Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

ndz mar 22, 2009 11:50 pm

Furiath prowadzi prezentację Klanarchii od 21, a Aureus o 22 rozpoczyna prelekcję wprowadzającą do PS.
 
Awatar użytkownika
Iman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 03, 2004 10:46 pm

pn mar 23, 2009 10:20 am

malakh pisze:
BTW ktoś jedzie ze Szczecina o 9:50? Iman? Bo muszę się podczepic - sam na konwent nie trafię :razz:


My jedziemy samochodem, ale spoko, mamy jeszcze wolne miejsce, więc możesz się spokojnie z nami zabrać. Tudzież jeśli masz już bilet to najwyżej zgarniemy Cię z dworca w Poznaniu ;) Tak czy siak napisz na gg to się umówimy.

A co do spotkania to może zrobimy tak jak było w zeszłym roku? Zasiądziemy na korytarzu piękną polterową grupką i komu akurat będzie pasowało ten dołączy i w ogóle będzie się można kręcić w te i we wte, jak tam komu będzie pasować. Wiem, że to może mniej fajnie niż w knajpie, ale prościej będzie się wszystkim zgadać i nikt nie będzie musiał ganiać reszty po całym Poznaniu ;)
 
Awatar użytkownika
malakh
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1859
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 8:52 pm

pn mar 23, 2009 11:28 am

U! U!

Jasne, że się piszę na samochód;D Niach, niach...

Spoko, znając polterekipę, spotkanie może się przeciągnąć do rana :D


Hehe... tyle, że ja bym musiał jeszcze trafić do owej "magicznej knajpki", a w Poznaniu byłem trzy razy (w tym dwa przejazdem xD).
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn mar 23, 2009 1:51 pm

Iman pisze:
A co do spotkania to może zrobimy tak jak było w zeszłym roku? Zasiądziemy na korytarzu piękną polterową grupką i komu akurat będzie pasowało ten dołączy i w ogóle będzie się można kręcić w te i we wte, jak tam komu będzie pasować. Wiem, że to może mniej fajnie niż w knajpie, ale prościej będzie się wszystkim zgadać i nikt nie będzie musiał ganiać reszty po całym Poznaniu

+!!!!

Spotkanie wszystkich osób na raz jest problematyczne, bo potrzebujemy nawet kilkudziesięciu miejsc siedzących, a i tak na raz mozesz rozmawiać tylko z X osobami ktore siedzą w pobliżu :P Dodatkowo bieganie po Poznaniu w sytuacji w której konwent jest dosyc na uboczu, noc może być zimna i deszczowa, a ludzie kończą swoje rozrywki o rożnych porach nie musi być zbyt przyjemne - korytarz / nasza sala wydaje się całkiem odpowiednim miejscem :P
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn mar 23, 2009 2:13 pm

No to jest jakieś wyjście. :)

No to po prostu oznaczcie jakoś zapłodnioną salę i się tam w piątek wieczorem zwalimy. :) Trzeba tylko dużo soczku wziąć. :P

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pn mar 23, 2009 3:15 pm

W takim razie - do zobaczenia w sali wspólnej. Może by ją jeszcze zamienić, prócz noclegowni, w półprywatny Games Room na pół etatu? :wink:
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pn mar 23, 2009 3:36 pm

No dobra. Trzeba to trochę zinstytucjonalizować :>.

Po pierwsze - kto jedzie w PIĄTEK Z WARSZAWY? Z przyczyn "naukowych" mogę wyjechać dopiero ok. 12:00 rano. Biorę torbę z rzeczami na zajęcia, a stamtąd bezpośrednio na pociąg.

Po drugie - biorę ze sobą bannerek Poltera i takie śmieszne mocowniki plastikowe. Jak znajdziemy leże, to się go gdzieś w okolicy powiesi i będzie gites.

Po trzecie - jakby ktoś się nudził, zawsze może się poszwędać ze mną, bo ja chadzam na punkty programu raczej sporadycznie (i przede wszystkim na konkursy i inne bzdury) i większość czasu mam zamiar spędzić na gadkami ze znajomymi i na poznawaniu tych, których jeszcze nie znam.

Po czwarte - w piątek i sobotę planuję jednak zabalować gdzieś dalej i fajniej. Biorę trochę kasy (na taksówki, które w Poznaniu są całkiem tanie) i generalnie fajnie by było wybrac się jakąś większą grupą na miasto, może do jakiegoś klubu (może nawet tam, gdzie mnie buraki ostatnio nie wpuścili, bo nie miałem koszuli :>) na baunsy ;).

Po piąte - do zobaczenia w Poznaniu ;).
 
Awatar użytkownika
Scobin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4449
Rejestracja: śr lis 07, 2007 2:04 pm

pn mar 23, 2009 3:42 pm

Rebound pisze:
Po drugie - biorę ze sobą bannerek Poltera i takie śmieszne mocowniki plastikowe.


