Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

Curse - mój set ;)

pt lip 17, 2009 8:48 pm

A co tam. Nuda na chacie, nie ma co robić, a tworzenie kart znowuż takie trudne nie jest (trudne jest powiązanie ich z czymkolwiek... :D).

Curse

Klątwa, klątwy, niepowodzenia i takie tam. Złoooooooo...

Że tak powiem:

"Nad swiat nadciaga zlo. Wieksze niz dotychczas. Zwierzeta gina, ludzie gloduja, a Czeslaw Spiewa.

To esencja mojego decku :P"

Taaaaaa... Zacząłem od bossów poszczególnych kolorów, ogólnie chcę bazować na tanich kartach... Oczywiście na początku same przepaki, może później będę miał więcej czasu to coś wymyślę ciekawszego i... Zwyklejszego.

http://img212.imageshack.us/gal.php?g=zombieg.png - galeria (stary elf)

Dobra, działa. ENJOY!

To teraz czas na krytykę i pokazanie mi, jak bardzo są przepakowane :D

Pozdrawiam!

Edit: Nie dodawałem do kart cytatów, jak na razie nie miałem do nich weny... Może, może kiedyś coś dodam.

Edit2: A tak na rozluźnienie (np. paska u spodni...):
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 6:42 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 5 razy.
 
Awatar użytkownika
Knoely
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 338
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 10:01 pm

pt lip 17, 2009 8:58 pm

Jednomanowa biegająca antena 2/2 z deathtouchem? Ciekwostka.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

pt lip 17, 2009 9:01 pm

Dlatego mythic rare :P Właśnie chyba ją przerobię na other Elves... Chociaż byłaby zbyt nudna z samym Deathtouchem.

Wiesz, Isamaru był za :W: 2/2, to mythic może mieć tego deathtoucha ;P Chociaż, chyba rzeczywiście wypada zmienić. No nic, jak będę robił coś nowego, to poprawię.

Edit: dobra, zamieniam. Chwiluuuuniaa....
Ostatnio zmieniony pt lip 17, 2009 9:08 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

pt lip 17, 2009 9:06 pm

Trochę za bardzo przypakowana ta księżniczka, ale reszta kart dość ciekawa. Nawet nieźle dobrane rarity do umiejętności. Zwłaszcza oona's Conjurer fajne jest.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

pt lip 17, 2009 9:30 pm

W oonie nie podoba mi się jedno: obrazek - jest zbytnio rozmazany.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

pt lip 17, 2009 9:47 pm

Tak na serio to delikatnie miał być niewyraźny (może wyszedł za bardzo), żeby oddać taką magiczną aurę... ;P

Zaraz wrzucę kolejne 5 kart.

Aaaaa oto i oneeee:

Comment plx.

OK, Bomb Thrower podmieniony.
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 6:43 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 3 razy.
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

pt lip 17, 2009 10:40 pm

Filciu702, proszę o umieszczanie obrazków w kodzie:

[hide][/hide]


Co zwiększy czytelność tematu. A co do setu, to taki jakiś narazie chaotyczny. Miało być o klątwach się zdaje ;]
 
TommyTree
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw gru 27, 2007 7:46 pm

pt lip 17, 2009 11:06 pm

Jakoś nie rozumiem motywu setu, na razie wygląda to jak mieszanina losowych kart - losowych PRZEGIĘTYCH kart.

Porównaj:
[mtg=Flying%5D+%5Bman]Flying man[/mtg]{czy jak tam się nazywa ta funkcjonalnie identyczna karta z m10} z oboma niebieskimi kartami, które podałeś.
Bomb Thrower - [mtg=Vulshok%5D+%5BSorcerer]Vulshok Sorcerer[/mtg]
Battlefield trio jest troszkę silniejszy od standardu, ale w zasadzie ok.
Goblin hiker - [mtg=Mogg%5D+%5Bfanatic]Mogg fanatic[/mtg].

Wiesz, istnieją inne koszty kart niż C :P.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

pt lip 17, 2009 11:15 pm

Istnieją +0/+1 counterki?
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

pt lip 17, 2009 11:17 pm

Dlaczego mają nie istnieć?

Counters modifying the power and toughness of creatures in other ways besides +1/+1 and -1/-1 have been avoided since shortly after the beginning of the game but they are still existing. Among them are -0/-1 counters only seen in the Ice Age Block, -2/-1, +2/-1, -2/-2, +2/+2, +1/+0 and +0/+1 counters.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

pt lip 17, 2009 11:29 pm

mi się podoba bomb thrower. jak wejdzie nieskontrowany, to można go odpalić bez utraty priorytetu :)

swoją drogą wielkie +1 za art - czysta rewelka.

PS. mógłby mieć podtyp Goblin Suicide bomber :)
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

sob lip 18, 2009 2:55 pm

Jedna rzecz..nie podbieraj mi fajnych elfów :razz: pracowałem nad tym projektem z artem handsome elf. Poza tym nie podpisuj się jako autor obrazków, bo nie są one twoje, szczególnie razi mnie ponownie wykorzystana pierwsza karta, która jest z Lorwyna.

Karty troszkę nie trzymające się kupy, przepakowane. Z wszystkich pokazanych na razie moim faworytem jest Goblin Hiker.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 3:40 pm

Jeśli chodzi o podpis, to w MSE jest to podpis osoby tworzącej set, który niestety jest na kartach ukazywany jako podpis osoby tworzącej obrazek... (P.S. Mimo wszystko chyba można się było domyślić, że nie zamierzam sobie przypysiwać czyjejś pracy... Aż takim idiotą nie jestem)

Co dalej: wiecie, sama nazwa będzie nawiązywać raczej do pojedynczych kart (Conflux - nazwa i karta), nie ma być tematem całego decku, bo takiego nie chciałem stworzyć. Chciałem stworzyć właśnie taki zlepek tanich kart, które mogłyby znaleźć miejsce w niektórych deckach... Zamierzam stworzyć kartę Curse i np. jakieś landy nawiązujące do tematu, ale raczej nic poza tym.

Poza tym sądzę, że skupienie się na klątwach będzie i tak nudnawe, bo a to countery -1/-1, a to jakieś destroye... Wszystko raczej do czarnego...

Dalej: co znaczy inny koszt niż "C"? Color? Tzn. bezkolorowe, czy "zmienne"? "Set" ma być na kartach monokolorowych, aczkolwiek może dodam jakieś multi.

Mieszanina... Tak, jak mówiłem wcześniej. Mieszanina, dla każdego coś miłego, karty, które z chęcią co niektórzy widzieliby w deckach. A przegięte? Cóż, balansuję na krawędzi i niektóre karty zasługują nawet wg mnie na inne rarity, ale na razie niech będzie, jak jest. Mimo wszystko nie wiem, czy wszystkie są aż tak przegięte. Mógłbym opisać po kolei, jeśli kogoś nie znudzi...

Jeszcze jedno: zwykłe sety składają się z setek kart i też niewiele ze sobą współgra (wg mnie), natomiast wykorzystują umiejętności i charakterystykę poszczególnych kolorów. I to zamierzam też robić.

Battlefield Trio - jedna kolorowa, 1 ataku i 2 obrony. Umiejętność przydatna w niektórych deckach - po dodaniu jakiegoś boosta ciekawy bloker. Na rare chyba zasługuje.

Death Seeker - tutaj nie wiem, czy nie obniżyć na uncommona lub nie dodać poisonous 3. Jeśli ktoś miałby talię, która wykorzystuje poisony, znalazłby w niej swoje miejsce wg mnie - atak w pierwszej turze zadający dwa poison countery. Uncommon lub rare (1 mana, 1/1).

Goblin Hiker - podróżnik zwołujący kolegów. Za 1 mana kritka 1/1, z możliwością przywołania kritów (w razie np. ich braku). Uniwersalny (wg mnie) bloker, i tak, trochę polegałem na zdolności fanatica. Dlaczego rare? Wyszukiwanie, no cóż, shuffle i te sprawy, to już jakaś tam abilitka; Zadawanie dwóch dmg dzielonych na kilka celów - też coś ciekawszego. Ogólnie rare/uncommon. Aha, w jednym jest od fanatica gorszy (choćby teoretycznie) - musi zginąć, by zadać obrażenia. Fanatyka można poświęcić kiedy chcemy.

Elvish Princess - do elfich decków, za 1 many booster pozostałych z deathtouchem (jak ktoś tknie księżniczkę, to zabiję). Mythic? Bo jednak od początku mamy przypaka...

Oona's Conjurer - 1 mana - 1/1 Flying - dający drawa. Mythic? Bo ten draw chyba mocno zmienia postać rzeczy. Pozwala dobrać następną kartę, po prostu, już w 1 turze.

Bomb Thrower - i tu chciałem zrobić coś mocniejszego. Pyrodigale czy Stingery mojego kumpla - Szamanowie Anaby - wszystko cienkie kritki. Zrobiłem za 1 many 0/1 kritkę, uncommona, z haste. Może zadać dmg kiedy chce od razu po wejściu, przyspiesza rozgrywkę, jest ciekawą opcją do spalarek. No i dmg wzrasta wraz z nadchodzącymi posiłkami ;) Być może zasługuje na rare, nie wiem.

Charmed Spirit - 1 many i 1/1 krita z flyingiem, jeśli ktoś gra na wizardach (zresztą i na faeries po prostu, tam jest ich wiele), staje się mocno kąsającą bronią. Dlatego uncommon (przesadzona? Nie sądzę...).

Handsome Elf - 1 many i 1/2. Jak atakuje, 2/1. Raz przystojny, boisz się go tknąć - silna obrona. Nagle się zmienia, staje się porywczy - 2/1. Wtedy może łatwiej paść, ale... Myślę że nie jest przepakowany. Naprawdę.

Little House - chyba fajna rzecz dla kontrolek. Bloker za 1 mana, 0/2, defender i shroud - już nie przesadzajmy z tą górą przychodzącą do Mahometa, porządne domki wytrzymują magiczne powiewy. A po każdym bloku - morale mieszkańców wzrasta, zdobywają doświadczenie i się wzmacniają. Opp będzie bał się atakować dopóty nie będzie miał na stole mocnego krita. A wtedy i my będyma mieli jaką kontrę na ręku...

Scissorhand Zombie - 1 many i 2 life - 2/1 first strike. Mocna, bo mocna, ale tracisz to życie i jest to jak dla mnie dobra cena - zamiast commona 1/1 first strike uncommon 2/1 z FS + strata 2 życia. No problem.

To wszystko. Niedługo postaram się dodać jakieś commony, znowu z niczym nie powiązane :P

Erykz, zaraz postaram się doprowadzić moje posty do porządku.

Edit: na razie mam jakieś błędy przy edytowaniu poprzednich wiadomości, spróbuję później.

Edit2: na pewno hide i /hide? Bo jak to robię, to mi wyskakuje jakiś error zdaje się 365, że coś mu tam się nie da.

Edit3: dokładnie to coś takiego:

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /var/www/vhosts/polter.pl/subdomains/forum/httpdocs/includes/bbcode.php(365) : regexp code on line 1

Fatal error: preg_replace() [<a href='function.preg-replace'>function.preg-replace</a>]: Failed evaluating code: [hide=][img:21bcb21a27]http://img263.imageshack.us/img263/1348/bomb.png[/img:21bcb21a27][/hide]' in /var/www/vhosts/polter.pl/subdomains/forum/httpdocs/includes/bbcode.php on line 365
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2009 3:59 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

sob lip 18, 2009 3:58 pm

Jeżeli z góry zakładałeś, że ten temat nie będzie miał dużo związanego z 'curse', to dlaczego dałeś taki tytuł tematu? Jak dla mnie powinno być 'mój set' i tyle. Każdy, który założył jakiś set, trzyma się jego schamatu. Są to 3, 4, może 30 kart, ale zawsze trzymają się tematu.
FAIL.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 5:18 pm

Już wszystko przetłumaczyłem... Tak samo jak Conflux nazywa się Conflux, mój będzie Curse. Ja nie jestem "wszyscy", chcę zrobić coś innego, nie robić pojedynczych decków, a dokładać do decków już powstałych.

Jakby ktoś mógł, to niech stąd usunie spam i nic nie wnoszące odpowiedzi, bo nie dość, że moje obrazki są wciąż takie duże, to jeszcze co niektórzy znaleźli sobie genialną szansę do ponabijania tych pięciu postów, a co mi tam.

No i kolejny crap, tym razem same commony mojej ręki, więc nie spodziewajcie się niczego ciekawego.

Ten głupi hide mi nie działa. Ciągle wyskakuje error 365 i jakiś błąd poltera...

Pokrótki opis: trochę kickera, żeby były mocniejsze te commony. Dark Witch to taki removall, myślę, że może być przydatny w controlkach, oczywiście jakby nie mieli czym grać :P Goblin Rider - haste, no może 2/2. Forest Beauty - archer, a jak archer, to musi mieć coś z flyingami. Mighty - może być potężnym 2/2 first strike i protection from black. Sunrise - ot, taka wróżeczka do kompletu ;)
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 6:43 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 3 razy.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 7:13 pm

Żeby się nie zlewało, kolejny post (może któryś z modów sam spróbuje zrobić to hide? Bo może i jestem niekumaty, ale mnie się nie udaje...): tym razem coś na temat. Trzy karty związane z klątwami. A niedługo będą karty o CMC 2 i takie tam... Jak to kogo obchodzi. Ogółem postanowiłem, że nie będę już wrzucał kolejnych kart, a dopiero na koniec wrzucę je do jednej galerii. Co prawda poprawki będą wtedy... No cóż, trudne do zrobienia, ale chociaż będzie to uwieńczenie mojej pracy ;)

Oto i one...
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 6:43 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 4 razy.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

sob lip 18, 2009 7:39 pm

Albo mi się zdaje, albo napisałeś trochę niepoprawnie wording Mystic Knighta. W benalish lancerze, którego imho przypomina jest zapisane to tak:
Kicker 2W(You may pay an additional 2White as you cast this spell.)
If the kicker cost was paid, Benalish Lancer enters the battlefield with two +1/+1 counters on it and with first strike.


PS. Naprawdę, mógłbyś zostawić miejsce autora arta puste, zamiast wpisywać tam siebie.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 8:04 pm

Dodałem to jedno with, bo może jest potrzebne, jeśli chodzi o wording kart. Jest takich kart pełno, ale chyba na żadnej nie ma dwóch static abilities, są głównie countery...

No a po drugie... Nie, nie chce mi się o tym gadać. Bo to już jest żałosne. Jak chcecie, mogę się nie podpisywać, ale uważam, że można to robić, jako autor karty, a nie arta. To, że niestety jest to miejsce na podpis drugiego - trudno. Chcecie adresy http? No ludzie, nie macie się do czego przyczepić?...

Rzeczywiście życie autora kart jest trudne. Bo jak ktokolwiek się czepi przepakowania - zrozumiem, bo jak mówiłem, karty te miały być bardzo dobre (jeśli chodzi o zastosowanie w grze, choćby teoretycznie). Ale kurde, raz, że obrazek rozmazany (chociaż tego nie widzę), raz, że się podpisuję, a nie powinienem (obrońcy praw autorskich się znaleźli), a jeszcze raz, że do tytułu nie nawiązuję. No dosłownie chyba się powieszę, bo jak każdy będzie mi tak utrudniał życie, to wolę sobie darować.

Ogólnie to dzięki za spam i pokrzepiające rady, nie spodziewałem się, że co poniektórzy będą aż tak pomocni.

Mogę nie tworzyć kart, zrobiłem to dla siebie, ale jeśli nie chcecie zaśmiecać forum... Dla niektórych z Was tylko Wasze karty i Wasz styl jest najlepszy. Tylko pogratulować.

Może to wszystko brzmi głupio, ale wolę się wygadać, niż skrywać to w sobie. Bo, kur..., ile można wytrzymać? Czy na forum zawsze jest połowa spamerów i połowa normalnych? Ile dałbym by zapomnieć... Bo co Wam niektórym da te 5 postów więcej? Co Wam da nie wnoszenie niczego do tematu? Ehh...

Kończę. Odezwę się pewnie wkrótce, może jeszcze stworzę karty, ale przeszedł mi zapał. Bo co niektórzy zazdroszczą, że inni mają też i swoje pomysły, że mają możliwości, by tworzyć coś swojego. Wyścig szczurów, kur... Tylko w Polsce takie bagno.

Edit: Specu, to może podmienię na -2/-2 i discard... Bo ja wiem, dwóch kart. Będzie słabsze, ale uśmierci dużo rzeczy... Za 4 jednokolorowej many... No nie wiem, pewnie nadal trochę przegięcie, ale rare...
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2009 8:12 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

sob lip 18, 2009 8:05 pm

Birds of Death zdecydowanie przegięte. nie dość że działa prawie jak [mtg=Mutilate]Mutilate[/mtg], to jeszcze discard całej ręki - zdecydowanie przegięta karta.
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

sob lip 18, 2009 8:32 pm

Nie zachowuj się jak dziecko i się nie obrażaj. W życiu nie wszystko jest ładne i cacy, trochę krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a ty się wielce obrażasz. Jeśli Ci się nie podobają nasze opinie to nie musisz wstawiać swoich dzieł, prawda? Mamy prawo tu pisać, a już posądzanie nas o spam to istne szaleństwo, to nie nasze pierwsze forum w życiu, więc zupełnie nie zwracamy na to uwagi. Powód wyssany z palca, tylko żeby udowodnić, że się uwzięliśmy.
Kończę. Odezwę się pewnie wkrótce, może jeszcze stworzę karty, ale przeszedł mi zapał. Bo co niektórzy zazdroszczą, że inni mają też i swoje pomysły, że mają możliwości, by tworzyć coś swojego. Wyścig szczurów, kur... Tylko w Polsce takie bagno.

Jak to wywnioskowałeś z tego tematu? Nie mam bladego pojęcia, może pomyliło Ci się z innym osobistym doświadczeniem.

Wracając do tematu...
Cursed Tomb zdecydowanie niezbalansowany, trzeba poświęcić 3 krity w zamian dostaniemy jedną manę, druga abilitka pozwala nam tylko na włożenie krity do ręki. Kosmetyczne zmiany - wystarczy jeśli pierwsza da od razu 3 many różnych kolorów, bądź druga zezwoli nam na wrzucenie krity do gry.
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 8:48 pm

Wiesz, powiem tak: nie chodziło mi o wszystkich, co podkreślałem wielokrotnie, a o... Ekhm, no. Obrażam się? Nie wiem, czy można tak to nazwać - po prostu denerwuję się, gdy kogoś plecie bzdury tylko po to, by je pleść. Spam? Bo tu było kilka postów... Ekhm. I nie chodziło mi o krytykę - ją przyjmuję i poprawiam co mogę, ale...

Bajdełej, czy muszę wszystko wywnioskowywać z tego tematu? Wnioskuję z forum, z całości, z życia również. Bo czemu nie? Bo czemu się nie odezwać? Mam siedzieć cicho i pozwalać się innym kłócić o byle ostatnie ostrzeżenie , za przeproszeniem? Zresztą, gdy coś tyczy się mnie - wolę powiedzieć. A tu jest taki wyścig szczurów, co się założy temat, to od razu ktoś dopada i zamiast odpowiedzieć, wytyka błąd w pytaniu czy czymkolwiek innym. Nie mów mi, że tego nie widać, chyba, że jesteś niezłym oportunistą i pozwalasz innym na wszystko. Na podobnych forach nie ma zbytnio miłej atmosfery, tylko jest ciągła napinka, jak ktoś coś zrobi, to ja też, a może powiem, że jest "lamą". Bo jak się ktoś chce pokazać i podwyższyć sobie poczucie wartości, to nie kurde moim kosztem. Nie w tym życiu.

A Cursed Tomb.. Curse to sorcer, tak btw :P I zastanawiam się, jak bym to miał napisać, w końcu chyba sorcery nie wchodzi do gry. A od razu zagrać? Tzn. tak: to jest możliwe, ale np. taki Dragon's Herald potrzebuje zdaje się :2::R: oraz tapa, poświęcenia 3 kritów, żeby wstawić kumpla do gry. Chyba też się musi poświęcić (gadam z pamięci). Mój land - 3 krity, 2 many, tap, sacrifice no i... do ręki. Chciałem, żeby karta wbijała do gry, ale... Wording mnie zaczął przerażać. Pokombinuję. Pzdr
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

sob lip 18, 2009 8:58 pm

Birds of Death jest za mocny - 4 many i discard z ręki, niszczenie paru stw3orów i niemożność kontrowania. Może bez tego discarda z ręki albo discard za więcej many?

Offtop:
Nie obrazaj sie/wkurzaj/denerwuj/noenizuj.
Tak, zawsze na forum jest paru spamerów.
Obruszqasz się o te prawa autorskie, rozumiem. Ale kurde to trochę nie na miejscu abyś zmieniał budowe karty tak, aby autor obrazka stał się autorem karty. Od razu rzucasz żę chcielibyśmy adresy http. Jak nie znasz autora, zostaw puste miejsce - tak trudno? Od razu musisz się popisać, że to twoja karta ;]
I nie tylko w Polsce takie bagno. Taki świat, taka mentalność ludzi. Przyzwyczajaj się, nie zawsze życie będzie cię głaskać po głowie, czasem może też porządnie przywalić prosto w jajca ;] Tak to już jest z tymi ludźmi. Jak to masz w opisie 'Sid: (pause) Humans are disgusting.'
 
TommyTree
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw gru 27, 2007 7:46 pm

sob lip 18, 2009 9:15 pm

Dark witch - fajny common, elegancki, prosty, wpasowuje się w kolor i nieprzegięty :P.
Goblin rider - j.w. nie podoba mi się tylko, że to ściśle lepsza wersja [mtg=Raging%5D+%5Bgoblin]Raging goblin[/mtg].
Mighty knight - nazwa totalnie nie pasuje do statystyk. Może young knight[kicker ew. odzwierciedla postępy młodego rycerza].
Sunrise queen - ok.
Birds of death - nazwa wskazuje raczej na kreature, bądź tworzenie tokenów, może omen od death?
Curse - Nie za dużo tych kolorowych znaków? :P. Ogólnie, power levelowo słaba karta, ale dobry mythic.
Cursed tomb - może spróbuj wziąć wording z [mtg=Mind\%27s%5D+%5BDesire]Mind's Desire[/mtg].

Jeszcze jeden komentarz: rarity nie powinno być bezpośrednio powiązane z power levelem[tj. nie powinno być sytuacji pokroju:
Common
[mtg=Scorching%5D+%5Bspear]Scorching spear[/mtg]
Uncommon
[mtg=Shock]Shock[/mtg]
Rare
[mtg=Seal%5D+%5Bof%5D+%5Bfire]Seal of fire[/mtg]
Mythic
[mtg=Lightning%5D+%5Bbolt]Lightning bolt[/mtg]

Jeśli masz czas/chęci polecam ten i inne artykuły Marka Rosewatera, właśnie na temat tworzenia kart. Tak, wizardsi nie trzymają się zawsze swoich reguł i mam im to za złe :P]
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

sob lip 18, 2009 10:02 pm

Goblin Rider, no wiedziałem, że do Raginga jest podobny, ale no kurczaki, chciałem dodać coś innego.

Mighty rzeczywiście może słabo pasuje, ale po prostu miało to nawiązywać do tej protekcji bardziej :| No, może kiedyś zmienię w przyszłości, jak będę coś wrzucał.

I z birdami wiedziałem, że bardziej się to łączy z kritami, ale tak sobie pomyślałem, że jak dam tribala to będzie akurat. Ale mogę w przyszłości zmienić na Omen.

Ten Curse, to się tak obawiałem że będzie jeszcze za dobra xD Bo jakoś tak mi wyszło, że mógłby być i lepszy od Cruel Ultimatum, ale pewnie się po prostu słabo znam. No wiecie, zagrywasz, czyścisz oppa, nie ma nic oprócz landów a ty całą armię. No i kill... Ale może coś później pokombinuję, dodam bezkolorową manę.

A Cursed Tomb ma zły wording? Bo patrzyłem na wording Cascade'a i tak jakoś wyszło...

A rarity to też sprawa, nad którą się zastanawiałem. Ostatecznie zostawiłem tak, ale wielokrotnie mam wątpliwości... Ogółem to postanowiłem, że teraz na końcu będę ustalał rarity, a nie od początku... :P

@Zeph - nie popisuję się, że to moja karta, po prostu tak sobie ustawiłem w opcjach decku i nie chce mi się tego zmieniać co karta. A autorów znam, nietrudno jest coś znaleźć na necie. A zmiana budowy karty? No przecież to śmieszne w pewien sposób, to tylko zabawa, a nie jakieś zawody z zaostrzonym regulaminem. A o reszcie wolę nie mówić, bo jak to ktoś powiedział "Nigdy nie kłóć się z 'mało wiedzącym', ludzie mogą nie dostrzec różnicy".

Edit: prace wstrzymane do odwołania :P

Karty wrócą jutro.
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 6:44 pm przez Filciu702, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

ndz lip 19, 2009 5:15 pm

Filciu, ostrzegam. Jeszcze raz użyjesz wulgaryzmów to wlepie warna. Zanim coś powiesz na ten temat, przeczytaj regulamin.

Co do podpisywania się. Jeżeli nie potrafisz przestrzegać zasad tworzenia kart i wpisywać odpowiednie elementy w odpowiednie miejsca, wrzucaj na forum wersje tekstowe kart. Oszczędzi to nerwów Tobie i innym.

Co więcej tym postem kończę spam. Posty nie na temat będą nagradzane.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości