Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

Klanarchia: Jak przygotowujecie się do sesji Klanarchi?

wt cze 30, 2009 12:17 pm

Jaką muzykę używacie na sesji?
Może jakieś akcesoria do stworzenia klimatu?
Wszystko co może pomóc by wczuć się w mroczny świat Klanarchii.


:)

P

WD

PS. Pierwszy?
 
Awatar użytkownika
Bart560
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 31, 2009 1:52 pm

wt cze 30, 2009 12:25 pm

Jeżeli chodzi o muzykę to polecam soundtrack z Silent Hilla.
 
Awatar użytkownika
Dark_Raziel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 10, 2006 1:48 pm

wt cze 30, 2009 1:43 pm

Co do muzyki, poprowadziłem już jedną sesje - świetnie sprawdzała nam się muzyka z gier z serii Legacy of Kain (a konkretnie soundtracki z Soul Reavera, Soul Reavera 2 i Defiance) oraz muzyka Ulfa Soderberga i zespołu Sephiroth.
 
Awatar użytkownika
karp
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3116
Rejestracja: sob cze 07, 2003 1:31 pm

wt cze 30, 2009 2:35 pm

Jeszcze nie grałem, wgryzam sie w treść, szarpię łapczywie zebiskami i to ze smakiem. Ale już wiem do jakiej muzyki chcę grać w Klanarchię (przy niej sobie czytam) - Ghost I-IV, instrumentalny album Nine Inch Nails, polecam.
 
Awatar użytkownika
Siman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 400
Rejestracja: wt lis 16, 2004 3:34 pm

wt cze 30, 2009 3:44 pm

Ghost I-IV, instrumentalny album Nine Inch Nails, polecam.

Hmm, to jeden z nielicznych, których nie znam. :P Sprawdzę go.

Ja osobiście polecam Juno Reactor, w zasadzie większość płyt od Bible of Dreams w górę, ale najbardziej Labirynth (najwięcej pasujących do sesji utworów). Można tam znaleźć zarówno maksymalnie spokojne i nastrojowe kawałki, jak i niemal symfoniczne i patetyczne, a nawet dynamiczne i agresywne, idealne do walki. Tribalowe klimaty + elektronika + zróżnicowanie brzmień + transowy nastrój = mniam!
 
Hajdamaka

śr lip 01, 2009 1:23 am

Może jakieś akcesoria do stworzenia klimatu?


Ja zawsze lubilem przebierac sie do sesji. Jak tak pomysle, to mam wszystkie niezbedne akcesoria, aby odegrac przedstawiciela dowolnej Wolnej Rodziny (no, moze mialbym problemy z Soldatami). Dla Technomanty bojowki, skorzany plaszcz, male kompasy na karabinczykach dopiete do bojowek itd., dla Hanzyty garnitur, bolo, zegarek na lancuszku, dla Rytualisty... no dobra, nie uzyje tego co mogloby mi sie przydac, chociaz maske z masy gazetowej moglbym strzelic od zaraz.
Taaaak, czekam na jakas sesje :)
 
Awatar użytkownika
senmara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1377
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 2:42 pm

śr lip 01, 2009 10:58 am

Najłatwiej u nas ma Mięki (podnosi przyłbice), bo po pierwsze, bardzo często gra mięśniakami z bronią w ręku, po drugie, ma do tego mnóstwo sprzętu. Ale jakoś nie możemy go przekonać do naniesienia pseudookultystycznych wzorów (bo niby później na pokazach nie mógłby tego używać).
Czasem, jak graliśmy u niego wyciągał z kątów różne kawałki oręża, żeby zademonstrować jak coś wygląda, albo co robi jego postać.
Niestety, nie są to blachy, które nosiłyby panienki rysowane przez Roya, a takie odpowiadały by mi znacznie bardziej. Więc może nie wygląda to tak, jak wyglądać powinno, ale pewne funkcje spełnia a resztę zostawiamy wyobraźni.

Dla kobiet hanzyckich za to pozostaje cały arsenał gorsetów, koronek, wysokich butów itp. Asasynki mogą się ubierać jak np. Selene z Underworld.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość