami z dnd.pl?

Przypomnę, że jednym z elementów fuzji było:
Rebound pisze:
Co do artykułów, to zostaną one przeniesione na naszą stronę - w całości albo w dużej części. Aczkolwiek sprawą kluczową jest w tym wypadku uzyskanie zgosy autorów tekstów na ich transfer :).
 
Awatar użytkownika
Breeg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 338
Rejestracja: sob lis 18, 2006 6:39 pm

czw sty 08, 2009 6:44 pm

Witam.

Suldarr'essalar pisze:
Z okazji zmiany szefa pytanie: Co z materiałami z dnd.pl?

Dokładnie. Przychylam się do zapytania. Z tego co widziałem wcześniej były one bardzo wartościowe.

Pozdrawiam,
Breeg.
 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

pn sty 12, 2009 6:44 pm

Suldarr'essalar pisze:
Z okazji zmiany szefa pytanie: Co z materiałami z dnd.pl?

Dzięki za szturchnięcie w tej sprawie. Faktycznie, bardzo długo to już czekało.

Po wypytaniu kolegów z redakcji mogę obiecać, że pierwsze teksty ukażą się nie później niż na początku lutego. Poślizg wynika z faktu, że chciałbym, aby zostały przepuszczone przez standardową ścieżkę redaktorską, celem odkurzenia i korekty. Do końca kwartału wszystkie (co do których uzyskamy zgodnę autorów) powinny być na stronie.

Dodatkowo istnieje też możliwość wcześniejszego umieszczenia całości tekstów w formie nieobrobionej do ściągnięcia, jeśli sobie tego życzycie.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt sty 20, 2009 1:05 pm

TOR pisze:
Dodatkowo istnieje też możliwość wcześniejszego umieszczenia całości tekstów w formie nieobrobionej do ściągnięcia, jeśli sobie tego życzycie.

Jeśli mógłbyś wrzucić listę tłumaczeń klas podstawowych/prestiżowych, atutów, czarów i mocy to byłoby super.

W końcu ktoś się za to wziął (lub przynajmniej deklaruje :P)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości