Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Sick
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: czw sie 28, 2008 9:24 pm

From the Vault i Duel Decks

pt sie 21, 2009 12:22 pm

Tak się zastanawiam. Do tej pory zdarzało mi się kupić talie (jak zaczynałem) i boostery, nawet fatpacka. Różnie z tym bywało ale zawsze miało to jakiś sens i teraz zastanawiam się czy warto kupować coś z serii From the Vault lub Duel Decks?
Wiem że wielu graczy na forum jest zdania iż nawet zakup boostera to błąd bo się nie zwraca, dlatego na potrzeby dyskusji pomińmy kwestie czy lepsze są pojedyncze karty czy produkty bezpośrednio od Wizardów. Czy warto jest kupić From the Vault lub Duel Decks, w jakiej sytuacji warto a w jakiej nie warto i dlaczego. Mam nadzieje że pomożecie mi podjąć decyzje.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

From the Vault i Duel Decks

pt sie 21, 2009 12:37 pm

Warto było kupić Fromt the Vault: Exiled, ale zaraz po ogłoszeniu przedsprzedaży został wykupione. Duel Decki, ja może skuszę się na Garruk vs Liliana. Czy warto? Fajnie tak sobie popykać casualowo, ale to bardziej dla początkujących. Grałem z jednym dosyć początkującym gościem na przemian białym i czarnym z Divine vs. Demonic. Białym go rozwalałem jak chciałem, a czarnym jak grałem to raz wygrywałem, raz przegrywałem. Za mało stabilny i strasznie dużo życia żre.

A co do opłacalności kupna boosterów - praktycznie każdy box M10 się zwraca więc nie widzę problemu :)
 
Awatar użytkownika
Sick
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: czw sie 28, 2008 9:24 pm

Re: From the Vault i Duel Decks

pt sie 21, 2009 12:44 pm

Thoctar pisze:
Warto było kupić Fromt the Vault: Exiled, ale zaraz po ogłoszeniu przedsprzedaży został wykupione.

Już? I nie będzie więcej? Kurde, bo jakoś miałem nadzieje to kupić. Kiedy była ta przedsprzedaż? I gdzie? Tylko w USA czy coś dotarło też do Polski?

Thoctar pisze:
A co do opłacalności kupna boosterów - praktycznie każdy box M10 się zwraca więc nie widzę problemu :)
To wiem, dlatego napisałem żeby na ten temat nie dyskutować bo nie chciałem żeby dyskusja zmieniła się w single vs. boostery.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

From the Vault i Duel Decks

pt sie 21, 2009 12:47 pm

1. Dotarło do polski, było w pewnym sklepie, ale teraz już nie ma sensu podawać linku, bo wykupione w cholerę. Zresztą ludzie mieli pretensje: "jak to, dają newsa ze przedsprzedaz, wchodzę za 3 godziny, a tam brak towaru".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości