Zrodzony z fantastyki

DonLee
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

System dla współczesnych armii

pn wrz 14, 2009 10:13 pm

Czy istnieje jakiś dobry system dla armii współczesnych? Zależy mi, żeby to były potyczki względnie niewielkich oddziałów (Micro Armour ujmuje to chyba w zbyt wielkiej skali). Gram w FoW i musze przyznać, że jest to bardzo fajny system, ale wolałbym jednak coś bliższego teraźniejszości. Ewentualnie kampanie wrześniową (do FoW ma wyjść ale to dopiero za kilka lat jak słyszałem).

Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt wrz 15, 2009 10:28 am

DonLee pisze:
Ewentualnie kampanie wrześniową (do FoW ma wyjść ale to dopiero za kilka lat jak słyszałem)

AFAIK kampania wrześniowa ma wyjśc w połowie przyszłego roku :) .

DonLee pisze:
Czy istnieje jakiś dobry system dla armii współczesnych? Zależy mi, żeby to były potyczki względnie niewielkich oddziałów (Micro Armour ujmuje to chyba w zbyt wielkiej skali).

Jest coś do zimnej wojny, zwie się to bodaj "cold war crisis" i jest to dzieło autorów main panzera, z modelami w tej samej skali.
Ostatnio zmieniony wt wrz 15, 2009 10:31 am przez the czart, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: System dla współczesnych armii

wt wrz 15, 2009 10:42 am

Hej, czy przypadkiem na Polterze nie było kiedyś recenzji takiego systemu? Nazywało się to Ambush Valley czy jakoś podobnie...

Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt wrz 15, 2009 11:22 am

Całkiem mozliwe, ale musiało być to dość dawno temu. bo przegladnołem wiadomości do 12 strony i nie było :razz: .

Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Re: System dla współczesnych armii

wt wrz 15, 2009 11:37 am

Kumo pisze:
Hej, czy przypadkiem na Polterze nie było kiedyś recenzji takiego systemu? Nazywało się to Ambush Valley czy jakoś podobnie...

Tak, jest tu taka recenzja, w dodatku, z tego co pamiętam jest za darmo do ściągnięcia ten system.

O proszę znalazłem ;] Ambush Alley - artykuł

Awatar użytkownika
Aki
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt wrz 15, 2009 12:06 pm

Początek wojny do FoW wychodzi w drugiej połowie 2010 :)

DonLee
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt wrz 15, 2009 11:44 pm

Ambush Alley wydaje mi sie być najbardziej odpowiednia na początek :wink: Dzięki wielekie za pomoc :hello: Cold war Crisis chyba kojarze, ale walki tam sa prowadzone na szeroką skale.
Jeśli chodzi o FoW, to nie wiedziałem, że tak szybko wyjdzie kampania wrześniowa. Rok czekania to nic w porównaniu do 3 lat jak to słyszalem od znajomych ;p. Dzięki za okazaną pomoc :mrgreen: