Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
LordiSion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: sob lip 07, 2007 7:25 pm

śr lip 08, 2009 3:36 pm

Spóźnione brawa dla MG za zdarzenia losowe :D Powiem nawet że przydałoby się więcej ich typów, żeby urozmaicić zabawe. Jedno zdarzenie na dwie rundy moim zdaniem w zupełności wystarczy :wink:

Jeżeli chodzi o moją dostępność, to bede co dwa dni mógł spokojnie pisać posta, od 12 praktycznie będę dostępny 24h/dobe. Potem mam jeszcze jeden wyjazd, ale to odgadam ze SKRPem kiedy bede już u siebie.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lip 08, 2009 3:58 pm

SKRP pisze:
Kiedy tylko dojdzie jeden ze spóźnialskich (Sierak, Dibi, Sanawabicz) wchodzi na moje miejsce w drugiej drużynie.

Chciałbym tylko zauważyć, że osoby dołączające później mogą przygotować postać widząc jak się rozwija akcja an arenie.
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

śr lip 08, 2009 4:16 pm

Ja wyśle postać dziś w nocy :)
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

śr lip 08, 2009 6:09 pm

Suldarr'essalar pisze:
Chciałbym tylko zauważyć, że osoby dołączające później mogą przygotować postać widząc jak się rozwija akcja an arenie.


Fakt, ale nie wiem jak rozwiązać tego rodzaju problem.

@Dibi

W takim razie czekam na kartę :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lip 08, 2009 6:26 pm

SKRP pisze:
Fakt, ale nie wiem jak rozwiązać tego rodzaju problem.

Skoro DibiZibi prześle kartę dzisiaj, to zaczynamy 3x3, a pozostałe osoby dojdą np. gdy ktoś będzie awansować na poziom?
 
PPPP
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4823
Rejestracja: śr gru 01, 2004 7:17 pm

śr lip 08, 2009 8:48 pm

Suldarr'essalar pisze:
Skoro DibiZibi prześle kartę dzisiaj, to zaczynamy 3x3, a pozostałe osoby dojdą np. gdy ktoś będzie awansować na poziom?


W porządku. Jest pierwszy post.
 
Awatar użytkownika
Sierak
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2296
Rejestracja: pt maja 11, 2007 4:07 pm

sob lip 11, 2009 12:00 am

Wyjazd przedłużył mi się o dzień... zaś moja głowa pęka w szwach, żołądek i wątroba również. Jutro dojdę do ładu i składu z mechaniką i poślę całość.

Edit z ostatniej chwili: jednak nie dam rady :(. Doszło mnie info, że czeka mnie poprawka jednego egzaminu plus drugi, który miał być we wrześniu (wykładowca miał jakiś problem ze zdrowiem) chcą wrzucić... na 20 lipca =='. Mam nadzieję, że załapie się na jakieś wolne miejsce, jak już się z tym uporam. Przepraszam za problem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości