Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

Jest luty i gramy...

pn lut 09, 2009 10:28 pm

Co w tym krótkim miesiącu gości w naszych komputerach?

Ja gram w nową, świetną i chyba trochę niedocenianą PoP. Nie mogę się oderwać. Niedługo zrecenzuję. Trochę też pocinam w Assasin's Creed i Neuro Online.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn lut 09, 2009 10:51 pm

PS3: Prince of Persia, MGO.
PC: Company of Heroes
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

pn lut 09, 2009 10:54 pm

X-men Legends 2. Wcale przyjemna rozwałka w klimatach jedynego komiksu o superbohaterach, który lubię ;)
 
Awatar użytkownika
Dark Sage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:25 pm

wt lut 10, 2009 7:04 am

Dark Sang oraz kończę FarCry2 (ludzie, sesja jest, nie ma czasu na granie;)).
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

wt lut 10, 2009 11:06 am

Criostasis
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

wt lut 10, 2009 11:20 am

Medieval II: Total War

Nareszcie udało mi się dorwać pełniaczka i go nie wypuszczam. To zadziwiające jak wciągająca jest ta gra i jak przyjemnie jest popatrzyć na zabójców wycinających w pień poszczególnych członków rodziny królewskiej wrogiego państwa, a później przepuścić szturm na zamek, w którym wraz z resztkami armii skrył się król. Oczywiście trzeba się przy tym szykować na atak z drugiej strony, gdyż papież nas ekskomunikował i teraz Francja na pewno zechce skorzystać z okazji by nieco uszczuplić nasze ziemie. No po prostu marzenie, nie mogę przestać myśleć o tej grze.

W planach mam jeszcze Starcrafta i Warcrafta III. Niedawno skończyłem Company of Heroes i planuję jeszcze poszukać w sklepach World in Conflict i Faces of War.
 
Awatar użytkownika
WH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: śr sie 13, 2008 7:51 pm

wt lut 10, 2009 5:25 pm

Ech, znowu Shadowbane. Kilka lat to dla MMO zwykle wieczność, a mnie nadal bawi.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pt lut 13, 2009 9:29 pm

Znów powrót do Neverwinter Nights 2:) Tym razem czarodziej:)
 
Awatar użytkownika
Senril
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 23, 2007 8:51 pm

sob lut 14, 2009 11:31 am

Nowy PoP i Sacred 2.
 
Awatar użytkownika
Molik
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 09, 2007 10:23 pm

sob lut 14, 2009 1:21 pm

Burnout Paradise na PC;
X360 jak narazie ma spokój, planuję zakup Gears of War 2.
 
MaWro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 326
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:41 pm

ndz lut 15, 2009 2:02 pm

Hearts of Iron, wydane w Polsce pod tytułem II Wojna Światowa.

Właśnie wygrałem wojne Niemcami- granica z ZSRR na górach Ural, a GB została już tylko mała część Indii. Niestety czas gry sięskończył;/

Teraz zamierzam wziąć się za jak najszybsze wygranie z Osią grając USA.
 
Awatar użytkownika
AesmaDeva
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw paź 09, 2008 3:20 pm

ndz lut 15, 2009 2:58 pm

MaWro pisze:
Hearts of Iron, wydane w Polsce pod tytułem II Wojna Światowa.

Właśnie wygrałem wojne Niemcami- granica z ZSRR na górach Ural, a GB została już tylko mała część Indii. Niestety czas gry sięskończył;/

Teraz zamierzam wziąć się za jak najszybsze wygranie z Osią grając USA.

Grasz z dodatkami? W dodatkach masz czas 1934-1964 - Rzeszą wystarcza do podboju prawie całego świata ;)

Ostatnio też w HoI 2, do tego oba KotORy. Trzeba w końcu wszystko to przejść na trudnym :)
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

ndz lut 15, 2009 3:04 pm

AesmaDeva - on mówi o części pierwszej, to tej dodatków nie ma, są do drugiej ( IMO - o wiele lepszej ). Jest za to fan-made path, znoszący limi czasu wogóle :) .
 
Awatar użytkownika
Beamhit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2359
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:22 pm

ndz lut 15, 2009 3:23 pm

Jade Empire - spodziewałem się średniego erpega, a dostałem nawet niezłą naparzankę. Raz na normalu zaliczone, teraz trzeba na najtrudniejszym poziomie przejść.
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

ndz lut 15, 2009 3:43 pm

Świeże "Mirror's Edge"

Stanowczo za krótkie jak na tak gigantyczną dawkę frajdy z gry.
 
Awatar użytkownika
sito
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 138
Rejestracja: śr sie 01, 2007 8:53 pm

ndz lut 15, 2009 4:04 pm

Jade Empire - spodziewałem się średniego erpega, a dostałem nawet niezłą naparzankę. Raz na normalu zaliczone, teraz trzeba na najtrudniejszym poziomie przejść.


Jade Empire jest świetne :)
Przechodziłam Jadeoitowego Mistrza (miał być najtrudniejszym poziomem, ale przechodzenie modami raczej zniwelowało tę trudność).

Gram w Battle for Wesnoth (grę można ściągnąć z internetu - freeware). Przypomina klimatem trochę fantasy generala, trochę Warlords Battlecry.
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

wt lut 17, 2009 9:31 am

Jade Empire naprawdę wymiata. Naprawdę nie raz byłem zaskakiwany przez tę grę. Ile razy myślałem, że zaraz będzie jakieś sztampowe zagranie, tyle razy się zdziwiłem. Ech, chyba znowu trzeba będzie sobie w to zagrać.

A na razie nadal drugi Mediewal, któy robi się coraz ciekawszy. Szczególnie zakończona ostatnio tura zaowocowała w co najmniej ciekawe zwroty akcji. Odbiłem zajęte przez Francję miasto, wroga armia się nieco wycofała i odkryłem, że przewodził jej Francuski książę. Mój zabójca zaczął już szykować na niego nóż, ale co to? Mamy zlecenie. Książe, którego w następnej turze miałem zaszlachtować prosi mnie o zabicie króla Francji. :) Do tego rozpadł się cały Mediolan, a jego prowincje zostały zajęte przez buntowników. W tej samej chwili nie wiadomo skąd pojawiła się całkiem pokaźna armia Danii, która zaczęła mnie oblegać.

I jak tu nie kochać tej gry? To prawie jak oglądać anime Code Geass, tylko, że w średniowieczu. :)

PS. Chyba będę też musiał odkurzyć CD-Actionową płytkę z Sudeki. :)
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

wt lut 24, 2009 6:26 pm

U mnie pecetowy miesiąc. Być może przez choróbska.

Od wczoraj na warsztat wziąłem F.E.A.R. 2: PO. Valhalla nieźle oceniła, więc postanowiłem spróbować. Nie zawiodłem się, chociaż tak jak przy Mirror's Edge był stanowczo za krótko. Multiplayer trochę podnosi żywotność, ale nie lubię zbytnio pogrywać w sieci.

Można wyłapać kilka niedociągnięć (mi nie podobała się muzyka), ale lokacje i oświetlenie wynagradzają wszystko...

Tylko ta długość.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

wt lut 24, 2009 6:38 pm

Dawn of war 2
No nie powiem jak na razie kampania moze byc. Stanowczo za latwo ale bardzo przyjemnie sie gra. W multi jak na razie jedynie z kompem. Duzo zabawy, swietnie zaprojektowane modele postaci. Bardzo przyjemne ogolne wrazenie
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

wt lut 24, 2009 7:47 pm

Devil May Cry 3 twardo się u mnie trzyma, mimo prób "czwórka" i Prince of Presia: Warrior Within zostały porzucone. "Replay value" jak diabli...
 
Awatar użytkownika
MunchKing
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1288
Rejestracja: czw sty 27, 2005 8:12 pm

wt lut 24, 2009 8:10 pm

PS2: Guitar Hero III: Legends of Rock.
PC: Deus Ex: Invisible War i sporadyczne partie w SoulStorm.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

śr lut 25, 2009 5:29 pm

Cryostasis - produkcja ze Wschodu :D bardzo fajna gra, klimatyczna i ciekawie zrealizowana.

F.E.A.R 2 - Alma wraca - niby to samo, niby oklepane ale zapewnia nesamowitą frajdę.

Dawn of War 2 - pierwsza misja, gra świetna, godny następa DoW 1

Necrovisoon - polska produkcja, następca Piainkiller, klimat niesamowity, garfika lepsza niż w FEAR 2, dźwięk i muzyka powala na kolana. Super.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

śr lut 25, 2009 5:39 pm

Necrovision? A to nie ma wyjść dopiero w marcu?
 
Awatar użytkownika
Immora Fray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:49 am

śr lut 25, 2009 8:28 pm

Erykz pisze:
Można wyłapać kilka niedociągnięć (mi nie podobała się muzyka), ale lokacje i oświetlenie wynagradzają wszystko...



Też właśnie gram w F.E.A.R.a 2 i muzyka to jak dla mnie jedna z najmocniejszych stron tej gry. :P Wkurzają mnie za to bugi, przez które raz musiałam cały interwał powtarzać...
 
Awatar użytkownika
Khubas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 152
Rejestracja: pt lut 06, 2009 5:45 pm

śr lut 25, 2009 8:31 pm

Jak każdy prawdziwy oldschoolowy erpegowiec, gram teraz w Deluxe Ski Jumping 3. Miła odskocznia od "dużych" gier.
 
Awatar użytkownika
fix
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:06 pm

śr lut 25, 2009 11:36 pm

Przechodzę Dwa Trony. 70% gry za mną. Nowy Prince, jednak nie umywa się do trójcy : SoT, WW i TT. Gra się świetnie ^^
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

czw lut 26, 2009 10:30 am

Na tapecie dalej drugi medieval. Będąc na skraju ekskomuniki posunąłem się do morderstwa papieża. Podczas wyborów nowego udało mi się trafić w głosowaniu i wyszedłem na duży plus w stosunkach z państwem papieskim. Zagranie okazało się na tyle skuteczne, że Francja popadła w niełaskę i bez przeszkód zająłem ich dwie prowincje. Mało tego, ogłoszono krucjatę na jedno z Francuskich miast. Udało mi się je zdobyć i jestem w najlepszych stosunkach z jego świątobliwością! Ale chyba ciut za bardzo się ekscytuję. :)

Będę też musiał zagrać w Rush for Berlin, który był niedawno w CDA, no a wczoraj wgrałem sobie pierwszego FEARa (może wreszcie uda mi się go przejść?)

W planach jest zakup Supreme Comandera, World in Conflict, i tych nowszych Red Alertów (znaczy się wojny o tyberium i tego klasycznego z numerkiem 3 :) ).
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

sob lut 28, 2009 10:31 pm

Dawn of war 2: Wlasnie skonczylem kampanie. Po prostu miodzio. Mnostwo pancerzy, broni, artefaktow. Nic tylko przebierac i walczyc. Teraz powoli skrupulatnie przygotowuje sie do walk w necie. Co tu duzo mowic - wracam do grania :D
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

śr mar 18, 2009 11:35 am

fix pisze:
Przechodzę Dwa Trony. 70% gry za mną. Nowy Prince, jednak nie umywa się do trójcy : SoT, WW i TT. Gra się świetnie ^^

Nie zgodzę się. Mimo, że jestem wielkim fanem poprzednich części (mam nawet ich ed. kolekcjonerksą w posiadaniu), to uważam, że nowy PoP miażdży nie tylko pop. Prince'y ale i wszystkie platformówki w ogóle.
Końcówka gry jest fantastyczna! :wink:

Sam ostatnio mało gram. Jak już wracam z uczelni to wolę sobie obejrzeć jakiś film, bo na granie zwyczajnie nie mam siły. :razz:
Jeśli jednak nadaży mi się okazja to gram w rewelacyjnego Burnout Paradise ( to bodaj pierwsza ścigałka, która mi się spodobała :) ).
Kupiłem reedycję Jade Empire, również świetna. Tytuł jest nadal świerzy mimo, że ma już ponad 4 lata na karku!
Poza tym przechodzę drugi raz GTA IV i jak los da, to dokończę Dead Space'a. :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości