Zrodzony z fantastyki

 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Alternatywne mechaniki

pn paź 06, 2008 11:12 am

Podstawowa mechanika mona… jest jaka jest. Słyszałem, że niektórzy forumowicze podobno wykorzystują darmowe mechaniki. Czy mogli by przedstawiż wykorzystywane rozwiązania?
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

wt paź 07, 2008 5:48 pm

Część WRW prowadziłem na mechanice Savage Worlds. Natomiast DDS skonwertowałem na potrzeby Savage World of Solomon Kane i umieściłem akcję w Anglii AD 1610. Raport z sesji w temacie Droga Kane'a, a demo mechaniki TDpl dostępne na polterze.
 
Awatar użytkownika
Mroczny Pomiot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 235
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:27 pm

czw kwie 23, 2009 10:05 pm

Ja używam Savage Worlds oraz dawniej the Burning Wheel. Ta pierwsza - bardzo prosta i przyjemna, ta druga świetnie oddaje ducha świata Monastyru- duel of wits i circles. Ostatnio jednak używam PDQ# Sharp, która jest osmianą zwyklego PDQ, ale pod swashbuckling, której podział aspektów podobny jest do SotC'a.
 
Awatar użytkownika
Zuhar
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 669
Rejestracja: pn paź 20, 2003 2:11 pm

pt kwie 24, 2009 9:12 am

Robiłeś w mechanikach jakieś przeróbki? Jakie konkretnie? Interesuje mnie oddanie takich szczegółów z pierwotnej mechaniki jak Sojusznicy, Majętności, Magia (z jej specyfiką), Tajemnica. Szczególnie w Savage Worlds, ale także i pozostałych.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości