Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
JesterRaiin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 5:05 pm

Space Hulk : Teardown!

pn maja 04, 2009 9:32 pm

Hejo !

Ktoś może pomyśleć, że to złe forum na tego rodzaju doniesienie - za to przepraszam - ale skoro oficjalnie Space Hulk przeszedł do historii...

Pewna ekipa fanów lada chwila - jeśli Imperator pozwoli - wypuści na światło dzienne kolejną wersję fantastycznej aplikacji symulującej grę w Space Hulka. Nazywają swój projekt TEARDOWN i jak na fanów, jest to rewelacyjna konwersja planszówki na komputer.

W przerwach pomiędzy przesuwaniem figurek, albo gdy zabraknie żywych graczy... Dlaczego nie ?

http://www.teardown.se/
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

pn maja 04, 2009 9:36 pm

Mam wrażenie że grałem w jakąś betowatą wersję tego. Zielone światło od GW byłoby świetną sprawą, boję się jednak tego, że ubiją projekt. Już wcześniej byli bardzo nieżyczliwie nastawieni, może jednak wstawiennictwo THQ pomoże. Trzymam kciuki!
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

pn maja 04, 2009 9:52 pm

Doskonała wiadomość. Pamiętam starą "strzelankę" Space Hulk, która nie wiem ile wspólnego miała z planszówką, ale jednak była WH40k ;)
 
Awatar użytkownika
JesterRaiin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 5:05 pm

pn maja 04, 2009 9:54 pm

Hejo !

Pojawiały się nieśmiałe, nieoficjalne próby rezurekcji Space Hulka, ale przeważnie były to, no co tu dużo mówić : śmieci.
Dopiero Teardown prezentuje sobą całkiem niezłą jakość... i wyzwanie.

Nowa wersja - 1.1 - wygląda rewelacyjnie. Wystarczy popatrzeć na załączone na stronie teasery. Z tego co mówią przedstawiciele samej ekipy poziom trudności jest naprawdę wysoki. AI genestealerów jest zabójcze. :shock:

Nie wspomniałem o tym, ale projekt balansuje cały czas na krawędzi porażki. Problemem są wesołe chłopaki z GW, które zbulwersowały się tym, że ktoś bez ich zezwolenia wykorzystuje klimat Space Hulka, z którego rewelacyjnego świata i zasad sami nie skorzystali przez długie lata. Twórcy gry mieli poważne kłopoty kiedy Teardown 1.0 przypadkowo wyciekło do sieci P2P i zostało dostrzeżone przez GW. Niestety, oprócz gróźb sądowych GW nie reaguje jak dotychczas na żadne próby dogadania się. Wersja 1.1 Teardown jest zawieszona w próżni. Praktycznie jest o krok od ukończenia, ale póki GW nie zajmie konkretnego stanowiska raczej nie wyjdzie na światło dzienne.

Chyba, że...

To, czego potrzebuje Teardown to zainteresowanie. Stąd ta informacja na forum. Nie namawiam nikogo, ale jeśli to nie problem, proszę powiadomcie tych, którzy byliby zainteresowani nowym Space Hulkiem o Teardown. Niech ludzie rejestrują się na forum, niech wspomagają autorów informacjami, sugestiami, własnymi dodatkami, które już teraz można tworzyć, czy choćby ciepłym słowem. To bardzo niewiele, a nagroda w postaci funkcjonującej wersji 1.1 jest warta zachodu.

Dodatkowo... Ja tego nie mówiłem, ale 1.0 można wciąż znaleźć w sieci. Sami autorzy nie roszczą sobie do niej żadnych praw.
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

pn maja 04, 2009 10:14 pm

Problemem są wesołe chłopaki z GW
Znów GW coś utrudnia... Pewnie się nawdychali farbek.

Nie namawiam nikogo, ale jeśli to nie problem, proszę powiadomcie tych, którzy byliby zainteresowani nowym Space Hulkiem o Teardown.
Info trafiło do znajomych.
 
Awatar użytkownika
JesterRaiin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 5:05 pm

pn maja 04, 2009 10:32 pm

Hejo !

Niestety. Gdzie zaczyna się kasa, tam kończy się człowieczeństwo.

Dziękuję za wsparcie projektu i przepraszam za ogłaszanie się w taki sposób.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości