Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

Jest maj 2009 i gramy...

ndz maja 10, 2009 10:47 am

...w Stormrise. Po prostu się męczę. Gra ma dosyć wysokie wymagania, i chociaż sprzęt mam dobry to nawet na najniższych ustawieniach nie idzie grać. Przy ustawieniach 800x600 (sic!) gra działa płynnie ale i tak jest spowalniana przez non stop zacinające się dialogi. Najlepsze jest to, że muszę sobie pograć dość sporo ale raczej nie pokuszę się o jej ukończenie. Stormrise może też być pewne, że kiedy skończy się nasza przygoda to z chęcią się jej gdzieś pozbędę.

Nie wykluczam w sumie problemów sprzętowych ale byłoby to dziwne zważając na to, że komp spełnia wymagania sprzętowe.
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

ndz maja 10, 2009 12:34 pm

Wczoraj skonczylem stalkera. Pomimo wielu wad wymienionych kila tematów niżej, gra przypadła mi do gustu. Szczególnie ostatnie poziomy zrobiły na mnie wrazenie. Walcząca elektrownia to porządne widowisko a mroczny sarkofag cud i miód, nawet się trochę bałem :-) Dodatkowo po przejsciu sprawdzilem w necie, ze mozna gre inaczej zakonczyc, do czego natychmiast przystapilem :-P Byloby naprawde super, gdyby nie questy (zaliczone lub nie, cale szczescie poboczne) odpalajace sie z nienacka, albo wrogowie materializujacy sie przed bohaterem po wczytaniu gry, choc przed zapisem ich nie bylo.

Obecnie nie gram w nic, zastanawiam sie nad kupnem Obliviona lub WH 40K: DoW 2.
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

ndz maja 10, 2009 1:31 pm

Giercze sobie w Total War: Empire. Przyjemnie popatrzeć na Europę, gdzie 90% terytorium należy do Przenajświętszej Rzeczpospolitej :P Gra przyjemna, choć trochę irytująca. A to z powodu SI (wroga i jednostek własnych), czy też braku stabilności gry (szczególnie natarczywe po ok. 60 rundach). Jednak satysfakcja ze zwycięstwa w bitwie zręcznościowej (my kierujemy jednostkami), gdzie komputer (SI) nie był w stanie wygrać dla nas tej bitwy (np. z powodu przewagi liczebnej wroga) jest przeogromna. Po prostu szczęście mnie ogarnia gdy widzę napis "Kluczowe Zwycięstwo", pomimo przewagi wroga.
Jak dla mnie 10/10 gdyby nie błędy, a jako, że nie jestem cierpliwym człowiekiem 7,5/10.

kupnem Obliviona

Polecam. Może momentami monotonna, ale rozkręca się :) Koniecznie przejdź wszystkie misje. Zadania od Gildii Skrytobójców są miodne.

WH 40K: DoW 2

Cuuuudo, tak bynajmniej twierdzi człowiek, który w tym momencie jest chyba najlepszym graczem w Polsce (zawody internetowe czy coś), więc maniak :P Chociaż gra na pewno Cie nie zawiedzie, jeśli lubisz WH40k. Jeśli nie wiesz czy lubisz, ręki nie dam uciąć, że będziesz szczęśliwy z powodu wydania 140zł.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

ndz maja 10, 2009 1:57 pm

ja też nie gram w nic, ale z braku wolnego czasu.

jesli jednak znajdę chwile, to jak na prawdziwego oldschoolowca przystało - klasyka. mam kupionego Dragonshards i zamierzam go przejść :)
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

ndz maja 10, 2009 2:38 pm

Cuuuudo, tak bynajmniej twierdzi człowiek, który w tym momencie jest chyba najlepszym graczem w Polsce (zawody internetowe czy coś), więc maniak Chociaż gra na pewno Cie nie zawiedzie, jeśli lubisz WH40k. Jeśli nie wiesz czy lubisz, ręki nie dam uciąć, że będziesz szczęśliwy z powodu wydania 140zł.

Zagadaj do Khubasa, on chyba miał na sprzedaż :)

A ja sobie giercuję narazie w nim, bo czasu nie mam :) Jeśli tylko chwilkę wolnego czasu złapię to KotORa zacznę przechodzić jedynkę i dwójkę, po za tym pożyczyłem od kolegi Total Overdose, zawalista gierka, klimat mi się podoba i wogle :)
 
Awatar użytkownika
Czarny
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1648
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:45 pm

ndz maja 10, 2009 3:55 pm

Od bardzo dawna żadna gierka mnie nie zawiodła tak jak DoW II. A jestem fanatykiem tak Warhammera 40k, jak i DoW I.

Z genialnego RTSa zrobili Hack`n`Slash.
 
Awatar użytkownika
Elkhwind
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: pn lut 26, 2007 7:51 pm

ndz maja 10, 2009 4:48 pm

Jakoś nigdy mnie nie interesowały FPS'y ale wciągnąłem się ostatnio w Call of Duty: World at War. Gram oczywiście w multiplayer.
Oprócz tego pykam sobie w Europe Universalis III plus dodatki (NA, IN). Mediolanem próbuję zjednoczyć Włochy.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

ndz maja 10, 2009 9:11 pm

U mnie nieco inaczej, bo na PS3 :P Trochę GTAIV, trochę Pure, trochę Killzone 2.
 
Awatar użytkownika
Celhian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 11, 2009 10:48 pm

pn maja 11, 2009 12:04 am

Ostatnio nie gram w nic konkretnego... czasem z nudów w PESa 6.
Po tym jak zawiodłem się na Gothicu 3 i Stalkerze nie mam ochoty w nic grać... myślałem nad Falloutem 3 ale nie wiem czy mi laptop uciągnie.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pn maja 11, 2009 7:32 am

Fallout 3 plus dodatki na zmianę ze stareńkim Far Cry.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn maja 11, 2009 8:41 am

Dalej tłukę w Neverwinter Nights 2 - jak dla mnie najlepszy rpg na PC:) a w kolejce czekają "Maska Zdrajcy", "Gniew Zehira" i "Wrota Zachodu" - ggrania na wiele tygodnie jak nie miesięcy (w moim przypadku).

Swoją droga to bardzo fajne rozwiązanie, że dokupuje się kampanie na znanej mechanice, i można przerzucać swoją postać między nimi.
 
Awatar użytkownika
Celhian
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 11, 2009 10:48 pm

pn maja 11, 2009 12:05 pm

Grałem w Neverwintera ale w pierwszą część... w pojedynkę to troche nudnawo się robi po jakimś czasie... najfajniej jest grać na LANie... w 4 przeszliśmy NVNa... nie wychodziliśmy z pokoju przez tydzień praktycznie :P. Najlepsza impreza życia :D
 
Ramel

pn maja 11, 2009 3:23 pm

Ojciec Chrzestny 2, Street Fighter 4 i Fallout 3 (a dokladnie dodatki do tegoz). Jak tylko wyjdzie dodatek do Fable`a, to tez zarzuce. Szkoda tylko, ze nie ma na to czasu :(
 
Awatar użytkownika
WH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: śr sie 13, 2008 7:51 pm

pn maja 11, 2009 6:59 pm

Codename Panzers: Tales of Valor. W zasadzie to już nie gram, pomijając skirmishe, bo trzy nowe kampanie są śmiesznie krótkie - po 3 misje każda. Ukończyłem toto w jeden wieczór.
 
Awatar użytkownika
arakin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 612
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 4:29 pm

pn maja 11, 2009 7:26 pm

Ja ponownie zabrałem się za Neverwinter Nights, tym razem inną profesją ;)
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

pn maja 18, 2009 12:45 am

Area 51: Black site - sympatyczny FPS troszke smierdzacy konsola, ale nie przeszkadza to w rozgrywce nic a nic,
Mass Efect - no szykuje mi sie kandydat na dluuuugie posiedzenia. Swietny RPG + TPP. Jak na razie przeogromny.
Guitar Hero 3 - nie ma jak The number of the beast IM.
Wiedzmin - nie trzeba nic wiecej dodawac tylko grac (nota bene 4 raz przechodze)
Halo 2 - troszke inny niz pierwsza czesc ale nadal zjadalny.
Prenumbra Black Plague - swietna mroczna przygodowka.
Call of Cthulhu - Dark Corners of Earth - no coz po raz kolejny (trzeci) wciagnal mnie swiat mitow. Strzelanko-skradanka. Mila przyjemna osadzona w swiecie HPL.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

pn maja 18, 2009 8:23 am

Neverwinter Nights 2 skończone - jak dla mnie najlepszy cRPG na PC, głównie ze względu na świetną adaptację mechaniki jak i fabułę. No i możliwość kupowania kolejnych kampanii - właśnie się zabrałem za Maskę Zdrajcy.

Żeby nie było - gra ma kilkadziesiąt bugów, jest momentami źle przetłumaczona i przejście ostatniego bossa bez opisu graniczy z cudem - ale i tak jest fajnie:)

Czekają mnie jeszcze dwa dodatki oprócz Maski. Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze coś - na pewno kupię:)

W kolejce czeka nieszczęsny Wiedźmin - kiedyś się za niego wezmę... kiedyś:P
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pn maja 18, 2009 4:59 pm

A brat młodszy zainstalował na latopie Total Overdose. Gierka wypaśna, bardzo stara i nie zbierała zbyt pochlebnych recenzji, ale... no po prstu dla mnie grywalność jest przeogromna. Pograłbym se jeszcze dzisiaj, ale wiecie- steszczenie Latarnika czeka :D
 
Awatar użytkownika
Khubas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 152
Rejestracja: pt lut 06, 2009 5:45 pm

pn maja 18, 2009 5:07 pm

CoD 4: Modern Warfare. Świetny, choc krótki single skończony. Czas zabrac się za tryb multiplayer.
 
Awatar użytkownika
Draker
Administrator
Administrator
Posty: 2295
Rejestracja: ndz mar 16, 2003 1:04 pm

wt maja 19, 2009 6:54 pm

Wreszcie mialem okazje dorwac Metal Gear Solid 4 (top 5 najlepszych gier jakie w zyciu gralem, serio), a do tego powoli konczymy z kumplem w trybie co-op Resident Evil 5.
 
Araks3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 7:01 pm

wt maja 19, 2009 7:48 pm

Ach, COD 4 stara nierdzewiejąca miłość ;) A tak to skończyłem The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, jednym słowem miodzio gierka ;) Być może zestarzała się już trochę, i nie robi takiego wrażenia jak kiedyś Escape from butcher bay, ale gra nadrabia tym klimatem, które inne gry nie mają oraz zajedwabistym systemem walk. Po parę razy oglądałem rozchlastywanie wrogów ;) Poza tym pyka się w X-men orings- wolverine game, i gra jednak daje radę. Spodziewałem się takiego kiziu miziu, pogłaszczą się przez chwilę po brzuszkach pazurkami, a tu proszę ^^ Krew leje się wiadrami, a widok żołnierza bez głowy nie jest jakimś bardzo rzadkim zjawiskiem, zwłaszcza, że da się uciąć jeszcze ręce... i nogi :) Zalatuje jednak nico konsolą ;D Dochodząc do końca, podsumowaniem będzie Hearts of iron 2, bo każdy chce być strategiem w weekend xD Wynik? Japonia zostaje rozgromiona przez małe państewko coś na J, które zawarło sojusz z nacjonalistycznymi chinami. Grałem Japonią ;D
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

wt maja 19, 2009 8:36 pm

Same świetne tytuły widzę :D
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

czw maja 21, 2009 9:34 am

Ja nadrabiam zaległości z ostatniego jesienno-zimowego sezonu. Nowych tytułów wartych uwagi w zasadzie nie ma, wszystko co dobrze rokuje ( nowy Batman ) jest poprzesówane co najmniej na okres wakacyjny, nie mówiąc już o grubych hitach pokroju Modern Warfare 2 czy Bioshock 2.
Jednak największą bolączką stają się dla gracza ceny nowych tytułów. Nowości na konsole potrafią dojść do 240 zł !!! Biedy nie klepie, ale teraz parę razy zastanowie się zanim kupię coś świeżego, zapakowanego w folię :neutral: ehhh gdzie te czasy ciągłych spadków euro vs złotówka....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości