Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 9:35 am

Ale to nie są standardowe anioły... Zapewne niektórzy z Was znają realia anielskie, ukazane w książkach Mai Lidii Kossakowskiej: Obrońcach Królestwa, Siewcy Wiatru i Żarnach Niebios. Bardzo dobre powieści swoją drogą, naprawdę zachęcam. Ale cóż, przejdźmy do kart.

Najważniejszą rolę odgrywają oczywiście archaniołowie, niebiańska elita.

O Michale Archaniele (swoją drogą moim patronie) mógłbym sporo opowiadać, ale wystarczy Wam wiedzieć, iż jest pogromcą samego Lucyfera i wodzem armii niebieskich. Karta:


Jeden z Aniołow jest zdecydowanie silniejszy od całej reszty. W końcu Pan obdarzył go mocą Abbadona, Burzyciela Światów, Tańczącego na Zgliszach...


Mimo olbrzymiej siły tych dwóch, rządzi genialny polityk i dyplomata - Dżbril.


Do spisku powyższych należy także kilku innych Skrzydlatych. Oto trójka z nich:


W Królestwie żyją również "zwykłe" Anioły.


Pewnego dnia kilku Aniołów zbuntowało się. Zostali strąceni, a najgorzej przeżył to przywódca buntu: Lucyfer.


Lecz najgorszym demonem, a raczej demonicą jest suka Lilith, która nie przepuści nikomu.


Kolejną "niedobrą" kobietą jest Telto, Matka Demonów.


Jaldabaot, upadły Demiurg.


Samael.


Potomkowie wyskoków Aniołów z ludźmi:


Lądy Niebiańskie:


Inne karty w tych klimatach:


To wszystko, mam nadzieję, że karty się spodobały i zdobędą trochę głosów :)
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 3:05 pm przez 27383, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 9:54 am

Och, jak miło zobaczyć Daimona Freya ;]
Co do setu - ciekawy, ale nie wszyscy go zrozumieją, bo nie czytali żadnej książki(wstyd!) Mai Lidii Kossakowskiej.
Ciekawa Abilitka Freya, ginie, odradza się jako Abbadon ;]
Wieli szacun za ukazanie tej twórczości, tak bardzo przeze mnie szanowanej, w realiach Magica. Czasem troche przepaki, ale cóż, Anioły potężne są ;]
 
Awatar użytkownika
Filciu702
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 453
Rejestracja: wt paź 21, 2008 4:15 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 11:22 am

Jeśli mogę coś dodać od siebie, to nie pisze się enters onto battlefield, tylko enters the battlefield. Prócz tego w liczbie mnogiej nie ma "gets", abilitki można "gain"ować (until end of turn) - Angel of Blessing ma "Agnel", także gets +1/+1, flying und vigilance - a do kiedy?

Tree of Life each player's upkeep... Unicorn nie powinien mieć przykładowo flasha?

No nie wiem, ogólnie pewnie jeszcze by się znalazły, ale poszukaj samemu, za dużo pisania, a i tak pewnie mało kogo to obchodzi :P

Ogólnie całkiem fajne, chociaż ja tych książek nie czytałem, ale bywa. Tylko te błędy... Ludzie na to uwagi nie zwracają, ale... Pozdrawiam

Edit: Nie musisz dziękować, Thoctar, przecież to nic takiego, a tylko upierdliwy jestem :P Ale karty wyglądają lepiej bez byczków.
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 11:55 am przez Filciu702, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
S810
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: sob paź 18, 2008 11:50 pm

Re: [KS]Anioły

pn sie 31, 2009 11:41 am

Książki mialem przyjemność czytać i musze powiedzieć że pomysł i wykonanie bardzo fajne :)
Mam tylko jedno, jedyne "ALE" - brakuje mi symbolu setu na kartach. Mała rzecz, a jednak :wink:
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 11:52 am

Dzięki Filciu za wszystko, już poprawiłem :)

A symbolu setu nie ma, gdyż nie potrafilem stworzyć takiego bardzo, ale to bardzo dobrego :)
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 12:09 pm

Moze skrzydlo? Aureola?
 
Awatar użytkownika
S810
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: sob paź 18, 2008 11:50 pm

Re: [KS]Anioły

pn sie 31, 2009 12:30 pm

Próbowałem właśnie w MWS'ie zrobić skrzydło jako symbol setu... diablo trudno :huh:
 
Awatar użytkownika
myken
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: wt lip 31, 2007 5:41 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 2:55 pm

Nie czytałem książek wiec może tam jest wyjaśnione, ale czy te demony nie powinny mieć flyinga w końcu skrzydła mają?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

[KS]Anioły

pn sie 31, 2009 2:57 pm

Kurczę, wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Zaraz to poprawię :)
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 2:58 pm przez 27383, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
KartonGips
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 22, 2009 7:34 pm

[KS]Anioły

sob wrz 12, 2009 4:59 pm

Nie czytałem, nie lubię zbytnio książek, ale muszę powiedzieć jedno: to jest dobre!

Nie wiem tylko, czy ability Daimon'a jest dobra, po jak ta druga karta Ci wcześniej przyjdzie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości