Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Wasze talie

pt cze 12, 2009 7:50 pm

W serwisie pojawiła się genialna opcja zaprezentowania innym użytkownikom swojej talii. Aby to zrobić wystarczy wpisać własną rozpiskę TUTAJ.

Jeśli spis nie posiada znaczących odchyłów i jest dobry to zostanie zatwierdzony i opublikowany. Nie bójcie się, że nie są to talie Tier1 wygrywające turnieje. Jest to opcja dla tych, którzy chcieliby pochwalić się swoim spisem, a nie wiedzą gdzie i jak. Proszę to robić według następującego wzoru

Nick (ewentualnie imię i nazwisko)
Nazwa talii

Lądy

Istoty

Inne czary

Sideboard (jeśli jest)

Ważne żeby karty były otagowane. Mój spis, wprowadzony jako przykład:
http://karcianki.polter.pl/Naya-Aggro-c19975
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

pt cze 12, 2009 8:46 pm

Brzmi świetnie, wielki plus za ten pomysł! 8)
 
Awatar użytkownika
Gizmoo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1195
Rejestracja: sob mar 07, 2009 1:26 am

pt cze 12, 2009 9:11 pm

Witaj Thoctar!

Pomysł chwalebny! Szkoda tylko, że trochę za mało rozwinięty.

Dobrze by jednak było - by poza samą rozpiską - coś nie coś jednak skrobnąć o działaniu i taktyce talii. Przydała by się jakaś minimalna analiza decku - wykres mana curve, lub coś takiego jak ma deckcheck -> sample hand. Świetne narzędzie za pomocą którego od razu możemy przeprowadzić "goldfish" test!

No i na koniec - ktoś powinien filtrować użyteczność tych decków. By strona nie została zalana rozpiskami talii, które są nic nie warte. Ja na razie wyżywam się w klinice talii i niedługo skrobnę coś ciekawego (mam nadzieję) bo pracuje nad trzema naprawdę ciekawymi combo-deckami.

Pozdrawiam

Kuba a.k.a. Gizmoo
 
Awatar użytkownika
Arthas Verley
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: wt lut 27, 2007 9:44 am

pt cze 12, 2009 9:12 pm

Zacny pomysł, żeby jeszcze bardziej go wzbogacić - przydałoby się miejsce na komentarze tych talii. Być może niektórzy dokonaliby pod ich wpływem poprawiających grywalność modyfikacji decków.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

pt cze 12, 2009 9:27 pm

ja to widze inaczej.

powinien powstać skrypt filtrujący decki (mniej więcej tak jak jest to na deckcheck.net). pozwoli to selekcjonować talię względem naszych potrzeb - format, kolory czy same edycje. ponadto powinna być osoba odpowiedzialna za weryfikowanie tych decków - pod względem poprawnosci, jak i takim, żeby crapdecków tam nie było, tylko względnie dobre i przemyslane talie - choć niekoniecznie turniejowe.

oczywiście pomysł jest zacny i jak tylko wróce do domu wpisze swoje 3 decki :)
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pt cze 12, 2009 9:35 pm

@ Gizmoo
Pod każdym deckiem jest możliwość opisania strategii i taktyki, jednak ja tego nie robiłem, gdyż każdy z moich decków jest opisany w artykułach. A selekcją zajmuje się moderacja- każda nota musi być zaakceptowana przez redaktora Działu Gier Karcianych.

@ Roberto
Pod każdym deckiem istnieje możliwość komentarzy, a jeśli nie istnieje to zaraz ją ustawię.

@ Specu
Problem jest taki, że ja tego nie potrafię, a jakoś nie nadarzył się na horyzoncie ktoś, kto zrobiłby to włąsnoręcznie i charytatywnie :D

PS: Kolejną fajną opcją jest możliwość ustawienia sobie w sygnaturce linku do kart i nazwy decku tak jak ja to zrobiłem :)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

sob cze 13, 2009 1:10 am

Thoctar pisze:
Problem jest taki, że ja tego nie potrafię, a jakoś nie nadarzył się na horyzoncie ktoś, kto zrobiłby to włąsnoręcznie i charytatywnie Very Happy


a od czego mamy naszych administratorów?
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

sob cze 13, 2009 9:27 am

Szkoda, że spisy uruchamiają się dopiero po kliknięciu w obrazek a tytuł pozostaje obojętny ;)
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

sob cze 13, 2009 8:36 pm

Już poprawiłem :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość