Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 02, 2009 12:28 pm

Dobra, dopiszę, ale tylko do niektórych. Sporo jest raczej przyszłościowych, więc nie będę spoilerować. Dzięki za pomysł.

Opowiadanie. Hmm. Wracam we wtorek. Muszę napisać artykuł (wspominaną już przygodę). Coś mi się zdaje, że wrócę do tego trochę późno. Ale postaram się napisać kolejny rozdział przed końcem wakacji. Ok?

Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz sie 02, 2009 2:02 pm

Nie ma sprawy. Nie mogę się doczekać. Sam też w końcu muszę znaleźć czas na poprawę ostatnich rozdziałów i dopisanie nowego.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt sie 04, 2009 2:53 pm

Oto Zesstra Aleanrahel. Pojawi się w przyszłych rozdziałach (po Milczeniu Lloth).

Poproszę o uwagi. Następni - Relirva i wspominany już Zoran Jae'llat. Tylko muszę znaleźć erratę 3.5...

Oto Merith. Pojawia się w Rozdziale 11 Tomu I po raz pierwszy, a potem co i rusz, z reguły gdzieś w tle tam, gdzie jest Triel (to oznacza większość I tomu).

Proszę o uwagi, naprawdę. Następni - Eldoth i Skie.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 12:10 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Helldog
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sie 05, 2009 1:27 pm

Drowy mają tylko +1 do SW.
Do czego służą wskazówki? Nie bardzo łapię sensu ich zastosowania.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr sie 05, 2009 1:51 pm

Ja korzystam z materiałów starych, gdzie wciąż jest +2. Tak się przyzwyczaiłam, że nie będę tego zmieniać.
Wskazówki, cóż. Najchętniej używany tekst postaci, albo sposób, w jaki się przedstawia. Mówi coś o charakterze, popatrz na przykład na Viernę :wink:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw sie 06, 2009 6:50 am

Witam dawno mnie tu nie było no,cóż więc biorę się za komentowanie z rozpisanych ostatnio postaci najbardziej spodobała mi się Merith Babochłop z ikrą i ambicjami :razz: :D :wink:

Zesstra Aleanrahel też jest ciekawa można by ją powiązać ze zdrajcami :D akurat skończyłem pisać biografie Velderin „Cień” przywódcy komórki zdrajców i kapłana Shar postaram się niedługo wysłać ci ją na PW

Ale wracając do tematu co do konwersji z BG są zrobione poprawnie, po za tym ciężko mi jest powiedzieć o nich cokolwiek więcej Berwen jest fajną wojowniczką z zasadami Arie nigdy nie lubiłem :P jedyną użyteczną rzeczą jaką można z nią zrobić jeżeli chodzi o opowiadanie to oddelegować do rodzenia dzieci :( :razz: (co zresztą zrobiłaś:P) nie jestem seksistą ale po prostu ta postać jest bardzo stereotypowa i płaska IMHO

Edwin jest chyba najciekawszy z tej trójki cieszę się że będzie okazja jeszcze go spotkać w twojej opowieści choć trochę mi szkoda że nie zaliczył epizodu z przemianą w kobietę :lol: dodanie odrobiny konfliktu z Czerwonymi i tego pomniejszego Neterlikiego zwoju(nie musiałby to być prawdziwy wystarczy jakaś pomniejsza podróba :P ) które wstępowały w jego wątku podczas rozgrywki w BG II zdecydowanie ubarwiło by tą postać:D

ok na razie to tyle pozdr

Edit: wsłałem ci szkic postaci tym razem trochę bardziej rozbudowany mam nadzieje że się do czegoś nada :D

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw sie 06, 2009 3:51 pm

Oto nasza mroczniejsza parka z BG I, czyli Eldoth i Skie. Oboje prawie na pewno pojawią się w przyszłości, Eldoth zresztą pojawił się przelotnie w Tomie II.

Nieszczęsnych tropicieli zostawiam sobie na później. Nalia d'Arnise jest kolejna.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 4:36 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Helldog
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw sie 06, 2009 10:46 pm

S 14 Zr 14 Kon 14 Int 1 Rzt 10 Cha 16

Przy takiej inteligencji nie powinien potrafić się składnie wysłowić, a co dopiero oszukiwać ludzi. :razz:

lorda Entara Silvershield, zwanego również Srebrną Tarczą

Nie wiem skąd dokładnie bierzesz informacje o tych postaciach i możliwe, że nie widzę całego obrazka, ale czy zauważyłaś pewną... niejasność? On przecież ma na nazwisko Srebrna Tarcza, więc chyba niczym dziwnym jest, że nazywają go Srebrną Tarczą. :razz:

Rapier wiszący u pasa jest bardziej ozdobą lub bronią

Chyba chciałaś napisać "jest bardziej ozdobą niż bronią". :)

by unieruchomić lub wykorzystać wrogów

To brzmi trochę dwuznacznie. :razz:

Była to miła odmiana w porównaniu z lekcjami baletu

Nie byłoby lepiej napisać "Była to miła odmiana od nudnych lekcji baletu"? BTW, w umiejętnościach nie widzę ani jednej rangi w Występach (taniec). :razz:

Styl jej walki przypomina trochę ludzkich fechtmistrzów, o których słyszała.

Brzmi to trochę dziwnie. Chyba miałaś na myśli fakt, ze walczy jak prawdziwy fechtmistrz. Rasa tych szermierzy chyba nie jest zbyt ważna... A może jest?

I na koniec pytanko: Czy te rozpiski sa robione pod 3 edycję? Ja korzystam tylko z angielskich podręczników, więc nie bardzo wiem jakie są dokładne tłumaczenia, jedynie tyle ile podłapię z tutejszych wypowiedzi użytkowników, ale nie kojarzę czy jest w 3.5 edycji coś takiego jak 'Czytanie z warg' lub 'Półsłówka'.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt sie 07, 2009 9:22 am

Helldog pisze:
Przy takiej inteligencji nie powinien potrafić się składnie wysłowić, a co dopiero oszukiwać ludzi. :razz:

Poprawione. To samo dotyczy błędów w opisie.

Helldog pisze:
Nie wiem skąd dokładnie bierzesz informacje o tych postaciach i możliwe, że nie widzę całego obrazka, ale czy zauważyłaś pewną... niejasność? On przecież ma na nazwisko Srebrna Tarcza, więc chyba niczym dziwnym jest, że nazywają go Srebrną Tarczą. :razz:

Huh, faktycznie. Dzięki. Zaraz poprawię. Pisałam z pamięci w szpitalu i w swoich gryzmołach przeoczyłam ten fakt.

Helldog pisze:
Nie byłoby lepiej napisać "Była to miła odmiana od nudnych lekcji baletu"? BTW, w umiejętnościach nie widzę ani jednej rangi w Występach (taniec). :razz:

Styl jej walki przypomina trochę ludzkich fechtmistrzów, o których słyszała.

Brzmi to trochę dziwnie. Chyba miałaś na myśli fakt, ze walczy jak prawdziwy fechtmistrz. Rasa tych szermierzy chyba nie jest zbyt ważna... A może jest?[/quote]
Chodziło mi właśnie o rasę.

Helldog pisze:
I na koniec pytanko: Czy te rozpiski sa robione pod 3 edycję? Ja korzystam tylko z angielskich podręczników, więc nie bardzo wiem jakie są dokładne tłumaczenia, jedynie tyle ile podłapię z tutejszych wypowiedzi użytkowników, ale nie kojarzę czy jest w 3.5 edycji coś takiego jak 'Czytanie z warg' lub 'Półsłówka'.

Ja też nie bardzo wiem. Mam tylko erratę z Poltka. Więc korzystam z tego, co znam. Z tego co wiem, wywalono tylko Wróżenie, Alchemię (teraz jest jako Rzemiosło [Alchemia]) a także zmieniono nazwę Tajników dziczy.

Oto głucha postać, o której była mowa przez ostatnie dwa tygodnie. Autorem mechaniki jest Ooral92.

Poproszę o uwagi.

A oto Relirva, drowka z DDGtU. Prawie na pewno pojawi się w przyszłych rozdziałach.

Poproszę o uwagi. Jeżeli ich nie będzie, nie będzie następnych postaci. Kolejny jest Zoran, a potem niespodzianka.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 4:41 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 12:12 pm

Zireael pisze:
Poproszę o uwagi. Jeżeli ich nie będzie, nie będzie następnych postaci.

Ja zawsze czytam tylko czasem muszę się porządnie zastanowić zanim dam odpowiedź przecież nie będę wrzucał jednolinikowców w stylu "przeczytałem, jest cool":p ale nie denerwuj się tak we mnie masz zawsze stałego czytelnika :spoko:

Do rzeczy dwie ostatnie postaci bardzo mi się podobają w ogóle trend jaki da się zauważyć w ostatnich opisach postaci jest fajny:) kilka pionków które nie dysponują jakąś wielką potęgą lecz po prostu wykonują swe zadanie np. taka Relirva aż szkoda że pewnie ją ubijesz :( (vide ostatnia linijka historii no cóż, trupy też są potrzebne :D)

Bardzo przypadła mi do gustu Zilvuit ponownie stworzyłaś istotę oryginalną i wyróżniającą się z pośród nudnych "mhrocznych" kanonicznych drowów :razz: Mam tylko jedno pytanie mianowicie w jaki sposób głucha od urodzenia nauczyła się mowy na tyle żeby zmylić resztę? Czyżby jej matka jej w tym pomogła? Jest to możliwe ale należałoby ten fakt zaznaczyć w biografii

Podobał mi się też bard manipulant i jego dziewczyna :mrgreen: czy oni są z jakiegoś questu pobocznego w BG 1? (nie grałem w jedynkę stąd moja niewiedza)

I jeszcze jedno pytanie : co to to takiego to DDGtU?

Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 1:48 pm

Ja tam za bardzo tych BN-ów nie czytam, jedynie tych, którzy mnie zainteresują, ale masz straszny bałagan w temacie. Powinnaś podlinkować postacie i wrzucić ich spis do pierwszego posta. Bo pisanie która strona i tak zbyt nie ułatwia, pozatym czasem są błędy ( chyba Sarewok jest gdzie indziej), a sama Si rozpisana jest ileśtam razy i w koncu nie wiem która wersja jest dobra (chyba że każda jest do innej cześci). A co do Prac, to Bn ci nawet spoko wychodzą, szkoda że wszyscy to prawie epicy. Przydałby się jakiś niskolevelowiec.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 08, 2009 2:02 pm

Brilchan pisze:
Do rzeczy dwie ostatnie postaci bardzo mi się podobają w ogóle trend jaki da się zauważyć w ostatnich opisach postaci jest fajny:) kilka pionków które nie dysponują jakąś wielką potęgą lecz po prostu wykonują swe zadanie np. taka Relirva aż szkoda że pewnie ją ubijesz :( (vide ostatnia linijka historii no cóż, trupy też są potrzebne :D)

Nie, nie ubiję jej. Spoko.

Brilchan pisze:
Bardzo przypadła mi do gustu Zilvuit ponownie stworzyłaś istotę oryginalną i wyróżniającą się z pośród nudnych "mhrocznych" kanonicznych drowów :razz: Mam tylko jedno pytanie mianowicie w jaki sposób głucha od urodzenia nauczyła się mowy na tyle żeby zmylić resztę? Czyżby jej matka jej w tym pomogła? Jest to możliwe ale należałoby ten fakt zaznaczyć w biografii

Tak, matka. Hmm, pewnie to dopiszę.

Brilchan pisze:
Podobał mi się też bard manipulant i jego dziewczyna :mrgreen: czy oni są z jakiegoś questu pobocznego w BG 1? (nie grałem w jedynkę stąd moja niewiedza)

Eldoth i Skie to bohaterowie przyłączalni z BG I. Jedna z najlepszych par, tylko Khalid i Jaheira są lepsi (bo pozostałe pary są po prostu nierówne. Jedyna ich wada to fakt, że można ich przyłączyć dopiero w 4 rozdziale.

Brilchan pisze:
I jeszcze jedno pytanie : co to to takiego to DDGtU?

Drizzt Do'Urden's Guide to the Underdark. Główne źródło, w którym można znaleźć informacje o Ched Nasad. Podręcznik niestety, do 2 edycji i trudno dostępny.

@ powyżej
Jeśli chodzi o różne wersje. W takim razie zostawię opis fabularny i najlepszą z nich, a pozostałe wersje usunę. Mówię o tych, które wszystkie robiłam sama, wersje Laverisa są dość odmienne mechanicznie.
Co do linków i indeksu. Indeks jest trochę niekompletny. A linków robić nie umiem, co już wspominałam w innym temacie. Jakby ktoś mógł mnie nauczyć, jak to zrobić, bo to rzeczywiście ułatwi wam czytelnikom czytanie.
Niskolevelowiec. Relirva, Khalazza. Zoran ma mniej więcej ten sam poziom, co ta dwójka. Poziomy zależą od tego, jaką pozycję ma dana postać - mówię o drowach. W przypadku pozostałych, poziom jest taki, żeby mniej więcej pasował. Np. Khalid ma dużo niższy poziom niż jego żona. Powód - śmierć.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 2:21 pm

Co do bałaganu się zgodzę przy okazji można zaznaczyć co w rozpiskach jest już nieaktualne(np. Solo jest teraz Inkubusem a nie Galabrezu) ale z

Namrasit pisze:
szkoda że wszyscy to prawie epicy. Przydałby się jakiś niskolevelowiec.

9 poziom to chyba nie tak wysoko ? Choć z drugiej strony ja się za bardzo na mechanice nie znam i rzeczywiście niezłym pomysłem byłoby rozpisanie jakieś 1-2 lvl z ciekawymi historiami

W końcu każdy epick tak zaczynał :wink: (z drugiej strony Epicy są zabawni w rozpisaniu :razz: )

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 08, 2009 3:02 pm

Nieaktualne rozpiski skasowałam. Przy okazji przeniosłam SiNafay i Solę do innego posta, żeby w pierwszym był tylko indeks. Indeks został uaktualniony przy okazji.
Przy Relirvie macie przykład linka. Proszę o pomoc. Jak zrobić, żeby linkiem było samo jej imię?

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 3:52 pm

Zireael pisze:
Przy Relirvie macie przykład linka. Proszę o pomoc. Jak zrobić, żeby linkiem było samo jej imię?

[http://forum.polter.pl/dom-vrinn-vt51670-180.html#p978010]Relirva[/url]

Relirva

Proszę to są tak zwane odnośniki :D
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 3:58 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.

Ooral92
Stały bywalec
Stały bywalec

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 3:57 pm

Nie
[http://forum.polter.pl/dom-vrinn-vt51670-180.html#p978010]Relirva[/url]
a
[url=http://forum.polter.pl/dom-vrinn-vt51670-180.html#p978010]Relirva[/url]

:P

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 08, 2009 4:54 pm

Dziękuję bardzo! Zaraz wszystkich zrobię. EDIT: Hurra, działa. :D :D :D

A w nagrodę - macie Zorana.

Poproszę o uwagi.
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 12:06 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 7 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 08, 2009 6:04 pm

Kolejne BNy nie odbiegają oryginalnością od całej reszty. Zdecydowanie bardziej przepadam za BNami nie-drowami, to te i tak mi się podobają. Sędzia drowów szczególnie przypadł mi do gustu. Ciekawie rozpisany i interesujący fabularnie. Dobra robota.

Mam pytanie, czy dałabyś radę stworzyć listę, do której można przypisać BNów.
Np. Ched Nasad: Dom X BN Ernest, Alojz, Achim
Ched Nasad: Dom Y BN Fred, Franek
Menzoberanzan: Dom X BN Lucek, Ewald itd.? Wiesz o co mi chodzi?

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 6:22 pm

Ja tam nie za wiele pomogłem ale przynajmniej próbowałem :P

co do postaci Ciekawa i przy tym kolejny członek "Dzieci" więc masz u mnie kolejne :spoko:

Zaczynam coraz bardziej lubić Dom Jae’llat ale chyba stoi na jakieś żyle wodnej bo pełno tam fajnych odmieńców :lol:

Jedno pytanie mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej prestiżówce(?) "Sędzia Drowów" ? Bo pierwszy raz o niej słyszę

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob sie 08, 2009 7:13 pm

Jedno pytanie mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej prestiżówce(?) "Sędzia Drowów" ? Bo pierwszy raz o niej słyszę

Z Podmroku. Bardzo fajna prestiżówka dla mężczyzn drowów którzy nie odrzucili Selvetarma ani Lloth. Łączy rzucanie czarów z możliwościami ofensywnymi.

Mam pytanie, czy dałabyś radę stworzyć listę, do której można przypisać BNów.
Np. Ched Nasad: Dom X BN Ernest, Alojz, Achim ...

Masz taką listę w indeksie. Swoją drogą usiłuję włączyć żeby indeks był na każdej stronie, ale jeszcze mi się nie udało.

Kolejne BNy nie odbiegają oryginalnością od całej reszty. Zdecydowanie bardziej przepadam za BNami nie-drowami, to te i tak mi się podobają.

Dlatego nie rozpisuję samych drowów. Nie wszystkie postacie są moje własne, więc nie wszędzie mam możliwość oryginalności.

A teraz niespodzianka.

I co wy na to, panowie?

EDIT: Aribeth pojawi się w Tomie V.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 7:33 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 8:24 pm

Heh bardzo fajna postać z ciekawą przeszłością a wiesz co jest najzabawniejsze że ostatnio sam cały czas tworze postaci w podobnej stylistyce(Upadłe,powracające z martwych) tylko że nie mam czasu spisać :razz:

Naprawdę muszę ci przyznać że tej postaci się nie spodziewałem a skoro jest w tym temacie to musi być jakoś powiązana z Losami Si To ci dopiero wild card w tej rozgrywce! Świetna robota :rockpunk:

Ooral92
Stały bywalec
Stały bywalec

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 08, 2009 10:54 pm

Zauważyłem błąd przy rozpisywaniu Ulubionych wrogów przy rozpiskach zawierających poziomy Tropiciela. Gdy Ulubionych (bądź Preferowanych) wrogów ma się 2, premie wynoszą +4 i +2 a nie +2 i +1 (tak było w 3.0 jeśli mnie pamięć nie zawodzi). Gdy mamy więcej niż 2 ulubionych wrogów, możemy wybrać do którego już posiadanego Ulubionego wroga dodamy premie +2, zatem 10-poziomowy Tropiciel może posiadać premie cośtam +6, cośtam +2, cośtam +2 albo cośtam +4, cośtam +4, cośtam +2.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz sie 09, 2009 10:20 am

Ooral92 pisze:
Zauważyłem błąd przy rozpisywaniu Ulubionych wrogów przy rozpiskach zawierających poziomy Tropiciela. Gdy Ulubionych (bądź Preferowanych) wrogów ma się 2, premie wynoszą +4 i +2 a nie +2 i +1 (tak było w 3.0 jeśli mnie pamięć nie zawodzi). Gdy mamy więcej niż 2 ulubionych wrogów, możemy wybrać do którego już posiadanego Ulubionego wroga dodamy premie +2, zatem 10-poziomowy Tropiciel może posiadać premie cośtam +6, cośtam +2, cośtam +2 albo cośtam +4, cośtam +4, cośtam +2.

Już poprawiam. Mam erratę, ale jak widać tej zmiany nie zauważyłam. Dzięki.

Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 09, 2009 1:18 pm

Mam pytanko. Kiedy ciąg dalszy opowiadania?

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 09, 2009 1:18 pm

Cześć Zireael, gratuluje indeksu postaci jest naprawdę fajny:D tylko mam jedną prośbę czy mogłabyś zaznaczyć w nim że pomagałem ci od strony fabularnej przy tworzeniu postaci Marisy?

BTW: czy odebrałaś nową PW ode mnie? Pozdrawiam Bril

EDIT ^ Up z ostatnich informacji wynika że pod koniec wakacji

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz sie 09, 2009 2:33 pm

Brilchan pisze:
Cześć Zireael, gratuluje indeksu postaci jest naprawdę fajny:D tylko mam jedną prośbę czy mogłabyś zaznaczyć w nim że pomagałem ci od strony fabularnej przy tworzeniu postaci Marisy?
BTW: czy odebrałaś nową PW ode mnie? Pozdrawiam Bril
EDIT ^ Up z ostatnich informacji wynika że pod koniec wakacji

Ok. Zaznaczę. PW odebrałam, będę robić.
Co do opowiadania. Wena wróciła i piszę. Więc niedługo powinniście zobaczyć kolejny rozdział.

A na razie Nalia d'Arnise. Pojawia się w opowiadaniu po Milczeniu Lloth.

A ogólnie, proszę o uwagi.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 7:34 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 09, 2009 3:04 pm

Zireael pisze:
Ok. Zaznaczę. PW odebrałam, będę robić.
Co do opowiadania. Wena wróciła i piszę. Więc niedługo powinniście zobaczyć kolejny rozdział.

A na razie Nalia d'Arnise. Pojawia się w opowiadaniu po Milczeniu Lloth.

Ok obie wiadomości bardzo mnie cieszą :D Co do Nalii Bardzo ładnie ją rozpisałaś zachowując wierność wobec kanonu a jednocześnie urozmaicając go drobnymi wstawkami. I oto właśnie chodzi! :spoko: Mam tylko jedno "ale" czy nie powinnaś jej dać tego 4 częściowego Cepa ? Nie musi go używać w walce ale podobnie jak jej pierścień szlachecki ten cep bojowy jest symbolem potęgi jej rodu i powinna go mieć w swoim posiadaniu no chyba że rozwiążesz to w opowiadaniu :wink:

Zireael pisze:
Brilchan, grałeś w BG II, więc może spiszesz mi jakiś fajny tekst dla niej. A ogólnie, proszę o uwagi.

To było strasznie dawno temu:P a Nali raczej niezbyt długo gościła w mojej drużynie xD Choć misja w jej zamku to jeden z ciekawszych questów. W każdym razie spróbuje pogrzebać w moich źródłach internetowych i wygrzebać jakieś fajny tekst :)

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz sie 09, 2009 4:10 pm

Brilchan pisze:
Ok obie wiadomości bardzo mnie cieszą :D Co do Nalii Bardzo ładnie ją rozpisałaś zachowując wierność wobec kanonu a jednocześnie urozmaicając go drobnymi wstawkami. I oto właśnie chodzi! :spoko: Mam tylko jedno "ale" czy nie powinnaś jej dać tego 4 częściowego Cepa ? Nie musi go używać w walce ale podobnie jak jej pierścień szlachecki ten cep bojowy jest symbolem potęgi jej rodu i powinna go mieć w swoim posiadaniu no chyba że rozwiążesz to w opowiadaniu :wink:

A racja. Zapomniałam. Zaraz postaram się coś z tym zrobić.
EDIT: Już masz Nalię z korbaczem bojowym Wieków.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 09, 2009 4:45 pm

Zireael pisze:
Już masz Nalię z korbaczem bojowym Wieków.

Ok super co do "Wskazówki" dla Nalię niestety mam pustkę w głowię a moje źródełka milczą jak zaklęte :wink: więc żeby sobie z tym poradzić zwróciłem się z pomocą do innych użytkowników forum w odpowiednim temacie :D

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn sie 10, 2009 10:57 am

Dodałam wskazówkę dla Nalii. A oto kolejny z naszych znajomych.

Poproszę o uwagi.
Ostatnio zmieniony czw cze 10, 2010 11:04 am przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25