Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

wt cze 23, 2009 7:09 pm

Atoran pisze:
Poza tym, nie sądzę, by była tak dobra na stronę główną...


A mnie się zdaje, że jest naprawdę dobry. Niewiele widziałam tak dopracowanych postaci.
"Coś tam elfio ostatnio" 8) :D na tej stronie głównej.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

wt cze 23, 2009 9:11 pm

Na początek powiem psia jego mać, że miałem gotowego posta z nową oceną ale mi się skasował *%^$#...

Zatem nie będę taki dokładny, ale z pamięci wypiszę do czego się przyczepiłem. Kilka zdań w drugim akapicie od cytatu o nienawiści do elfów, jest do poprawy (na początku szczególnie). Druga sprawa, to Srebrne Marchie nie istniały jeszcze przed Rokiem Awatarów (o ile się nie mylę). Po trzecie kapłan Gerhard. Piszesz że powrócił z martwych by pomścić siebie, ojca i że zabijał napotkanych, którzy przeszkadzali mu w odnalezieniu wampira. To mi śmierdzi zejściem z ścieżki dobrego kapłana.

Po czwarte dodam, że zmiana mi się podoba, fajny motyw młota, którego wampir obawia się użyć. Dodaje mu to realizmu. A co się tyczy mówienia, że praca jest godna trafienia na stronę, nie zgodzę się. Raz, że jeszcze trzeba ją dopracować (przeczytaj tekst od nowa i błędy same Ci się ujawnią). Po za tym obawiam się, żeby autor nie wpadł w samozachwyt ;]
 
Awatar użytkownika
Sleeping Giant
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 27, 2007 12:00 am

wt cze 23, 2009 9:39 pm

Świetny obrazek, uwielbiam Sheogoratha:D
 
Atoran
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 11:33 am

śr cze 24, 2009 6:51 am

Po trzecie kapłan Gerhard. Piszesz że powrócił z martwych by pomścić siebie, ojca i że zabijał napotkanych, którzy przeszkadzali mu w odnalezieniu wampira. To mi śmierdzi zejściem z ścieżki dobrego kapłana.


Gerhard to osobna postać, wszystko się wyjaśni gdy ją rozpiszę dokładnie :wink: .

Po za tym obawiam się, żeby autor nie wpadł w samozachwyt ;]


Nie zanosi się na to :lol:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość