Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

ConQuest... ConStar... ConFuzja! 19-22 czerwca 2009, Kraków

czw mar 26, 2009 7:13 pm

Serdecznie zapraszamy na Trzecią Trylogię - www.ConFuzja.pl!

Wbrew wszelkim przeciwnościom losu, na przekór złośliwości rzeczy martwych oraz nieprzychylności czynników żywych, ku utrapieniu ojców, dbających o wychowanie synów w trzeźwości oraz matek, przerażonych o cnoty swych córek - będą jeszcze w Krakowie konwenty!

W tym roku mamy dla Was szaloną konwencję: "Policjanci i Złodzieje" - na naszą Konwentową Komendę zapraszamy wszystkie Funkcjonariuszki i wszystkich Agentów - aby wspólnie odeprzeć atak Wielkiego Syndykatu Zbrodni, złożonego z gangsterów, mafioso, kryminalistów, masowych morderców, psycholatów i młodocianych bojówkarzy!

Startujemy wieczorem 19 czerwca. W najkrótszą (prawie) noc roku zasypiemy Was gradem LARPów, konkursów, gier, zabaw i eventów! A potem trzy dni hardkorowego, krakowskiego konwentowania - nie zabraknie dla Was atrakcji, zadbamy o to... jak co roku!


Serdecznie zapraszamy! Rozpocznijcie lato z ConFuzją!


l.
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

czw mar 26, 2009 7:32 pm

I w tym momencie muszę powiedzieć do widzenia konwentom Krakowa. Obrona pewnie.
 
Awatar użytkownika
WekT
Grafik
Grafik
Posty: 189
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:05 pm

czw mar 26, 2009 8:34 pm

To pewnie jeden z gorszych terminów jaki mogliście znaleźć ;P
toż to koniec chyba wszystkich możliwych edukacyjnych wydarzeń,
jeśli się nie mylę
 
Awatar użytkownika
Scobin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4449
Rejestracja: śr lis 07, 2007 2:04 pm

czw mar 26, 2009 9:04 pm

Ano. Dwa tygodnie później pewnie byłoby dobrze. Ale sesja egzaminacyjna dla Confuzji mi się nie skróci. :)
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

czw mar 26, 2009 9:37 pm

Zaznaczam w kalendarzu, zobaczy się :)
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

czw mar 26, 2009 9:38 pm

Przecież UW ma sesję 08.06.2009 - 28.06.2009, inne uczelnie zwykle mają około tygodniowe przesunięcie. Tragiczny termin, sam środek sesji niemalże dla wszystkich. Jeśli moje egzaminy nie trafią na sam początek sesji, to nie będę miał szans się pojawić.
 
Awatar użytkownika
Rivalir
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: pt lut 13, 2004 10:32 pm

czw mar 26, 2009 10:33 pm

Hip hip itd.

1 raz się ciesze ze moja edukacja dobiegła końca (ta oficjalna ofcourse). :mrgreen:

Pasuje zacząc wydreptywac ścieżkę do hr o urlop :?
 
Awatar użytkownika
Szept
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 11:35 pm

sob mar 28, 2009 1:15 pm

No to brać studencka niech się postara i zaliczyć wszystko w zerowych egzaminach albo w kampanii wrześniowej ;)

Przy poprzednim terminie maturzyści by tu "płakali" :)
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

sob mar 28, 2009 4:00 pm

Ja nie zaliczam, ja bronię. (to stwierdzenie o dziwo odnieść niestety też ostatnio można do mojego życia osobistego). I chcę mieć wszystko z głowy w tym okresie, o.
 
Awatar użytkownika
chimera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pn mar 06, 2006 10:57 pm

sob mar 28, 2009 5:18 pm

Cofam, co powiedziałem. Środek czerwca??? Dlaczego nie długi weekend??? A już tak nastawiłem się na wyjazd... a teraz nie wiem, czy się wybiorę :(
 
Awatar użytkownika
Szczur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3991
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 8:48 pm

pn mar 30, 2009 12:46 pm

Dzień po zakończeniu sesji na wielu uczelniach, czyli nie tak źle :)
 
Awatar użytkownika
Martva
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:19 am

śr kwie 01, 2009 11:12 am

Policjanci i złodzieje? Co ja na siebie włożę? ^^
 
Awatar użytkownika
Rivalir
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 141
Rejestracja: pt lut 13, 2004 10:32 pm

pt kwie 03, 2009 11:34 am

Martva pisze:
Policjanci i złodzieje? Co ja na siebie włożę? ^^


Są takie sklepy w tym mieście gdzie o strój policjantki nie trudno :P
 
Awatar użytkownika
Martva
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:19 am

pn kwie 06, 2009 11:14 am

Myślałam o brudnych łachmanach, niewolniczej obroży na szyi i obciętej dłoni... :razz: hmmm, policjantka, mówisz?
 
Craven

pn kwie 06, 2009 5:47 pm

Szept pisze:
No to brać studencka niech się postara i zaliczyć wszystko w zerowych egzaminach albo w kampanii wrześniowej ;)

Przy poprzednim terminie maturzyści by tu "płakali" :)


Co to jest "zerowy termin" ? :papieros:
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

pn kwie 06, 2009 10:35 pm

Na pewno przyjadę! Na ostatnim ConStarze bawiłem się świetnie. Bardzo fajnie, że będzie kontynuacja i za to należą się serdeczne podziękowania organizatorom ;) . Dziwnie tylko będzie nie spędzić długiego weekendu w Krakowie :D
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

czw kwie 09, 2009 2:36 pm

Moja chcieć zrobić punkta programa.
Ale Wam strona się skonfundować i średnio działawszy , nie przyjęłła zgłoszenia.
SMUTEK.


pi314

p.s.
i Lucek mnie nie lubi :cry:
 
Awatar użytkownika
nid
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: śr lut 15, 2006 11:24 pm

pt kwie 10, 2009 12:25 am

Naturalnie Orient Express pojawi się na Confuzji.
 
Awatar użytkownika
r4venger
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: sob lip 05, 2008 2:04 pm

ndz kwie 26, 2009 11:49 am

Jest gdzies jakis program co dokładnie będzie w jakim dniu? Na stronie oficjalnej na razie nic nie ma. Moze to przez dosc odlegly jeszcze termin konwentu. Jezeli takie informacje o programie gdzieś widnieje to poproszę jakies małe info.
Jestem konwentowym noobem i byłby to moj pierwszy raz, wiec proszę także i o szczyptę wyrozumiałości. Kto pyta nie bładzi :)
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

ndz kwie 26, 2009 12:35 pm

@r4venger

Program zazwyczaj pojawia się o wiele bliżej terminu konwentu. Pojedyncze wieści będą pewnie się pokazywały cały czas, ale na finalny program możesz liczyć ok. tygodnia przed konwentem. Przynajmniej tak to zwykle bywa.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn kwie 27, 2009 9:13 am

Pi jesteś lama :D . Wujek Sony wybrał na komórce numer do Szanownego PWC'a i dostał EMail'a na który ma wysłać punkty programu. :D :D

PS.

Jak rozumiem Pi przybywasz do mnie na Krótki Długi Weekend ? Nic się nie zmieniło? Obiecałem kiedyś nieopacznie Szereny grila i cóż ... będzie Grill. :D
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

pn kwie 27, 2009 9:27 am

Z doświadczeń wynika , iż nawet po pojawieniu się programu pare rzeczy potrafi ulec zmianie, a żeby było ciekawiej - czasem jest oficjalne odwołanie czegoś - bo autor nie przybył, a potem przychodzi Seji i mówi że to jednak będzie bo znalazł ludzi co to jednak zrobią XD

[pamiętny w pewnych kręgach konkurs D&D robiony w 20 minut]

@Sony
Tu tajna komórka wywiadowcza con_tact działająca na terenie zorganizowanej grupy przestępczej "Ty'Roll" zajmującej się przemycaniem środków do jodłowania. Nawiązałem kontakt z Komisarzem Cholewą. Bez odbioru.

@Sony
Nie wiem czy będę. Zadzwonię. Bez odbioru
 
Awatar użytkownika
Martva
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:19 am

pt cze 05, 2009 5:43 pm

A jakąś sensowną pogodę załatwiliście?
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

pn cze 08, 2009 1:37 pm

Mam nadzieje że wypali LARP wampirzy mojej produkcji. Być może przyjedzie Primogen Klanu Tremere - Samuel Tilgar - więc będzie PADAĆ :)

ściskam
pi
 
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 2:19 pm

wt cze 09, 2009 8:49 am

Programu jeszcze nie widać, ale jeżeli będą konkursy filmowo-muzyczne, to Wujek Stalin znowu zgarnie *trochę* nagród :evil:

BTW: czy będzie rozwiązanie przyjęte na ostatnim ConStarze, gdzie za konkursy dostawało się punkty wymieniane następnie na nagrody? IMHO to było bardzo OK, bowiem można było wybrac coś, co sie naprawdę podobało i mogło przydać 8)
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

wt cze 09, 2009 3:47 pm

To się okaże - Pr0gram w fazie pr0dukji 8)

Ściskam
liczba nieskończona
[lub nieskończenie głupia]
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

pt cze 12, 2009 1:51 pm

Wypadałoby zamieścić dzisiaj program konwentu albo chociaż puścić kilka newsów o planowanych atrakcjach. Bo wiecie, Confuzja ma być za tydzień, a od długiego czasu nie ma żadnych wieści, żadnego podgrzewania atmosfery czy próby zainteresowania osób, które jeszcze nie były na żadnym konwencie...ja osobiście się niecierpliwię.

Czy na chwilę obecną może mi ktoś powiedzieć, w jakich systemach będą prowadzone (i przez kogo) sesje w ramach Orient Expressu? Kto i w jakich systemach poprowadzi sesje w "Gramy"? Jakich larpów się spodziewać? Chętnie bym zaciągnął kogoś ze znajomych na konwent, ale zwyczajnie nie ma czym przekonywać - bo brak jeszcze konkretów!
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

pt cze 12, 2009 10:50 pm

FLAMETHROWER : PFFFFFSHHHsshshssss

Atmosfera podgrzana :)

LARP ma być. Ponoć mój.
Końkurs - a był kiedyś konwent bez takowych ^^?
Co do reszty punktów czuję się NIEUPOWAŻNIONY :)


ściskam
pi
 
Awatar użytkownika
nid
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: śr lut 15, 2006 11:24 pm

ndz cze 14, 2009 2:15 am

Drejfus pisze:
Czy na chwilę obecną może mi ktoś powiedzieć, w jakich systemach będą prowadzone (i przez kogo) sesje w ramach Orient Expressu? Kto i w jakich systemach poprowadzi sesje w "Gramy"?


Hej,

Program i lista osób i gier w Gramy będą dostępne wkrótce.

Podobnie z Orient Expressem; na pewno będziemy prowadzić sztandarowe gry OE: In a Wicked Age, Polaris, Dirty Secrets, Dogs in the Vineyard. Także The Shadow of Yesterday i Burning Empires, a także kilka innych tytułów. Dokładna lista będzie znana wkrótce - ja np. nie zdecydowałem się jeszcze czy wolę prowadzić Poison'd czy The Shab-al-Hiri Roach, czy może coś jeszcze innego. Naturalnie, jeśli jest jakaś konkretna gra w którą chciałbyś zagrać podczas OE - napisz, a my zobaczymy co da się z tym zrobić :)
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

ndz cze 14, 2009 12:23 pm

Jak się uda, pobiję swój wynik z Pyrkonu, gdzie na Orient Express poprowadziłem 5 sesji. :)

Następująca lista gier jest dostępna. Jednak to od chętnych zależy, w co i w jakiej ilości poprowadzę. Nie mam oporu aby poprowadzić np. 3 sesje The Shadow of Yesterday!

W Piątek prowadzę:
Bloodspectres/TSoY 16-20
Sobota
12-16 TSoY
Niedziela
11-14 - Wushu/Beast Hunter
14-18 - Compas Gods
18-23 - TSoY/Compass Gods

Jeżeli ktoś zachce, to jest jeszcze czas na inne gry. W sobotę mam dużo czasu i mogę poprowadzić dodatkowe sesje na korytarzu czy games roomie (bo brakuje miejsca w normalnych salkach).

Lista wszystkich gier, które mogę poprowadzić.
TSoY - Danie główne spośród wszystkiego, co będę prowadził. Gra zaliczy premierę w tym roku, tak więc czas się zapoznać, co ma ona do zaoferowania.

Compass Gods - Czyli jak zrobić Exalted 100 razy lepiej

Bloodspectres - Polowanie na potwory bez MG. Będzie poświęcenie, ból i rozpacz.

UnSpeakable - Mity Cthulhu w wydaniu bez MG

Beast Hunter - Widzieliście 300? Pamiętacie te walki z przeważającą ilością wrogów? Zabijanie wielkich stworów? Efekciarskie ataki i spowolnienia czasu? W tej grze to będzie.

Wushu - Krystalizacja tego, co widzieliście w matrixie. Jeżeli patrząc na matriks, dowolny film kung-fu czy wreszcie tytułowe wushu, myśleliście, że w RPG tak nie można to myliliście się. Tutaj można.

In Spectres - Znowu polowanie na potwory. Tym razem jednak trochę zabawniej i z Mistrzem Gry.

In a Wicked Age - Poprowadzę też IAWA. To gra, która stoi na drugim miejscu wśród moich ulubionych gier. Vincet Baker (autor gry) jest naprawdę wielkim twórcą gier.
Ostatnio zmieniony pn cze 15, 2009 1:08 pm przez Darken, łącznie zmieniany 4 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości