Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

śr lip 29, 2009 11:41 pm

Mam mieszane uczucia odnośnie 230. Całkiem ciekawy motyw, ale wolalbym jednak, by tworcy trzymali się jednego watku... To tak jakby chcieli z jednego pomyslu wycisnąc na sile 130% podczas gdy 99% jest idealą wartością...
 
Craven

Bleach

śr lip 29, 2009 11:59 pm

No na pewno trzeba to traktować w oderwaniu od mangi i w ogóle wziąć w nawias, będzie masa przeczenia temu co powiedziano wcześniej, kretyńskie uproszczenia itd. Ale... Może się ciekawie oglądać duchy mieczy. Lepsze to niż pieczenie tortu...

Z mangą ciekawy motyw bo co tydzień wydaje się, że przeniosą akcję znów do Hueco Mundo, a tymczasem wciąż jest Karakura.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

czw lip 30, 2009 11:43 am

No dychy miwczy wyglądałją spoko, szczególnie te od białowłosego, dwa dzieciaki. A ciekawe czy Zaraki i jego Vi wrócą? Duchy ich mieczy chciałbym zobaczyć najbardziej.
 
Craven

Bleach

czw lip 30, 2009 11:50 am

Na pewno ich nie zobaczymy. Idę o zakład, że twórca mangi się na to nie zgodził i dlatego "wyjechali".

Szczególnie, że niektórzy mówią, że Yachiru jest duchem jego miecza. Co w sumie nie jest taką głupią teorią.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

czw lip 30, 2009 12:37 pm

Ehh.. a juz liczyłem na to że Kempachi rozwali tego nowego typka. Ale nic, poczekamy, zobaczymy.

A co do Yachiru to rzeczywiście ciekawa opcja. No ale ona sama też chyba ma mieczyk (na kółeczkach :) ) i nie pamiętacz, czy czasem raz nim Ikakku nie straszyła?
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2009 1:58 pm przez Namrasit, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Craven

Bleach

czw lip 30, 2009 1:34 pm

Nie kojarzę, ale z tego co wiem, to właśnie Ikkaku jej zrobił te k[/b]Ó[/b]łeczka. khem...
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Bleach

śr sie 05, 2009 8:38 pm

A po co mieliby pokazywac Zanpaktou Zarakiego, skoro ten nigdy go nie używał... znaczy chodzi mi, ze Zaraki i tak nie ma nad nim kontroli, bo nie chce miec, tylko czy to jest roznoznaczne z tym, ze jego Zanpaktou nie moze przybrac cielesnej formy? W kazdym badz razie Zaraki + Yourichi beda mogli walczyc z taką sama siła do jakiej nas przyzwyczaili.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

śr sie 05, 2009 10:45 pm

Hmm.. nowy odcinek całkiem ciekawy, tylko czyim mieczykiem jest ta dziewczynka z dzwoneczkami? Macie jakiś pomysł?

A formy cielesne wyglądają chyba inaczej niz te od mieczy, bo kiedyś chyba tam Renji rozmawiał z taka małpą ze smoczym ogonem, czy coś. Co i tak nie zmienia faktu ze jak narazie najlepiej wygląda chyba Kazeshi.

A tnąca wisnia mnie zawiodła, liczyłem na coś jednak ciekawszego.
 
Craven

Re: Bleach

śr sie 05, 2009 11:19 pm

Namrasit pisze:
Hmm.. nowy odcinek całkiem ciekawy, tylko czyim mieczykiem jest ta dziewczynka z dzwoneczkami? Macie jakiś pomysł?

Tobiume - Hinamori Momo.

Namrasit pisze:
A tnąca wisnia mnie zawiodła, liczyłem na coś jednak ciekawszego.

No ja po masce myślałem, że to jest Tengen, ale Tengen jest tym ognistym wielkoludem jak rozumiem.
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

czw wrz 17, 2009 11:51 am

Hm czyzby Kuchiki miał cos wspolnego z buntem Zanpakutou? I niby został pokonany przez własną broń po to by mieć wolną reke w działaniu?
 
Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:22 pm

Bleach

czw wrz 17, 2009 12:01 pm

Podejrzewam, że jak już będąc pokonanym przez swojego Zanpaktou jest w jakiś sposób przez niego kontrolowany, aż tak bardzo w fillerach nie odchodzą od wątku głównego, żeby zrobić z niego zdrajce. Chociaż tytuł odcinka 240 to "Byakuya's Betrayal - Uragiri no Byakuya", więc kto ich tam wie :P.
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

czw wrz 17, 2009 3:11 pm

Kto jak kto, ale Byakuya przewaznie lazi własnymi sciezkami, wiec moze ma swoj interes w tym, oczywiscie okaze sie, ze nie jest zdrajca, bo jest na to zbyt 'szlachetny' ale moze widzi wiecej niz inni...
Co więcej, nie wydaje mi się, zeby faktycznie został pokonany... On miał wtedy wszystko pod kontrolą.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

czw wrz 17, 2009 4:24 pm

Zobaczymy, ale jak Renji dał radę kobiecie z dzieckiem to i Byakuya pewnie da swojemu mieczykowi. Zresztą on chyba jako pierwszy wiedział że "coś jest nie tak".
 
Craven

Bleach

czw wrz 17, 2009 4:46 pm

Byakuya jest fachem od Kidou, wiec spokojnie da sobie rade. Ciekawy pomysł na te fillery, ale z odcinka na odcinek nuży coraz bardziej. Może to przez fakt, ze walka z Baraganem w mandze była jednocześnie i totalnie wymiatała.
 
Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:22 pm

Bleach

czw wrz 17, 2009 5:08 pm

No fillery tego typu są dużo lepsze od tych jedno- dwuodcinkowych, pseudo-humorystycznych ...
Jeszcze pewnie około 13 odcinków, bo mniej więcej tyle jeden sezon ma, także do końca roku to by leciało. A potem mam nadzieje, że już będzie ten flashback o vaizardach :).
Ostatnio zmieniony czw wrz 17, 2009 5:11 pm przez Dan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

czw wrz 17, 2009 5:22 pm

Craven zaklinam na wszystko, nie zdradzaj szczegolow :D
A patrzac na sylwetke Baragana moge zgadywac, ze bedzie jakims zółwiem albo nosorozcem :D
 
Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:22 pm

Bleach

czw wrz 17, 2009 6:13 pm

@up jesteś bardzo daleko od prawdy :PP
 
Craven

Bleach

pt wrz 18, 2009 1:15 am

Bardzo, bardzo daleko :D

Ciekawe czy jego przemianę i walkę spartaczą tak jak Aliona...
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 1:15 am przez Craven, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Re: Bleach

pt wrz 18, 2009 8:47 am

Byakuya jest fachem od Kidou, wiec spokojnie da sobie rade. Ciekawy pomysł na te fillery, ale z odcinka na odcinek nuży coraz bardziej. Może to przez fakt, ze walka z Baraganem w mandze była jednocześnie i totalnie wymiatała.
Byakuya jest fachem od Kidou, wiec spokojnie da sobie rade. Ciekawy pomysł na te fillery, ale z odcinka na odcinek nuży coraz bardziej. Może to przez fakt, ze walka z Baraganem w mandze była jednocześnie i totalnie wymiatała.


Mógł by ktoś napisać o czym są te nowe filler? Ciekawość. :)

Co do Baragana (chodzi o pana Czachę!? Bo niestety nie do końca pamiętam imię, ale wiem, że było coś na B. :)), to znów tu widzę zmarnowany potencjał.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

pt wrz 18, 2009 9:56 am

Nowe filery są o tym jak jakiś pan Muramasa stawia mieczyki ( a raczej ich pseudoludzkie formy), przeciw właścicielom. Jak na Bleach'a motyw dość ciekawy, gdyż jak wiadomo miecze to części duszy swych właścicieli. Ciekawe są także niektóre formy mieczów, ach moimi liderami pod tym względem są Kazeshi i Suzenabachi(?). Niestety twórcy znaczna cześć zakpantou potraktowali w dziwny sposób i nadali im dziwne cechy.
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 11:21 am przez Namrasit, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Craven

Bleach

pt wrz 18, 2009 10:08 am

Dziwny = głupi :D
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Re: Bleach

pt wrz 18, 2009 11:48 am

Dziwny = głupi


Czyli nic nowego ja na Bleacha. Tym razem jednak nie jest to kretyńska dywizja Espady, która powaliła mnie idiotycznymi projektami postaci. :) Możecie podrzucić jakieś, co bardziej kretyńskie przykłady tych mieczyków? Jestem ciekaw czy udało im się przebić Kubo? :)
 
Craven

Bleach

pt wrz 18, 2009 12:28 pm

Charlotte Cuuhlhourne chyba nic nie przebije :)

Jeśli idzie o przykłady to Zambibaru zamiast wyglądać tak:
http://images4.wikia.nocookie.net/bleac ... Spirit.png
wygląda tak:
http://images3.wikia.nocookie.net/bleac ... it2%29.png

a laska mówi męskim głosem.
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Bleach

pt wrz 18, 2009 12:42 pm

Łoj, biedny Zambimaru... Co ludziom odbiło żeby robić takie rzeczy?

Tak się zastanawiam. Czy oni jakoś uzgadniali z autorem mangi treść tych fillerów? Bo gdyby tego nie robili to na miejscu autora strasznie bym się wpienił na modyfikacje wprowadzane do mojego świata. Może on chciał wykorzystać motyw Zanpaktou w jakiś inny sposób? Co wtedy?

Był bym wdzięczny gdyby mi ktoś wyjaśnił jak to z tymi fillerami jest?

EDIT

Wstukałem w google Charlotte... :shock: :lol: :hahaha: :rockpunk: :stupid: :spoko: :hello: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 12:44 pm przez nerv0, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Craven

Bleach

pt wrz 18, 2009 12:50 pm

Mi się wydaje, że on im przyklepuje te rzeczy i pewnie tu powiedział - ok bawcie się duchami mieczy, ale niech wyglądają inaczej niż w mandze bo Muramasa ma taki wpływ na nie itd.

Napewno ma swoje pomysły i dlatego nie pozwolił, żeby pojawiły się duchy mieczy Zarakiego Yamamoto czy Yachiru.
 
Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:22 pm

Bleach

pt wrz 18, 2009 12:56 pm

Hmm w którymś tam odcinku jak Renji spotyka swojego Zanpaktou był bardzo zdziwiony, że ma inną formę od tej małpy, ale jakoś tego nie wytłumaczyli.
Co do tych form to jeszcze to straszna jest Suzumebachi od Soifon -.-.
http://images2.wikia.nocookie.net/bleac ... spirit.png
A jak chcesz zobaczyć inne, to najlepiej obejrzeć ending, tam jest większość.
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Bleach

pt wrz 18, 2009 1:10 pm

Mi się wydaje, że on im przyklepuje te rzeczy i pewnie tu powiedział - ok bawcie się duchami mieczy, ale niech wyglądają inaczej niż w mandze bo Muramasa ma taki wpływ na nie itd.


Też mi się wydaje, że on musi to poprzeć. Nie miałem jednak pewności. :)

A jak chcesz zobaczyć inne, to najlepiej obejrzeć ending, tam jest większość.


Chyba sobie odpuszczę... Dość kretynizmów na dziś. :)
 
Craven

Bleach

pt wrz 18, 2009 1:16 pm

Właśnie pojawił się nowy odcinek mangi. Kyoraku znowu pokazał, że jest debeściakiem i do tego mrocznym :)
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Bleach

pt wrz 18, 2009 1:30 pm

Właśnie pojawił się nowy odcinek mangi. Kyoraku znowu pokazał, że jest debeściakiem i do tego mrocznym


Który to Kyoraku? Ni choroby nie mogę tych wszystkich nazwisk zapamiętać. :) To dowód, że ktoś tu zaczyna przeginać z ilością bohaterów. :)
 
Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:22 pm

Re: Bleach

pt wrz 18, 2009 1:34 pm

nerv0 pisze:
Właśnie pojawił się nowy odcinek mangi. Kyoraku znowu pokazał, że jest debeściakiem i do tego mrocznym


Który to Kyoraku? Ni choroby nie mogę tych wszystkich nazwisk zapamiętać. :) To dowód, że ktoś tu zaczyna przeginać z ilością bohaterów. :)



Ten od kwiecistego płaszcza :), a manga całkiem spoko.
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 1:35 pm przez Dan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości