Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Druid w służbie Grzybom

pn sie 17, 2009 11:59 am

Witam wszystkich mam pewien pomysł na złego Druida Dorwa który tak bardzo zainteresował się podziemnymi grzybami i Mykonoidami(nie wiem czy to tak się piszę chodzi o grzybo-ludzi z Podmroku) że postanowił uczynić je pasją swojego życia :D

I tu się zaczynają schody :P Chciałem zrobić z niego wyznawcę Zuggtmoy ale nie jestem pewien czy druid może wyznawać Demonicę niby ma w portfolio grzyby i pleśnie ale nie jestem pewien czy wszystko będzie grało xD

Druga sprawa wolę raczej grać w FR niż GH myślicie że byłaby możliwość grania postacią z poza Panteonu FR? W końcu jako demon nie powinna być jakoś bardzo ograniczona w kwestii egzystencji planarnej z drugiej strony Lord Ao bywa dosyć uparty :( czy potrzebne by mi było jakieś dodatkowe atuty do czerpania mocy?

I jeszcze jedno myślałem nad druidyczną przemianą w grzyba? Czy można by wybrać np . Mykonoida? Może istnieje jakaś klasa prestiżowa która pozwoliłaby mojej postaci zjednoczyć się z grzybami? Z góry dziękuję za pomoc
 
Awatar użytkownika
Vitriol Plugawiciel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 866
Rejestracja: pn paź 24, 2005 5:17 pm

Druid w służbie Grzybom

pn sie 17, 2009 12:11 pm

W którymś Dragonie został rozpisany Thrall of Zuggtmoy. Trochę można o wymaganiach i paru mocach znaleźć tu

http://www.crystalkeep.com/d20/rules/Dn ... estige.pdf

Jak się akurat składa wymagana jest znajomość czarów i najwcześniej spełnią wymagania kapłan i druid.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Re: Druid w służbie Grzybom

pn sie 17, 2009 12:32 pm

Vitriol Plugawiciel pisze:
W którymś Dragonie został rozpisany Thrall of Zuggtmoy. Trochę można o wymaganiach i paru mocach znaleźć tu

http://www.crystalkeep.com/d20/rules/Dn ... estige.pdf

Jak się akurat składa wymagana jest znajomość czarów i najwcześniej spełnią wymagania kapłan i druid.


Super właśnie o coś takiego mi chodziło:D ale chyba musiałbym go złamać z tropicielem albo magiem? Chyba że coś źle zrozumiałem :razz:

Edit @down OK czyli druid jeszcze raz dziękuję
Ostatnio zmieniony pn sie 17, 2009 1:01 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Vitriol Plugawiciel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 866
Rejestracja: pn paź 24, 2005 5:17 pm

Druid w służbie Grzybom

pn sie 17, 2009 12:37 pm

Napisane jest, że najwcześniej w tę klasę wejdzie kapłan bądź druid na 8 poziomie. Pewnie można inaczej.
 
Awatar użytkownika
Myrkull
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 454
Rejestracja: wt gru 12, 2006 6:18 pm

Druid w służbie Grzybom

pn sie 17, 2009 2:09 pm

Ta prestiżówka ma jeden błąd w wymaganiach trzeba mieć charakter CZ, co wyklucza bycie druidem. Najrozsądniej jest to poprawić na wymaganie charakteru NZ, lub CZ. Polecam cały artykuł z tego Dragona (#337), bardzo fajnie rozpisana Zuggtmoy (moc Transformation jest świetną opcją fabularną), jej warstwa Otchłani (znajduje się tam m.in krater w którym jest schowany soul gem Iuza), wspomniane sługi, a klasa prestiżowa ma bardzo ciekawe moce.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Re: Druid w służbie Grzybom

wt sie 18, 2009 8:53 am

Myrkull pisze:
Ta prestiżówka ma jeden błąd w wymaganiach trzeba mieć charakter CZ, co wyklucza bycie druidem. Najrozsądniej jest to poprawić na wymaganie charakteru NZ, lub CZ. Polecam cały artykuł z tego Dragona (#337), bardzo fajnie rozpisana Zuggtmoy (moc Transformation jest świetną opcją fabularną), jej warstwa Otchłani (znajduje się tam m.in krater w którym jest schowany soul gem Iuza), wspomniane sługi, a klasa prestiżowa ma bardzo ciekawe moce.


Rzeczywiście, nie zaważyłem może by uznać że to przemiana spowodowała zmianę charakteru ale wtedy stracilibyśmy dostęp do magii druidycznej co nie jest za dobre. Pewnie drobne przeoczenie ze strony autorów tabelki zdarza się :D

Inne artykuły brzmią ciekawie z chęcią przeczytam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości