Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob paź 25, 2008 3:56 am

Kryteria są chyba oczywiste bierzesz grupę tysiąca reprezentatywnych polaków i pytasz się ich "jesteś gejem?" na podstawie tego wyliczasz procent gejów w ogóle społeczeństwa.

Hajdamaka

sob paź 25, 2008 9:45 am

Wlasnie z tego co pamietam nie do konca tak to dziala. Bylo to ciut bardziej psychologiczno-seksuologiczne niz czysto statystyczne z tego co pamietam. I w sumie slusznie, bo na pytania statystyczne to ludzie odpowiadaja roznie, a jak juz wpadna w ogien krzyzowy psychologa, to zaczynaja sie gubic i mozna (nie mowie, ze zrobiono to tym razem) wysnus wnioski.
Dopytam sie i napisze na forum.

Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob paź 25, 2008 10:40 am

Feniks pisze:
Kryteria są chyba oczywiste bierzesz grupę tysiąca reprezentatywnych polaków i pytasz się ich "jesteś gejem?" na podstawie tego wyliczasz procent gejów w ogóle społeczeństwa.

Wiesz, ostatnio był sondaż pytający: "Na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach prezydenckich?", według niego Tusk wygrał ostatnie wybory jakąś dwudziestoprocentową przewagą.

Na pewne pytania odpowiedź prosto w oczy nie jest do końca wiążąca (<- eee, złe słowo, jak to było, konkluzywna?).

Awatar użytkownika
Psychotata
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt kwie 21, 2009 8:47 pm

Odpowiem na podstawowe pytanie: osoby o "innej" orientacji budzą we mnie obrzydzenie, parady powinni zostać moim zdaniem zakazane (opcjonalnie - rozpędzane pałami i gazem). Co jak co, ale jeśli wierzyć wersji biblijnej to Bóg stworzył Adama i Ewę, a nie dwóch Adamów... :evil:

To tylko moje zdanie oczywiście.

Awatar użytkownika
Arcadius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt kwie 21, 2009 9:55 pm

A potem ich dzieci spółkowały z Evą albo zwierzętami ? Czasem tak trudno mi uwierzyć, że mamy XXI wiek.

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt kwie 21, 2009 9:58 pm

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że nie zrozumiałeś przekazu?

Hajdamaka

wt kwie 21, 2009 11:21 pm

Odpowiem na podstawowe pytanie: osoby o "innej" orientacji budzą we mnie obrzydzenie, parady powinni zostać moim zdaniem zakazane (opcjonalnie - rozpędzane pałami i gazem). Co jak co, ale jeśli wierzyć wersji biblijnej to Bóg stworzył Adama i Ewę, a nie dwóch Adamów...

Skoro tak, to dlaczego czesci potomstwa dal pociag do wlasnej plci? W naturze zachowania homoseksualne wystepuja, nie jest to wiec sprzeczne z natura. A, ze nie wystepuje u 100% populacji danego gatunku nie grozi tez wymarciem tegoz gatunku. Byc moze spelnia rowniez (w naturze, nie wiem jak u ludzi, to nie jest moj konik) funkce spoleczne (np. integruje grupe, zapewnia dostep do samic tylko najsilniejszym osobnikom, zapewnia lepsze ochrone mlody, ktore maja dwoch "ojcow" i matke).

Awatar użytkownika
DarkNoir
Użytkownik
Użytkownik

śr kwie 22, 2009 10:36 am

Psychotata pisze:
Odpowiem na podstawowe pytanie: osoby o "innej" orientacji budzą we mnie obrzydzenie, parady powinni zostać moim zdaniem zakazane (opcjonalnie - rozpędzane pałami i gazem). Co jak co, ale jeśli wierzyć wersji biblijnej to Bóg stworzył Adama i Ewę, a nie dwóch Adamów... :evil:

To tylko moje zdanie oczywiście.

A w Naszym kraju nie każdy jest katolikiem, wiec nie każdego obowiązuje Biblia i jej prawa.

Awatar użytkownika
KRed
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr kwie 22, 2009 11:48 am

Hajdamaka pisze:
W naturze zachowania homoseksualne wystepuja, nie jest to wiec sprzeczne z natura.

W naturze występuje kazirodztwo, czy pedofilia - żaden argument.

W naturze człowieka leży odraza do wielu zachowań występujących w naturze.

Hajdamaka

śr kwie 22, 2009 12:20 pm

Bardzo powazny argument, bo wielu przeciwnikow homoseksualizmu podaje argument, ze homoseksualizm jest niezgodny z natura. Otoz, jak pokazuje sama natura, jest jak najbardziej zgodny.

A co do pedofilii - to juz problem czysto etyczny. Gej pedofil jest tak samo karany jak kazdy inny pedofil - dlatego, gdyz krzywdzi dziecko.

Pokaz mi, jak gej, ktory nie jest pedofilem krzywdzi kogos inego?

Awatar użytkownika
KRed
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr kwie 22, 2009 5:14 pm

Hajdamaka pisze:
bo wielu przeciwnikow homoseksualizmu podaje argument, ze homoseksualizm jest niezgodny z natura. Otoz, jak pokazuje sama natura, jest jak najbardziej zgodny.

Zawsze myślałem, że ten argument jest natury filozoficznej :)
Nie chodzi o to czy jakiś fenomen występuje w naturze (przyrodzie), ale o to, czy jest zgodny z naturą ludzką (zespołem cech właściwych zachowaniu ludzi). W wypadku homoseksualizmu chodzi pewnie o to, że wykracza poza fizjologię.

Oczywiście pojęcie natury ludzkiej jest mocno uznaniowe, ale ważne aby wiedzieć, że spór nie jest o to czy homoseksualizm można zaobserwować w przyrodzie, ale o to czy jest w tej przyrodzie normą czy aberracją.

Hajdamaka pisze:
A co do pedofilii - to juz problem czysto etyczny.

Nie chciałbym przeciagać tematu pedofilii, bo łączenie homoseksualistów z pedofilami w jednym zdaniu, to jak kopanie gniazda szerszeni :) Ale to dobry przykład konsekwentnego stosowania pewnej argumentacji: nie krzywdzi, jest dobrowolne, występuje w naturze - więc jest pozytywne.

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 7:24 pm

Z tym, że jedni przyznają się do swojej natury, a drudzy ulegli złudzeniu istnienia jakiejś normy. Jakiejś 'normalności'.
A ja wypowiem się zupełnie nieobiektywnie i niepoprawnie.
Wolę ulegać złudzeniu istnienia normalności i nietolerować zachować, które budzą moją szczerą odrazę i obrzydzenie. I szlag mnie trafia, gdy olewane są kolejne elementy "normalności".
Ostatnio zmieniony śr kwie 22, 2009 9:19 pm przez Malaggar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KRed
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr kwie 22, 2009 8:04 pm

Heroikomikus pisze:
Znam wielu homoseksualistów, zatem kto ustala ten cały 'zespół cech właściwych zachowaniu ludzi'?

Pisałem przecież, że pojęcie natury ludzkiej jest mocno uznaniowe. Co filozof to inny pogląd.
Po prostu ktoś uznał penis za narząd rozrodczy, odbyt za narząd wydalania, i przyjął to jako pewną fizjologiczną prawidłowość. Nie pytaj mnie jaką logiką się kierował. Dla mnie to ma sens.

Heroikomikus pisze:
Kto powiedział, że penis nie jest przeznaczony do przyjemności, a jedynie służy do zapładniania?

Nie wiem kto. Mnie się wydaje, że "normalnie" oba przeznaczenia dosyć dobrze ze sobą współgrają. Całkiem fajnie to pomyślane. Takie dwa w jednym (+ gratisowo sikanie).

Heroikomikus pisze:
Czemu ocieranie się o drzewo penisem miałoby być grzeszne?

Albo ocieranie o nieboszczyków, czy zwierzęta... Naprawdę chcesz odpowiedzi teologicznej (bo mogę), czy z tym grzechem tak bezwiednie wyskoczyłeś?

Heroikomikus pisze:
Nie widziałem jeszcze człowieka bez abberacji.

A może to ty zbytnio zawęziłeś własną definicję "normy"? Logicznie rozumując, gdy nie ma normy, to nie ma również aberracji :P Więc, proszę, bez demagogii.

Heroikomikus pisze:
Pedofilia KRZYWDZI i nie jest DOBROWOLNA.

Ruch na rzecz legalizacji twierdzi co innego, nawet jakieś "badania" na to mają, pokazują szczęśliwe osoby, którym wcale nie zaszkodziła itd.

Nie chodzi o pedofilię, ważny jest sposób dowodzenia. Jak komuś zależy to może silnie lobbując przekonać świat, że sensem życia jest dla niego miłość doodbytnicza, która jest normalna, zdrowa i przynosi rozliczne korzyści społeczeństwu i światu. Zdrowy rozsądek podpowiada, że sensu w tym nie ma, że to takie ewolucyjne okaleczenie. Ale "powszechne przekonanie" nie ma wiele wspólnego z rozsądkiem.

Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 8:25 pm

Ok.

Musi być i druga strona społeczeństwa.

O ile wiem nie jestem gejem i mam przeciwko takiemu przypuszczeniu niezwykle silne przesłanki, ale nie mam zamiaru czuć do homoseksualistów obydwu płci jakichkolwiek negatywnych uczuć.
Nie widzę powodów dla których miałbym ich nienawidzić, czuć obrzydzenie, czy odrazę.

Nie mam dzieci, przynajmniej na razie, ale nie mrugnąłbym nawet gdyby mój syn przyszedł do mnie pewnego dnia i stwierdził, że jest gejem. Nie miałbym problemów, gdyby ktoś z moich znajomych "wyszedł z szafy", albo gdyby nauczyciel mojego hipotetycznego potomka nie był całkiem "prosty" pod tym względem.

Nie znam nikogo o odmiennej orientacji, a przynajmniej nie wiem nic o tym.

Co myślę o paradach? A co mi one przeszkadzają? Czy je pochwalam? Cóż, na miejscu zainteresowanych nie bawiłbym się w jakieś marsze. To nic nie zmieni, a podnieca głównie ich zatwardziałych przeciwników.

Uprzedzając pytania, nie posuwam psów i jestem zdecydowanie przeciwny molestowaniu dzieci.

Jest to moje zdanie na dzień dzisiejszy, dwudziesty drugi, miesiąca kwietnia roku pańskiego dwa tysiące dziewiątego.

Awatar użytkownika
Aesandill
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr kwie 22, 2009 8:26 pm

paskud pisze:
Zdrowy rozsądek podpowiada, że sensu w tym nie ma, że to takie ewolucyjne okaleczenie. Ale "powszechne przekonanie" nie ma wiele wspólnego z rozsądkiem.

Nie rozmnoży się, i jego "cenne" geny przepadną ;), co za tragedia!

Nie ma co kazać komukolwiek byc rozsądnym.
Jesli ktoś lubi być homo, jego sprawa. Ma prawo. Skoro nikomu nie szkodzi.
Mi nie przeszkadza.

Logika samego aktu seksualnego nie ma tutaj nic do żeczy.

Ale zawsze się ktoś przyczepi, prosty wynik tego że:

"mój seks jest lepszy niż twój"!

Pozdrawiam
Aes

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 8:31 pm

Co myślę o paradach? A co mi one przeszkadzają? Czy je pochwalam? Cóż, na miejscu zainteresowanych nie bawiłbym się w jakieś marsze. To nic nie zmieni, a podnieca głównie ich zatwardziałych przeciwników.
Prawda to. Poprzez parady i inne cyrki podkreślają swoją nienormalność.

Ale zawsze się ktoś przyczepi, prosty wynik tego że:

"mój seks jest lepszy niż twój"!
A dla mnie to zupełnie zrozumiałe podejście. Dla kogoś, kto woli A, opcja B może być beznadziejna i ma prawo to wyrazić ;)

Hajdamaka

śr kwie 22, 2009 8:32 pm

Zawsze myślałem, że ten argument jest natury filozoficznej
Nie chodzi o to czy jakiś fenomen występuje w naturze (przyrodzie), ale o to, czy jest zgodny z naturą ludzką (zespołem cech właściwych zachowaniu ludzi). W wypadku homoseksualizmu chodzi pewnie o to, że wykracza poza fizjologię.

Oczywiście pojęcie natury ludzkiej jest mocno uznaniowe, ale ważne aby wiedzieć, że spór nie jest o to czy homoseksualizm można zaobserwować w przyrodzie, ale o to czy jest w tej przyrodzie normą czy aberracją.

Nie, ja do tej pory spotkalem sie z tym, ze "jest to nienaturalne, gdyz nie bedzie z tego dzieci" - tak jakby natura domagala sie zawsze dzieci od stosunku. Nie domaga sie.

A co do natury ludzkiej i polaczenia jej z fizjologia. Mam zaczac wymieniac rzeczy, ktore istnieja w XXI wieku, sa powszechnie akceptowane (lub przynajmniej uznane) i kloca sie z fizjologia? Czy oszczedzic nudow sobie i Wam?

Nie chciałbym przeciagać tematu pedofilii, bo łączenie homoseksualistów z pedofilami w jednym zdaniu, to jak kopanie gniazda szerszeni Ale to dobry przykład konsekwentnego stosowania pewnej argumentacji: nie krzywdzi, jest dobrowolne, występuje w naturze - więc jest pozytywne.

Ale dotyczy osob niepelnoletnich, koniec, kropka. Ja moge zrobic ruch na rzecz pojenia wódką naiemowlakow, bo wodka zatrzymuje podobno SARS.
Tak wiec - krzywdzi, nie jest dobrowolna, jezeli uznamy, ze seksualnosc dojrzewa w czlowieku w pewnym etapie zycia.
Bo tak naprawde nie chodzi tu o wyglad i pociag do dziecinnie wygladajacych (bo to jest powszechnie spotykanie, wielu podniecaja lolitki), tylko o stosunki seksualne i okoloseksualne z nieletnimi.

Homoseksualisci nie krzywdza swoich partnerow, a jezeli krzywdza, to sa scigani tak samo jak heteroseksualni gwalciciele czy pedofile.

Wielkie +1.

A mnie brzydza i powinni byc zaganiani do piwnic ludzie z "M" na poczatku nicku. Malaggar, dostrzegasz podobny mechanizm? Zadnej argumentacji poza "obrzydzeniem".
W takim razie ja zadam palowania ludzi w walentynki, bo rzygac mio sie wtedy chce. Ale nie zadam, bo nie jestem niepowazny.

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 8:37 pm

A mnie brzydza i powinni byc zaganiani do piwnic ludzie z "M" na poczatku nicku. Malaggar, dostrzegasz podobny mechanizm? Zadnej argumentacji poza "obrzydzeniem".
Prosze bardzo, droga wolna.
Nie, nie dostrzegam. Bo posiadanie "M" na początku nicku nie jest kwestią upośledzenia społecznego (tak, uważam, że homoseksualiści są upośledzeni społecznie). Co więcej, nie utrudnia jakoś szczególnie produkcji dobra strategicznego narodu jakim są dzieci.

W takim razie ja zadam palowania ludzi w walentynki, bo rzygac mio sie wtedy chce. Ale nie zadam, bo nie jestem niepowazny
A ja jestem niepoważny i uważam, że gejom i lesbijkom należy zakazywać parad.

Hajdamaka

śr kwie 22, 2009 8:40 pm

(tak, uważam, że homoseksualiści są upośledzeni społecznie). Co więcej, nie utrudnia jakoś szczególnie produkcji dobra strategicznego narodu jakim są dzieci.

Acha, w takim razie nalzezy tez karac singli z wyboru... hmm... powiedzmy, po 21 roku zycia, mieli sporo czasu na splodzenie potomka i zaozenie komorki spolecznej jaka jest rodzina.

Ile masz lat Malaggar??

Ksiezy katolickich rowniez nalezy karac.

Hmmm... szanujesz Kosciol Katolicki?

A ludzie bezplodni powinni byc bezapelacyjnie poddawani eutanazji. Nie ma z nich zadnego pozytku.

Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 8:44 pm

Ile masz lat Malaggar??
20 kolego.

Hmmm... szanujesz Kosciol Katolicki?
Oczywiście. Religia jest ważnym czynnikiem utrwalającym miedzy innymi tożsamość narodową.

EOT.
Ostatnio zmieniony śr kwie 22, 2009 9:19 pm przez Malaggar, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aesandill
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr kwie 22, 2009 8:50 pm

Hajdamaka

Popieram.
Bezpłondnych, onanistów, ksieży i pedałów na stos!
Uprawiajacych seks z zabezpieczniem. Seks oralny.
Na stos!
Jako upośledzonych społecznie!
Niezdolnych do produkcji dobra strategicznego narodu jakim są dzieci.

Dobra, nie na stos. Do leczenia ich.

Więc produkujmy dzieci ku chwale imperatora... yyy. Ku chwale Waghh!

Wybaczcie trolizm a takie argumenty są poprostu zabawne.
Ale dobra, kończe z tematem, bo okaze sie ze jestem cyklistą.

Pozdrawiam
Aes

Hajdamaka

śr kwie 22, 2009 9:00 pm

W sumie tez EOT.

Malaggar - bez urazy, mam nadzieje, ze Cie nie obrazilem.

Acha - osobiscie tez szanuje Kosciol Katolicki. Z innych powodow niz Malaggar, ale zeby nie wyszlo, ze jestem jakims katolikozerca.

Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 22, 2009 9:01 pm

Temat tymczasowo zamknięty i poddany moderacji z uwagi na przypadki łamania regulaminu.