Przeczytałem "moczowniki"... ;-)

Sorry za OT. :)

Spoko, wydzieli się i tak po konie cały ten spam do działu OT ;)
rince
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

pn mar 23, 2009 4:08 pm

Po pierwsze - kto jedzie w PIĄTEK Z WARSZAWY? Z przyczyn "naukowych" mogę wyjechać dopiero ok. 12:00 rano. Biorę torbę z rzeczami na zajęcia, a stamtąd bezpośrednio na pociąg.

Ja, i pasuje mi ta godzina.
Rebound pisze:
Po czwarte - w piątek i sobotę planuję jednak zabalować gdzieś dalej i fajniej.

A Ree to la(aa)nsiarz :P
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pn mar 23, 2009 4:24 pm

No ba :>.

Z Centralnego jest Express (kurde) o 12:35, czyli o w miarę dobrej godzinie. Jedzie 2,5 godz. Tylko bilet w drugiej klasie to prawie 100 zł. Nie pamiętam, jakie mamy zniżki, ale i tak w cholerę drogo.

Inne opcje to samochód (ale średnio mi się chce prowadzić) i PKS.
 
Awatar użytkownika
AGrzes
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1140
Rejestracja: pn gru 30, 2002 5:42 pm

pn mar 23, 2009 7:08 pm

Ktoś jedzie z warszawy TLK 2810 o 9:50?
Bo tym chyba się wybiorę.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn mar 23, 2009 7:29 pm

Gdyby ktoś jechał z Krakowa, to suniemy [Magda, Krakonman, ja] w piątek o 5:47 [nie TLK!, tym po nim]. W Poznaniu jesteśmy 13:12.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

pn mar 23, 2009 8:40 pm

Ja sie pewno zjawie gdzieś koło 15 (trza wrócić z budy, wszamać coś na szybko, odświeżyć się bo krucho z natryskami na Łozowej) i tym razem nie pomylę kierunków autobusem jak ostatnio :wink:

Ja proponuje tą salę główną (tą co miały być ostatniego dnia pokaz walk i konkurs cosplaya) zamienić na "Rozpłodownię" :D

A wykład o PS obowiązkowo, może jakaś sesyja Planescape'a albo D 3.5? 8)


Rebound pisze:
(na taksówki, które w Poznaniu są całkiem tanie)


Mówimy o tym samym Poznaniu? :razz:
 
Awatar użytkownika
Iman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 03, 2004 10:46 pm

pn mar 23, 2009 8:51 pm

Venomus pisze:

Rebound pisze:
(na taksówki, które w Poznaniu są całkiem tanie)


Mówimy o tym samym Poznaniu? :razz:


Wiesz, dla kogoś z Warszawy pewnie tak ;)
 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

pn mar 23, 2009 9:50 pm

Nom. Taksówki w Warszawie są dość flotożerne ;).
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pn mar 23, 2009 10:13 pm

Kurcze, wy to macie fajnie, aj też bym się tak przeszedł na jakiś konwent z koelgami-polterowcami.

Ale cóż, powiedzcie czy zamierzacie być na jakimś konwencie w wakacje, to może sobie zaplanuję wcześniej i jakoś się z rodzicami dogadam.

Sorki za OT, ale nie moglem wytrzymać, robicie mi cholerny apetyt tymi gadkami :)
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

pn mar 23, 2009 10:52 pm

Sam tak miałem rok temu gdy wszedłem na teren konwentu znałem tylko z widzenia Draconiusa a tera troszkę luda się poznało...

A wiadomo czy nasz wesołek Diabeł vel Diabellus się zjawi? Bez niego Pyrkon to nie Pyrkon. No i Mistah "koleś który przespał wszystko" (mystery man)...
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

pn mar 23, 2009 10:58 pm

Venomus - 3,5 nie, ale w sobotę rano (pewnie do ok. 15) dla 6 osób poprowadzę 4E na Orient Expressie (z gotowymi postaciami w wersji polskiej - wciąż nad nimi ślęczę; podręczników nie zabieram, ale i tak dzięki bratu w Stanach mam zamiar zrobić użytek z kilku dodatków, w tym PH2). Sesji PS raczej nie zdołam zorganizować, ale sam chętnie bym się podczepił - natomiast poprowadzę prelekcję o PS po Edykcie Pani i zamknięciu linii.
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

wt mar 24, 2009 12:59 am

Jadę tramwajem w piątek od rana, wpierw 7 z przystanku Wioślarska, potem przesiadka na Traugutta w pierwszy lepszy pojazd jadący na Dębiec. Razem ze mną będzie beacon, kaduceusz i niejaki Lechu. Ktoś się pisze na wspólną jazdę? :>

Nie znam Posen - czy znajdą się tambylcy chętni do podania listy najbliższych knajpek (z krótką charakterystyką każdej z nich - elementy typu: bliskość, ceny, telewizja dla chętnych do oglądania meczu)?


Najbliższa knajpka na Dębcu może znajdować się w okolicach dość odległych, a i nieprzyjaznych. Nie jestem może znawcą tamtych rewirów, ale w życiu jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś chodził na piwo na Dębcu, czy nawet na zlokalizowanej nieopodal Wildzie. Więc to raczej słabe opcje :].
Podpisuję się natomiast pod opcją zeszłoroczną wszystkimi kończynami!
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

wt mar 24, 2009 9:36 am

Venomus pisze:
A wiadomo czy nasz wesołek Diabeł vel Diabellus się zjawi? Bez niego Pyrkon to nie Pyrkon.

Buszuje na pyrkonowym forum, także pewnie będzie.
Venomus pisze:
No i Mistah "koleś który przespał wszystko" (mystery man)...

I parka spod znaku "w domu nie pozwalają nam zbytnio więc na konie jedziemy ciągiem 30 godzin maratonu"? :P
Urko pisze:
Nie jestem może znawcą tamtych rewirów, ale w życiu jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś chodził na piwo na Dębcu, czy nawet na zlokalizowanej nieopodal Wildzie. Więc to raczej słabe opcje :].

Choć bezpośrednie otoczenie szkół było, przynajmniej w zeszłym roku, całkiem bezpieczne :)
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

wt mar 24, 2009 10:40 am

rincewind - to oczywiście nie podlega wątpliwości ani dyskusji, chodzi tylko o to, że jeżeli nawet w okolicy znalazłby się jakiś lokal, nie byłoby rozsądnym doń wstępować ;).
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

wt mar 24, 2009 10:45 am

Trudno, i tak nie pijam piwa - rozpaczać nie będę :wink:. W takim razie poprzestajemy chyba na mniej lub bardziej spontanicznych i "nocnych" spotkaniach w noclegowni i ogółem na terenie konwentu (czy w bezpośredniej jego bliskości).

W Poznaniu będę od czwartku, w piątek mogę spotkać się z niektórymi na dworcu - najpewniej będę czekał na przyjazd paru znajomych z Wrocławia.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

wt mar 24, 2009 3:21 pm

Zsu - jak z Wrocka to najlepiej wysiąść przeca już na Dębcu a nie tłuc się na Główny by później zaoszczędzić sobie czasu na dojazd tramwajem/taxi/pieszo ;-) A właśnie - czy kierunku Wrocławskiego koło godziny 14/15 ktoś będzie się wybierał??
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

wt mar 24, 2009 3:56 pm

Tak BTW, amnezjuszu, zobowiązuję Cię i Venoma, abyśmy podjęli ponownie rękawice i razem spróbowali odegrać się w konkursie wiedzy o cRPG za zeszły rok! :D

Ktoś przeszedł do tej pory Mass Effect? ;-P
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

wt mar 24, 2009 4:00 pm

Otóż to, jest dokładnie tak jak mówi amnezjusz - jadącym z kierunku Wrocławia poleca się wysiadać na stacji Poznań - Dębiec, bo to dosłownie dwa kroki od konwentu.
 
Awatar użytkownika
WH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: śr sie 13, 2008 7:51 pm

wt mar 24, 2009 4:08 pm

Rozważam, ale raczej na jeden dzień. Z okolic Katowic do Poznania tak daleko nie jest.
 
Awatar użytkownika
Czarny
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1648
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:45 pm

wt mar 24, 2009 4:14 pm

Jak ktoś lubi metalcore i nie przejmuje się słabymi tekstami, to zapraszam na koncert Frontside i paru innych kapel mordoryczących. Ja będę z pewnością ;). Niedziela o 18:00, więc w sam raz na zakończenie Pyrkonu.
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

wt mar 24, 2009 4:20 pm

A jak ktoś woli mniej hardcorowe, bardziej awangardowe klimaty - Pod Minogą w niedzielę zagrają SuperXiu i Happy Pills.
http://www.last.fm/event/943731
Ostatnio zmieniony wt mar 24, 2009 4:21 pm przez Urko, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
amnezjusz
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1634
Rejestracja: pn sie 15, 2005 9:33 pm

wt mar 24, 2009 4:21 pm

Ototo Miszczu :) Gig w Piwnicy może być całkiem fajny i na 90% też się wybieram ^^

@iron - nie ma innej możliwości - trzeba się będzie odkuć (choć Mass Effecta nie przeszedłem :>). Trzeba się będzie posiłkować infem z wiki :P
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

wt mar 24, 2009 4:45 pm

Podniecacie się jak banda uczniaków. :)

Będzie co ma być. Zabawimy się. Ot co!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości