Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

ndz cze 14, 2009 6:24 pm

@Nid:

Puszczam PW dot. Fires over Omac, abyś nie popełnił moich błędów z Polconu'07 (EDIT: poszło) ;)


@Darken:

Przestań robić ludzi w konia - Dogsy to NIE jest gra o dużej ilości kości, poza tym kiedy w ogóle skończyłeś choć jedno miasto (jako gracz, bo jako MG Cię nie pamiętam)? :P

Zamiast w ilość idź w jakość a będzie dobrze.
 
Awatar użytkownika
Fingrin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: śr maja 19, 2004 11:16 pm

ndz cze 14, 2009 7:21 pm

Czy ten konwent na pewno się odbywa? Dalej nie widzę programu, co gorsza to ja mam robić część tego programu, a dalej nie dostałem potwierdzenia żadnego. Zatem jestem co najmniej "skonfudowany"
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

ndz cze 14, 2009 10:03 pm

Deckard, ja nie poprowadzę napewno wszystkich tych gier.
A Miasta kończyłem, jak Ty o graniu po Skype jeszcze nie słyszałeś. :)

Zedytowałem co będę prowadził.
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

pn cze 15, 2009 8:01 am

OT: Miasto skończyłeś jedno przed swoją "przerwą od Internetu"... i poznałem opinię współgraczy, że było tylko nieznacznie lepiej, niż w prowadzonej kampanii TSoYa (która urwała się na drugiej sesji?) - nie ukrywam, iż mając zaliczone 8-10 miast jako gracz jeszcze nie porywam się na MGwanie tej gry.

Btw, iloma podręcznikami (pomijając bety i dokumenty playtestowe) dysponujesz w oryginale? Czytanie z laptopa boli, zwłaszcza przy złych skanach.
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

pn cze 15, 2009 12:54 pm

Oto i pr0gram :)

http://www.confuzja.pl/program.html

Zdravim
pi


p.s.
no i jest końkurs filmowy :D, będe Cie czkeał Darth Stalin. Ja i moje 130pytań :D
 
Awatar użytkownika
Darken
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 300
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 12:00 pm

pn cze 15, 2009 1:12 pm

Przepraszam Deckard, zapędziłem się z kozakowaniem. :)

Mam za sobą dopiero 5 miast, w tym jedno które sam prowadziłem.

Posiadam legalnie Ditv i InSpectres. Przyznam szczerze, że IAWA w moim posiadaniu jest piratem.

Add. Po rozmowie z Deckardem na prv, zdecydowałem się na usunięcie dogsów z listy dostępnych gier.
Było by nie fair w stosunku dla uczestników takiej sesji, jeżeli gry nie prowadziła by osoba, która zna tą grę na wylot.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pn cze 15, 2009 2:19 pm

OT cd
Deckard pisze:
[DitV]nie ukrywam, iż mając zaliczone 8-10 miast jako gracz jeszcze nie porywam się na MGwanie tej gry.


Deckard, nie zachowuj sie jak sekciarz. "Ej, sorry, w tę gre możesz tak naprawdę grać dopiero wtedy, kiedy rozegrasz kilka sesji z guru." Bosz, DitV to nie jest aż taki eksperyment :> W takie o wiele bardziej nietypowe Dirty Secrets graliśmy po przeczytaniu podręcznika, bez wcześniejszych "lekcji" gry. Podiobnie jak Ty w Uniwersalisa ;>
 
Awatar użytkownika
neishin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1856
Rejestracja: pn mar 17, 2003 11:56 pm

pn cze 15, 2009 3:14 pm

A teraz coś z zupełnie innej beczki - jak z Gramy!? Jacy są MG? Jakie systemu?
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

wt cze 16, 2009 1:02 am

@neishin:
http://repek.polter.pl/,blog.html?6858

Btw - zwracam uwagę na Ps. Może jakieś małe polterowe alkoholowe poza terenem konu? :) Choćby w niedzielę po finale lub w piątek wieczorem?

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

wt cze 16, 2009 12:22 pm

PI - z Hassanem wyszło nam jakieś 300 sztuk muzyki + pytania i reszta "stuff'u". I cały czas przybywa :evil:

Darth Stalin'a i tak nie załatwisz :D on nie jest człowiekiem, bo jaki człowiek odgadł by muzykę z Kapitana Blood'a z 1935 roku ??? :shock: :shock:
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

wt cze 16, 2009 5:35 pm

Spoko oko - mam coś na takich twardzieli jak ON. Jest specjalna kategoria dla uberżeźników , w której trzeba na prawde byc mocnym. Pozatym ja mam dwie godzinki - Ty masz więcej :P.

No i jeszcze jedno: konkurs jest żeby się bawić, a nie żeby zagiąć wszytskich uczestników -HAHA ! TEGO NIE WIDZIELIŚCIE :D

Będa pytania proste... będa pytania ÜberUltraPr0Trudne. Szanse będzie miał każdy. Zaplanowałem taką kontrukcję żeby mi się nikt nie popłakał ŻE ON JUŻ NIE MA SZANS... w końcu ja robiłem ten końkurs :D

[Statystyka królową nauk. Druga po matmie przypadku i mojego ukochanego prawdopodobieństwa+piwo]

ściskam
pi 8)
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

śr cze 17, 2009 11:35 am

Plan turnieju GRAMY!

Eliminacje

piątek 19-24,
Justyna 'Lori' Sodo - Cyberpunk (wersja autorska)
Katarzyna 'Bagheera' Bodziony-Szweda - niespodzianka!
Marcin 'Krakonman' Guzy - WWE: Know Your Role!

sobota 10-15,
Monika 'Mona' Bigaj-Kisała - Cat
Katarzyna 'Morphea' Ochman - Wolsung: Magia Wieku Pary
Maciej 'repek' Reputakowski - Pirates of the Seven Sands (setting autorski)

Półfinał

sobota 16-21,
Wojtek 'Nadal Nie Mam Ksywy' Rzadek - Zew Cthulhu
Artur 'Garnek' Ganszyniec - Wolsung: Magia Wieku Pary
Krzysztof 'Szczur' Hryniów - Savage Worlds

Finał

niedziela 10-16
Tegoroczny Mistrz Mistrzów - Mateusz 'Inkwizytor' Budziakowski - Dzikie Pola


Sponsorem konkursu jest sklep z grami Bard.



l.
 
Awatar użytkownika
nid
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: śr lut 15, 2006 11:24 pm

Orient Express na Confuzji.

śr cze 17, 2009 7:01 pm

Orient Express (oczywiście) przyjedzie na ConFuzję 2009!

Poniżej rozpiska wszystkich sesji. Znajdziecie tam zarówno nasze stare, wypróbowane gry, jak i nowe tytuły, w tym wychodzące już wkrótce drukiem The Shadow of Yesterday.


Piątek:

16 - 19 - Bloodspectres / The Shadow of Yesterday - Jacek "Darken" Gołębiowski
20 - 24 - Dirty Secrets - Tomasz "kaduceusz" Pudło
20 - 24 - Poison'd - Juliusz "nid" Doboszewski

Sobota:

12 - 16 - The Shadow of Yesterday - Jacek "Darken" Gołębiowski
11 - 16 - Burning Empires - Juliusz "nid" Doboszewski
17 - 22 - Dogs in the Vineyard - Jan "vh" Laszczak
17 - 22 - Battlestar Galactica - Paweł "chimera" Cybula

Niedziela:

11 - 14 - Wushu / Beast Hunters - Jacek "Darken" Gołębiowski
11 - 16 - Dread: The First Book of Pandemonium - Paweł "chimera" Cybula
12 - 16 - Polaris - Jan "vh" Laszczak
14 - 18 - Compass Gods - Jacek "Darken" Gołębiowski
17 - 21 - In a Wicked Age - Karolina "carrie" Łukasik
18 - 23 - The Shadow of Yesterday / Compass Gods - Jacek "Darken" Gołębiowski


Dodatkowo, przynajmniej część prowadzących w ramach OE jest gotowa poprowadzić także inne gry - lub któreś z powyższych, jeśli ktoś nie będzie mógł zagrać z powodów czasowych - o ile znajdzie się grupa chętnych osób. Pomyślcie o tym jako o mini Games on Demand :)
 
pi314
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 23, 2007 3:40 pm

ndz cze 21, 2009 11:32 pm

Bardzo udany konwent :D
Może ciut pustawo... ale sesja egzaminacyjna potrafi popsuc każdą impreze. Osobiście byłem na conajmniej dwóch udanych prelekcjach (nie mam zwyczaju wogóle się na takowe udawać). Doświadczyłem życia konwentowego w 85% i jestem ogólnie bardzo ZAdowolony.

Korzystając z miejca i okazji chciałbym bardzo podziękować uczestnikom mojego LARPA: bysliście wspaniali !

Organizatorom LARPA konkurencyjnego równiez dziękuję za ustąpienie pola. Będzie okazja to się zrewanżuję :)

ściskam
pi
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pn cze 22, 2009 12:33 am

Parę podzięków:
http://komiks.polter.pl/repek,blog.html?6884

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

Re: Orient Express na Confuzji.

pn cze 22, 2009 9:32 am

Udany konwent, świetnie się bawiłem! Dzięki wszystkim, którzy zasilili konwent swoją obecnością i energią, dzięki wszystkim za miłą atmosferę i wysoką kulturę osobistą. A teraz malutkie podziękowania w punktach:

- Organizatorom - za zorganizowanie konwentu i umożliwienie około 300 ludziom świetnej zabawy. Czekałem na ConFuzję rok i powiem jedno - warto było! Szacunek i podziękowanie, że dzięki Wam były (są) jeszcze w Krakowie konwenty ;).

- Kaduceuszowi i Darkenowi za sesję Dirty Secrets -> za sesję z szantażem, CBA, byłym esbekiem oraz lesbijką-szantażystką.

- vh, Palladinowi, Wojtkowi za sesję w Dogs in the Vineyard. W takim towarzystwie jak w Waszym bardzo przyjemnie tropiło się ludzkie niegodziwości, odkrywało źródła nieszczęść i susz oraz wydawało wyroki. No i eskalowało konflikty. Bycie Psem - tym bardziej w tak zacnym stadzie ;) - to coś, co lubię. Thx.

- Za emocjonującą opowieść o rycerzach lodu, którzy muszą upaść (ale w pięknym stylu!) [Polaris] - dziękuję vh, Garremu, Torowi.

- Za pokręconą, szaloną i krwistą sesję, gdzie każdy każdemu chciał odciąć język, wyrwać serce albo zdominować jego umysł - dzięki dla carrie, Karola, Garrego, nid'a.

- Za zabawnego, pokręconego LARPa Wolsungowego wielkie dzięki organizatorom i wszystkim uczestnikom! Ale to wszystko to był przecież film z ukrytymi kamerami (bo Steven to sprytny gość, ja to wiem!), prawda?

- Dzięki za Cień Czerwonej Planety dla organizatorów i uczestników.

- Dzięki chłopakom z Nowego Targu - Jankowi, Klamie, Lechowi za nocną sesję w Warhammera.
 
Awatar użytkownika
chimera
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pn mar 06, 2006 10:57 pm

pn cze 22, 2009 11:22 am

No i nie wstałem na pociąg o 7:20, czyli siedzę w Krakowie do 17:00. Nawet się cieszę :)

Dziękuję wszystkim, dzięki którym mogłem się w tym roku bawić na Konfuzji, a szczególnie:

- Przemkowi, za kwaterę, kapitalny prezent urodzinowy oraz zażarty pojedynek wśród piasków pustyni w Memoir 44

-Nidowi, za Orient Express

- wszystkim grającym u mnie w Battlestar Galactica RPG za zaangażowanie i fajne pomysły zarówno w czasie jak i po sesji

- ekipie, z którą grałem w planszówkę Battlestara, za wprowadzenie mnie w grę, swoją drogą bardzo emocjonującą

- Pi, za sesję Świata Mroku i kapitalnych staruszków w taksówce

- Tomkowi, za sesję Monastyru. Powiem tyle: byłem na dwóch prelekcjach o tym systemie, grałem w LARP-a, przeglądałem podręcznik i jakoś nie przemawiało to do mnie. Po dwóch godzinach sesji na Konfuzji wiedziałem już, że na pewno kupię nową edycję, o której mówił Trzewik. W każdym bądź razie wielki szacunek dla MG

- Piotrowi, za laptopa i nieustępliwą walkę na stronach informacji pkp

Ogólnie: Konfuzja daje radę:)
 
Mło
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 23, 2009 1:07 pm

Re: Orient Express na Confuzji.

wt cze 23, 2009 1:53 pm

Drejfus pisze:
Ale to wszystko to był przecież film z ukrytymi kamerami (bo Steven to sprytny gość, ja to wiem!), prawda?


No ba, przecież ja nigdzie nie ruszam się bez kamery ;).
 
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 2:19 pm

śr cze 24, 2009 12:17 am

Jak zwykle było bardzo fajnie - spotkałem starych znajomych, sporo się pogadało o knwentach i nie tylko, tudzież zgodnie z utrwaloną tradycją się wygrało te konkursy, które zwykło się wygrywać :D - przy okazji:
1. dzięki dla Ziemka za udział w Teamie Stalingradzkim, który pokazał, jak to się robi (znaczy: wygrywa konkursy)
2. dzięki dla Pi oraz Sony'ego i Hasana, którzy przygotowali bardzo fajne konkursy, które można było wygrać.

pi314 pisze:
Będa pytania proste... będa pytania ÜberUltraPr0Trudne. Szanse będzie miał każdy. Zaplanowałem taką kontrukcję żeby mi się nikt nie popłakał ŻE ON JUŻ NIE MA SZANS... w końcu ja robiłem ten końkurs

No i to był bardzo fajny końkurs, całkiem ciekawie przygtowany - na kolejną edycję warto go powtórzyć (a moze na Polcon się wybierasz do Łodzi? byłoby fajnie móc znowu coś wygrać :D )

Do tego fajne nagrody - zaskoczył mnie PIW jako sponsor, dzięki któremu kolekcja historyczna powiększyła się o dwie bardzo fajne pozycje (seria "ceramowska" duża i mała) - klasyczni "Bogowie, groby i uczeni" C.W. Cerama oraz "Huryci" M. Popko - zaprawdę, warto było startować w konkursach i je wygrać.

A czaszka wroga z wbitym w nią mieczem już stoi ku przestrodze worgów (i konkurencji w kolejnych konkursach :razz: )

Jednym słowem - jak zwykle było świetnie i pozostaje tylko poczekać na kolejną edycję.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

śr cze 24, 2009 5:01 pm

Tragedią tego konwentu była frekwencja. Drejfus pisze o trzech setkach, ale chyba nawet połowy tego nie było. Mimo tej mizerii ja się nawet nieźle bawiłem, bo spotkałem kupę znajomych, z którymi chciałem pogadać, zagrałem w fajną nową planszówkę i zaliczyłem dwie przyzwoite sesje konwentowe - więc takie minimum na 6/10 było.

W kwestii pozdrówek:
- przede wszystkim dla repka i Magdy, u których miałem przyjemność gościć oraz dla Marhevy, który miał tę samą przyjemność :-)
- dla Darkena i Drejfusa za sesję Dirty Secrets oraz dla Fenrana, Gerarda Heime, TORa, Darkena i Mony za sesję Catsów.
- dla nida, który przejął ode mnie trud organizowania Orient Expressu, oraz dla pozostałych uczestników inicjatywy (dżiż, Drejfus, robiłeś coś na tym konwencie prócz grania? :P)
- dla Fingrina i Zioła za rozmowę o Falloucie 3 (sorry za larpa Wolsungowego, ale ja po prostu nie przepadam za larpami :P)
- dla carrie za miłe pogawedki o erpegach - powodzenia z Glasgow BTW :-)
- dla ekipy wolsungowej za pistolet :o)
- dla Cravena, za GRAMY (gratzy!) oraz za to, że popsuł głową mój pistolet ;-)
- dla Alquy za hardkorowe kalambury tymbarkowe
- dla Bagheery za Androida i na koniec:
- dla repka i Marhevy za zwieńczenie serii Graj z...
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

śr cze 24, 2009 5:24 pm

kaduceusz pisze:
Tragedią tego konwentu była frekwencja. Drejfus pisze o trzech setkach, ale chyba nawet połowy tego nie było.


Wychodząc w poniedziałek zapytałem się organizatorów o liczbę uczestników. Ocenili ją na około 300. Ale przemilczmy to, jak się rozkładała na poszczególne dni, bo faktycznie też odniosłem wrażenie pustki na konie ;p...
kaduceusz pisze:
- dla nida, który przejął ode mnie trud organizowania Orient Expressu, oraz dla pozostałych uczestników inicjatywy (dżiż, Drejfus, robiłeś coś na tym konwencie prócz grania? :P)

Tak - udało mi się raz wyskoczyć na jakiś normalny obiad,no i nawet przespałem kilka godzin oraz zabłądziłem na prelekcję czy dwie :D ...Wiesz, bardzo podobają mi się niektóre gry Indie, ale u siebie nie mam z kim grać w takie "innowacyjne dziwactwa bez MG", więc zaaplikowałem sobie roczną dawkę rozrywki.
 
Awatar użytkownika
Zwierz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:03 pm

śr cze 24, 2009 11:26 pm

Ogarnąłem rzeczywistość post-konwentową i nadszedł czas podziękować za ten super spędzony czas. Nastawienie na czysto towarzyski event zostało w 100% spełnione.

Lista podziękowań:

- luckowi, PWCowi, Miśkowi, Kornikowi, Doomtigerowi i Sayrel za organizację konwentu (dawno nie było nic w Krakowie, trzeba to zmienić!)

- luckowi i Karsztajnowi za gościnne i ciepłe przyjęcie plus umożliwienie normalnego trybu życia w trakcie konwentu (Hell yeah! That's brutal! Trzydniowa impreza na balkonie i wiertarka!)

- Czeźwemu, Gutowi, Werbatowi, Ma-Rudzie, Basi i całej reszcie obsługi za owocną i zajebistą współpracę przy utrzymaniu konwentu w dobrym stanie

- Puszonowi i Sqvie za kuźniowatość i lewitację 10 ;]

- Martvej za cierpliwość :)

- Szereny-ie za warkoczyki i moich obu braci bliżniaków (Hyhy, nie ma ucieczki! Jeszcze się kiedyś zemszczę ;P Może niedługo?)

- PWCowi za skojarzenie mojej fryzury z nordyckim imieniem (ale ja poproszę jego pełne brzmienie w końcu! I zdjęcia!)

- Lori za ciekawe rozmowy w niedzielną noc i dokonanie czarów z kuskusem i chlebem w celu podtrzymania przy życiu załogi ostatniego posterunku

- luckowi, Czeźwemu, Miśkowi, Miśkowi (innemu Miśkowi), Gutowi, Ma-Rudzie, Lori, Szereny, Hassanowi (zdjęcia chcę!), Sonyemu, Darth Stalinowi za ostatnią noc konwencie (dawno nie miałem za sobą 24 godzin bez snu, ale warto było, to był bardzo miły i ciekawy czas),

- repkowi i Magdzie za 6 poprzednich konwentów, inspirację na ConFuzję

- Bogini za powrót do fandomu ;]

- luckowi i Elspeth za seans nienawiści o poranku na ulicach Krakowa

- wszystkim tym, którzy zdecydowali się przyjechać na ConFuzję, bo dzięki wam konwent się odbył i miał krakowski klimat

- wszystkim znajomym o których nie wspomniałem tutaj, za to, że dane mi było ich zobaczyć i zamienić kilka słów (w szczególności warszawskiej ekipie - znowu zaczynamy nową świecką tradycję spotykania się w Krakowie ? ;])

Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na innych konwentach, a w przyszłym roku znów w Krakowie!
 
kunpl
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 26, 2009 8:03 pm

pt cze 26, 2009 8:05 pm

Siemka,

Mam takie trochę gupie pytanie, ma kto fotki? ;)
 
Awatar użytkownika
nid
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: śr lut 15, 2006 11:24 pm

sob cze 27, 2009 1:45 am

Dzięki wielkie:

- wszystkim uczestnikom Orient Expressu, prowadzącym - Carrie, vh, chimerze, ducemu, Darkenowi (w szczególności za sesję Compasss Gods!), i grającym - przepraszam, nie pamiętam wszystkim imion i nicków :), dzięki którym i dla których całą inicjatywa działa. Jesteście super.
- luckowi et consortes za zorganizowanie całkiem, mimo wiadomych problemów, zacnego konu,
- graczom i MG uczestniczącym w Gramy, mimo różnych mniejszych i większych wpadek tegorocznej edycji,
- zestawowi konwentowiczów z tradycyjnego już Arsenału za nie mniej tradycyjne rozmowy o wszystkim i niczym, w tym o teorii RPG i polskim rynku RPG.

I oczywiście czekam na Confuzję 2010 :)
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

sob cze 27, 2009 11:54 am

czekam na Confuzję 2010

I ja, o ile nie będzie w sesji ;>
 
Awatar użytkownika
Scobin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4449
Rejestracja: śr lis 07, 2007 2:04 pm

sob cze 27, 2009 5:44 pm

Beacon +1. :)
 
Awatar użytkownika
_Ertai_
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 318
Rejestracja: pt cze 23, 2006 6:07 am

ndz cze 28, 2009 3:11 pm

A ja dziękuje:

Luckowi i całej organizacji za trud włożony w organizację konwentu

Piotrowi S. za ciekawego zWoDniczego LARPa

Fingrinowi i Zioło - za oryginalnego LARPa Wolsunga

Chimerze - za jedną z najlepszych sesji RPG jakie grałem w ciągu ostatniej dekady =] oraz za pomoc w wymordowaniu ludzkości (planszówka BSG=])

Narmo, za zainteresowanie mnie Klanarchią =]

A także wszystkim znajomym i przyjaciołom z Krakowskiej Grupy Larpowiej i klubu Avatar!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości