Zrodzony z fantastyki

 
ALgoti
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:16 pm

[T2] Swans Control

pn kwie 06, 2009 9:16 pm

Dużą część mety stanowią teraz tokeny, słyszałem, że ten dek ma dobre mu z tymi dekami. Może ktoś testował tą talię i mógłby się podzielić spostrzeżeniami. I przedstawić strategie gry na inne deki.

Main:
4 [mtg=Jace_Beleren]Jace Beleren[/mtg]
3 [mtg=Plumeveil]Plumeveil[/mtg]
3 [mtg=Swans_of_Bryn_Argoll]Swans of Bryn Argoll[/mtg]

3 [mtg=Broken_Ambitions]Broken Ambitions[/mtg]
4 [mtg=Cryptic_Command]Cryptic Command[/mtg]
2 [mtg=Incinerate]Incinerate[/mtg]
1 [mtg=Negate]Negate[/mtg]
4 [mtg=Pyroclasm]Pyroclasm[/mtg]
2 [mtg=Remove_Soul]Remove Soul[/mtg]
2 [mtg=Seismic_Assault]Seismic Assault[/mtg]
2 [mtg=Tidings]Tidings[/mtg]
4 [mtg=Volcanic_Fallout]Volcanic Fallout[/mtg]

4 [mtg=Cascade_Bluffs]Cascade Bluffs[/mtg]
4 [mtg=Crumbling_Necropolis]Crumbling Necropolis[/mtg]
2 [mtg=Ghitu_Encampment]Ghitu Encampment[/mtg]
5 [mtg=Island]Island[/mtg]
3 [mtg=Mutavault]Mutavault[/mtg]
4 [mtg=Reflecting_Pool]Reflecting Pool[/mtg]
4 [mtg=Shivan_Reef]Shivan Reef[/mtg]

Side:
4 [mtg=Goblin_Assault]Goblin Assault[/mtg]
1 [mtg=Incendiary_Command]Incendiary Command[/mtg]
2 [mtg=Negate]Negate[/mtg]
3 [mtg=Pithing_Needle]Pithing Needle[/mtg]
1 [mtg=Plumeveil]Plumeveil[/mtg]
2 [mtg=Remove_Soul]Remove Soul[/mtg]
2 [mtg=Swerve]Swerve[/mtg]
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 4:16 pm przez ALgoti, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pn kwie 06, 2009 9:29 pm

Jedyne co wiem, to to, że granie tą talią musi być niesamowicie nudne.
Testowałem pewien Cruel Control i po kilkudziesięciu minutach gry (cos koło 40) po prostu odpuściłem, bo było to tak nudne...
A co do samego decku to jednak nie trzymałbym tam Tidingsów, jakoś nie lubię tej karty. Przeważnie wolimy potrzymać te pięć many na rzucenie jakiejś kontry lub czegoś takiego.
Po za tym powtórzyłeś dwukrotnie sideboard:P
 
Awatar użytkownika
ghost2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 17, 2009 10:02 pm

wt kwie 07, 2009 12:00 am

Chciałbym zauważyć, że żaden ze mnie pros. To co tutaj podam to tylko moje odczucia.

5cc 55/45 - możliwe, że w tym mu mamy troszke większe ca (trzeba przepchać łabędzia) ale spelle oppa mają większy wpływ na gre.

Fae 40/60 - mamy kontry, 7 sztuk mass removalu w tym 3/4 niekontrowlanego, mamy seismica, który po resolvie praktycznie wygrywa gre. Po sb mamy goblin assaulta do zrównoważenia blossoma. Według mnie niezły mu.

RW Lark 40/60 - Jeśli opp nie gra na liegach, nie wstawi ich w stół to wszystko co ma ginie od naszego mass removalu. Jedynym problemem mogą być figurki, z którymi volcanic fallout w respie na druga abilitke radzi sobie świetnie.

Osobiście testowałem wersje z 2 igłami na sb (zamiast commanda) i spisywały się świetnie przeciw larkowi i tokenom.

Niczego innego nie tesotowałem ale wydaje mi się, że z tokenami powinno być podobnie jak z larkiem (o ile opp nie gra na sizach i nie da rady zagrać 2 anteny).
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

wt kwie 07, 2009 12:12 am

swans control w T2 gra dość średnio. jest to oczywiście bardzo przyzwoity deck, lecz bez żadnych turniejowych rewelacji.

extendowo wygląda to już zupełnie inaczej. połączenie [mtg=Swans_of_Bryn_Argoll]Swans of Bryn Argoll[/mtg] oraz [mtg=Chain_of_Plasma]Chain of Plasma[/mtg] pod [mtg=Lightning_Storm]Lightning Storm[/mtg] zabija oppa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości