Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

Naruto: Steel Country Arc - komentarze

czw lut 12, 2009 1:22 pm

Obrazek

Egzamin napisany, rekrutacja zakończona, możemy zaczynać. Pierwsza notka pojawi się dzisiaj wieczorem.
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

czw lut 12, 2009 2:05 pm

Smexy, czekamy jakby co ;).
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

czw lut 12, 2009 5:41 pm

No, fajny obrazek również w pełni gotowy* :D

* Lub jak kto woli gotowa xDD
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

czw lut 12, 2009 6:00 pm

Obrazek jest głównie po to, żebyśmy mieli zebrane "statystyki" wszystkich postaci w jednym miejscu. A to, że ładnie wygląda, to tylko taki bonus.

W sesji mamy teraz okazję do wstępnej interakcji. Liczę tu oczywiście przede wszystkim na waszą inwencję, ale że misja nie jest szczególnie pilna mogę zasugerować wspólny trening w drodze, a może jakiś sparring?

Co do długości notek, to ważniejsza będzie dla mnie jakość i poprawność niż ilość. No, chyba, że wszyscy się rozkręcimy i zaczniemy pisać długie i soczyste opisy. :D
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

czw lut 12, 2009 7:25 pm

Widzę, że już pierwsze "pióra" poszły w ruch i mamy pierwsze posty ;). Nieźle, zobaczymy co dalej. Jeszcze teraz tylko Nemo.
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

sob lut 14, 2009 3:31 am

Macie, macie. Wybaczcie że tak krótko i tak późno, ale miałem pewne problemy, a krótkość wynika z tego, że muszę wejść w Hinatę, zanim zacznę czuć się pewnie pisząc z jej perspektywy.
Zakończenie jest takie, jakie życzył sobie Herr Kejmur.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

sob lut 14, 2009 11:04 am

Wrzuciłem kolejny post z propozycją spraingu wiem że moja postać nie ma szans ale wydaje mi się że to niezła metoda na podbudowanie pewności siebie i ustalenie kto ma w drużynie jaką rolę :razz:
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

sob lut 14, 2009 1:06 pm

Zgodnie z życzeniem Maito Gai właśnie miał guest apperance w naszej sesji. Co jak co, ale w tym kontekście propozycja sparringu Sakury wydaje się jak najbardziej na miejscu.

Swoją drogą czuję się przerażony faktem, że łatwiej pisać mi wypowiedzi Gai'a niż normalnych shinobi. :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

sob lut 14, 2009 2:35 pm

Antara pisze:
Zgodnie z życzeniem Maito Gai właśnie miał guest apperance w naszej sesji. Co jak co, ale w tym kontekście propozycja sparringu Sakury wydaje się jak najbardziej na miejscu.

Swoją drogą czuję się przerażony faktem, że łatwiej pisać mi wypowiedzi Gai'a niż normalnych shinobi. :D


Tak Mito Gai rządzi :hahaha: nie masz być czy przerażony :mrgreen: akurat Gaia (i Lee) o tyle łatwo odgrywać że mają pewne często powtarzające się zachowania dzięki czemu łatwo wejść w ich skórę

Asuma(:papieros: ) też ci fajnie wyszedł szczególnie ten tekst o dowodzeniu drużyną dziewczyn :lol:
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

sob lut 14, 2009 6:16 pm

Ogłoszenie dusz pasterskich.

Odpoczynek co 8 godzin, chyba że zajdzie jakaś pilna potrzeba. Hinata używa Byakugana co 15 minut. Ustawienie jak poprzednio - Chouji pierwszy, Sakura druga, Hinata trzecia. Dla pewności jeszcze co godzinę się zatrzymujemy na parenaście chwil by rozglądnąć się wokół dokładniej.

Koniec ogłoszeń ;).

EDIT: Zapomniałem o bonusie - http://img16.imageshack.us/my.php?image ... sayqa7.png. Enjoy ;).
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

sob lut 14, 2009 10:05 pm

Po dzisiejszej serii notek dochodzę do wniosku, że Tsunade miała jednak rzeczywisty powód by wysłać waszą trójkę wspólnie ma misję. Wszystkim bez wyjątku brakuje pewności siebie. :D Patrząc na to z boku nie można się powstrzymać od uśmiechu.

I przy okazji muszę przyznać, że opisywanie walk via Google Docs ma niezaprzeczalne zalety - dzięki Nemo za ten nowatorski pomysł.

Myślę, że na dziś wystarczy - moja notka, a w niej początek prawdziwej sesji pojawi się jutro.

EDIT: A jednak skrobnąłem coś krótkiego dzisiaj. Bardzo proszę by, gracze przed napisaniem swoich odpowiedzi dogadali się między sobą co robią. To ważne. Szczegółowe pytania zadawać tu lub na GG.

Wygląd dziewczyny zainspirował mój ulubiony fanart do Naruto. Proszę się nie sugerować opisem ani pozostałymi dwoma postaciami. ;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

sob lut 14, 2009 11:39 pm

Tak rzeczywiście pomysł z google doc był genialny +1 dla Nemo pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić z tą dziewczyną to sprawdzić ją na GenJutsu i trucizny albo po prostu śpi :P a na razie dobranoc wszystkim do jutra:D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz lut 15, 2009 10:04 am

Przemyślałem tą sprawę i oto moja propozycja Sakura i Hinata zajmują się badaniem pacjentki a Chouji w tym czasie pilnuje tyłów żeby nasza drużyna nie wpadła w pułapkę. Pierwszą rzeczą jaką należałoby zrobić jest sprawdzenie pulsu u dziewczyny. Potem o pomoc poprosiłbym naszą koleżankę z Bayakuganem. Przy pomocy tych genialnych białych ślipek o wiele łatwiej przebadać pacjentkę na obecność GenJutsu i trucizn.
I tak mi się wydaje że nasza przyszła nowa znajoma po prostu się zdrzemnęła a MG sobie żarty robi :razz: ale zależnie od wyniku badań sakura gotowa jest do opatrywania,cucenia lub rozpraszania GenJutsu

Jakieś obiekcje lub propozycje moi drodzy?
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

ndz lut 15, 2009 8:10 pm

Brilchan pisze:
Jakieś obiekcje lub propozycje moi drodzy?


Jakoś nie możemy się dziś wszyscy złapać jednocześnie na necie. Proponuje więc po prostu wrzucić wszystkie propozycje do komentarzy, a później napisze się pojedynczą notkę podsumowującą.

Info dotychczas zdobyte z obserwacji: Na "branzolecie" dziewczyny jest znak liścia.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz lut 15, 2009 9:34 pm

Antara pisze:
Brilchan pisze:
Jakieś obiekcje lub propozycje moi drodzy?


Jakoś nie możemy się dziś wszyscy złapać jednocześnie na necie. Proponuje więc po prostu wrzucić wszystkie propozycje do komentarzy, a później napisze się pojedynczą notkę podsumowującą.

Info dotychczas zdobyte z obserwacji: Na "branzolecie" dziewczyny jest znak liścia.


ja wszystkie propozycje co do zachowania i taktyki zawarłem w moim ostatnim poście więcej na razie ich nie mam oprócz tego opracowałem sobie reakcje Sakury na trening i bynajmniej nie jest to płacz szloch i lament :lol:

pytanie : symbol liścia znaczy się Konohy czy po prostu liścia? Bo swoją drogą to ten Konohański liś wygląda jak ślimaczek*
* tekst z Naruto The Abrige series :lol:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn lut 16, 2009 9:19 pm

Pozwolicie że jutro skrobne opis badania? bo zupełnie nie mam dziś siły:( sorry

EDIT: mój post będzie dzisiaj po 15stej jak wrócę z uczelni bo nie chce wrzucać byle czego po za tym będę musiał przerzucić wrzystko przez worda a wcześniej się z tym nie wyrobię :P
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

wt lut 17, 2009 10:51 am

Wygląda na to że krewna Hinaty jednak nie jest szpiegiem bo rozpoznała sakurę ale chyba podobnie jak nenij ma jakieś zadawnione urazy z hinatą:P Sakura postara się uspokoić różową członkinie rodu hinaty GenJutsu a Choij IMHO pownien spróbować przygnieść ją swoją techniką nie możemy ryzykować żeby Hinacie stała się krzywda ale jednocześnie nie wolno nam za bardzo prowokować naszej koleżanki
cel obezwładnić,uspokoić i przepytać :razz:
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

wt lut 17, 2009 7:34 pm

Każda postać ma teraz kilka chwil na reakcję. Jesteście drużyną od niedawna i jest za mało czasu na konsultacje działań - więc każdy swoją deklarację piszę oddzielnie. Kolejność deklaracji jest nieistotna, ale rezultaty będę rozpatrywał w kolejności: Sakura, Chouji, Hinata.
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

wt lut 17, 2009 8:11 pm

Wygląda na to że krewna Hinaty jednak nie jest szpiegiem bo rozpoznała sakurę

Objection!
Sakura nie zna jej, prawda? A powinna raczej ją kojarzyć (ciężko kogoś takiego zapomnieć :P)...ergo! Wszystko przemawia za tym, że ona wie o Haruno dzięki temu :D
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

czw lut 19, 2009 1:51 pm

Wyjeżdżam na weekend do domu, więc będę miał ograniczony dostęp do forum i GG. Notka, która właśnie wysłałem jest niedokończona – ale to dla was to dobrze, macie okazję w międzyczasie opracować jakiś genialny plan do schwytania dziewczyny. Jeśli nie pojawi się notka z waszej strony to wieczorem (w miarę możliwości :D) dokończę swoją notkę – tzn. dotrzecie już na miejsce misji bez dodatkowych random encounterów.

Dla zainteresowanych, Fuuton: Kuuchuu Oomata no Jutsu, czyli Wind Style: Sky Stride Technique – to moja autorska technika, na którą pomysł podsunął mi komentarz Naruto po zakończeniu treningu chodzenia po wodzie. Żaden z waszych geninów nie słyszał o takiej technice, ale z obserwacji wydaje się jasne, że pozwala na stąpanie w powietrzu jak po twardej ziemi. :razz:
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

czw lut 19, 2009 2:11 pm

nemochimaru (8653537)
Hmm

13:56:12 Zrobmy
13:56:19 nemochimaru (8653537)
http://en.wikipedia.org/wiki/Fastball_special

13:56:27 nemochimaru (8653537)
Chouji wyrzuci w strone dziewczyny ktoras z kunoichi

13:56:30 uzywajac wydluzonych ramion
14:05:42 nemochimaru (8653537)
Ok, mam pomysł

14:05:45 Bierzesz Sakure i Hinate
14:05:51 nemochimaru (8653537)
my bierzemy linke, ja jeden koniec, ona drugi

14:05:54 biegniesz, biegniesz
14:06:06 nemochimaru (8653537)
i nas rzucasz wydłużonymi rekoma w strone panienki

14:06:18 nemochimaru (8653537)
tak, zeby byla pomiedzy nami

14:06:33 nemochimaru (8653537)
powinismy ja linka zlapac
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

sob lut 21, 2009 11:15 am

Przepraszam za nieobecność ale miałem morderczy tydzień :razz: miałem być po 15stej ale przez korki uliczne wróciłem o 18 i mniej więcej tak przez cały tydzień i dopiero dziś znalazłem siły żeby usiąść do komputera
plan wydaje mi się dobry choć trochę korci mnie żeby ją pośledzić :P możecie rzucać sakurą :D
zastanawiam się czy napisać zaległy post?
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

pn lut 23, 2009 1:48 pm

Wróciłem do Krakowa i dokończyłem swoją notkę. Czy pościg był dostatecznie epicki i trzymający w napięciu? ;)

Jakie jest wg was najodpowiedniejsze tłumaczenie "exploding tag?". Eksplodująca notka brzmi trochę śmiesznie w sesji PBF.

Jakby ktoś miał ochotę na dialog ze zleceniodawcą i w ogóle opis lokacji to proszę się odezwać na GG.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

wt lut 24, 2009 10:25 am

ok post będzie po południu tym razem na 100% bez względu na wszystko proponuje następujący plan działania najpierw udamy się do zleceniodawcy a potem udała(łąbym:D) się na mały rekonesans po wiosce górniczej i postaram się zdobyć info na temat komu mogłoby zależeć na sabotowaniu kopalni i czy ktoś widział podejrzaną blondynę
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

wt lut 24, 2009 3:44 pm

"exploding tag?"

Nalepka wybuchowa?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

wt lut 24, 2009 4:03 pm

Ja tam nie mam nic przeciwko eksplodującej notce :razz: siadam do pisania posta
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

czw lut 26, 2009 11:13 pm

Hmmm, chyba „eksplodująca notka” rzeczywiście trudno by było czymś zastąpić. Może tylko „wybuchową notką”.

Opis tego co działo się w domu Kyou i reszcie osady pozostawiam do waszej dyspozycji. Warto by też w waszych notkach wyłożyć jaki ustaliliście plan pilnowania tej kopalni i czy robicie coś ponadto co jest wymagane w kontrakcie. Chouji już się zgłosił do odgruzowywania. ;) Nemo oczywiście ma zaległą notkę, na którą czekam niecierpliwie. :D

Póki co pozwoliłem sobie pchnąć akcję jeszcze trochę do przodu. Wasza drużyna ma szczęście do znajdywania ciał innych ninja. Kiedy jeszcze żył zasypany w kopalnii człowiek wyglądał tak (wersja 18stoletnia). Wszelkie szczegóły co do niego na GG.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pt lut 27, 2009 12:43 am

Dobra oto propozycje Sakury co zrobić:

Po pierwsze trzeba ustalić dyżury przy pilnowaniu posterunku proponuje taki podział : najpierw Choij bo zyskał szacunek miejscowych potem Hinata ob ma Byakugan a na końcu Sakurcia bo mało umie xD
proponuje żebyśmy odpoczywali w pobliżu wejścia tak żeby w razie czego można było szybko zająć się obroną oprócz tego Chouij powinien być zwolniony z pierwszej kolejki bo na pewno będzie zmęczony odgruzowywaniem więc pierwsza tura byłaby Sakura + Hinata. Mamy okazje żeby pogadać jak dziewczyna z dziewczyną:razz: np. o Naruto i o blondynie z Bayakuganem

druga sprawa - po oględzinach ciała sakura stwierdziłą co następuje
- umarł od wybuchu nieprawidłowo podłożonej notki
- jest z wioski Kumo
- zostało mu trochę wybuchowych notek(mistrz podpowiada żeby Hinata przyjrzała się im przy pomocy swoich oczek)
- chłopak nie ma żadnych BL

jeżeli się trochę popytamy dowiemy się że wiosce Kumo zależy na siarce wygląda na to że szykuje się konflikt między naszymi wioskami

Uważam że powinniśmy a)skontaktować się z wioską żeby zapytać co zrobić z tą sytuacją (misja D rank może wywołać II wojnę ninja:D) i czy chcą żebyśmy dostarczyli ciało zmarłego chmurka naszym agentom w wiosce (może wyciągnął jakieś przydatne info) mistrz powiedział że musimy wymyślić coś fajnego żeby zgodził się na kontakt . Notki powinniśmy podzielić między siebie choć jeżeli ktoś z was nie chce swojej doli to zwracam uwagę na to że Sakura chyba najlepiej by je spożytkowała(zna się na selach) może użyjemy ich do odgruzowania

podsumowując mamy naszego sabotażystę który zginął ale i tak trzeba dokończyć odgruzowanie a wydaje mi się że to dopiero początek Mistrzu kazał się nam zastanowić czy robimy coś po za minimum koniecznym do wypełnienia misji
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

pt lut 27, 2009 1:54 pm

jeżeli się trochę popytamy dowiemy się że wiosce Kumo zależy na siarce wygląda na to że szykuje się konflikt między naszymi wioskami

To trochę nadinterpretacja. :D Ale nie da się ukryć, że w kraju Stali ścierają się wpływy Kumo i Konohy.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pt lut 27, 2009 2:38 pm

@UP
po prostu zakładam najgorszy możliwy scenariusz. Tak jest bezpieczniej
:razz: :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości