Zrodzony z fantastyki

KhaDori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Build do postaci na 10 poziomie

pt wrz 18, 2009 11:32 pm

Yoł, to mój pierwszy post na forum, witam ;)
(co nie znaczy że nie przeszukałem tego działu ^^)
Powiem krótko - zaczynamy przygodę od 10 poziomu i potrzebuję najbardziej koksiarskiej karty postaci jaką nosiła ta ziemia. Sam nie umiałem się zdecydować czy chcę grać jakimś wojownikiem, czy może zaklinaczem, więc postać może być zarówna walcząca wręcz, jak i czarująca..
Atrybuty - jeszcze wiem ile punktów mogę wziąć, ale z tym sobie dam radę. Od was oczekuję tylko jakiegoś fajnego pomysłu na połączenie klas ;).

PS. Sam myślałem o 100% druidzie.

EDIT: Zmiana, mistrz gry dopuszcza wszsytkie podręczniki do dnd poa plugawym mrokiem ;d. Postać to musi być albo wariacja na temat druida albo ktoś kto walczy broniami/bronią białą. Do dzieła. edycja 3.0
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 3:58 pm przez KhaDori, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob wrz 19, 2009 11:30 am

Skoro ma być najbardziej KoXiarski - weź Pun-Puna. :P
http://community.wizards.com/go/thread/ ... acter_EVER
Użyj wyszukiwarki, na pewno coś znajdziesz. :P

KhaDori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Build do postaci na 10 poziomie

sob wrz 19, 2009 12:33 pm

xD
No może pun-puna mi tu nie wrzucaj, mimo wszystko zachowajmy jakieś granice zdrowego rozsądku ^^

Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob wrz 19, 2009 3:13 pm

Ginden - czytaj posty. Prośba była o najmocniejszą postać, ale mieszczącą się w danej puli podręczników, w której Sarrukhów nie znajdziesz :)

KhaDori pisze:
PS. Sam myślałem o 100% druidzie.

Psuja. Jak mamy ci pomagać, skoro sam dajesz optymalne rozwiązanie? Weź Natural Spell :)

KhaDori pisze:
książek klasowych w stylu "Władcy dziczy".

Dla uściślenia - chodzi o serię Coś i Coś dla 3.0 i Complete Coś dla 3.5? Jak wygląda sprawa z sieciowymi rozszerzeniami dla tych podręczników? Kapłan / Dweomerkeeper jest całkiem niezłą opcją przy tym zestawie.

KhaDori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob wrz 19, 2009 5:40 pm

Hezor pisze:
Dla uściślenia - chodzi o serię Coś i Coś dla 3.0 i Complete Coś dla 3.5?

mniej więcej ;d
Hezor pisze:
Jak wygląda sprawa z sieciowymi rozszerzeniami dla tych podręczników? Kapłan / Dweomerkeeper jest całkiem niezłą opcją przy tym zestawie.

Zależy czy te sieciowe rozszerzenia są oficjalne, czy nie. Jeśli nie, to odpadają z miejsca, jeśli tak, to bym musiał wypytać mg. Choć zdecydowanie wolalbym coś z tych podręczników, których podałem.

I jeszcze - dweomerkeeper po polsku to...? ;)

Awatar użytkownika
Vincent Valentine
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob wrz 19, 2009 7:02 pm

Dweomerkeeper po polsku to ni mniej, ni więcej jak Strażnik Dweomeru z Wyznań i Panteonów.

Awatar użytkownika
Schizofremik
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob wrz 19, 2009 7:10 pm

Jeżeli chcesz budować postać opartą o podręczniki które podałeś to jedyną możliwością zostaje Druid. Bez przynajmnij Complete Mage, Complete Scoundrel , Complete Divine,PH2 ,Book of the Nine Swords + parę innych ciężko będzie zrobić coś innego.

Druid jest bardzo uniwersalny i jest prawdopodobnie najmocniejszą klasą podstawową która bez żadnych Prc jest bardzo silna. Wystarczy dobrać odpowiednie zwierzaki w które będziesz się przemieniał + kombinacja czarów i dasz radę. Dodatkowo zaczynając na tym poziomie może olać siłę,zręczność,budowę bo i tak będziesz korzystał z zwierzęcych form. Inną opcją jest kapłan który staję się naprawdę silny gdy wykorzystasz Divine Metamagic.

I byłbym wdzięczny gdybyś określił jaką zamierzasz pełnić role w drużynie, możesz być postacią uniwersalną z dobrymi obrażeniami która będzie posiadała dużo magii albo mocne socjale i specjalne zdolności które wesprą drużynę albo skoncentrować się na obrażeniach i pozostałe aspekty postaci olać. Trudno jest zrobić postać która jest dobra we wszystkim ale najbliżej takiego ideału jest wspomniany druid ewentualnie dobrze skonstruowany kapłan.

Tematy o optymalizacji obu klas były niedawno wałkowane . Gdy już będziesz łaskawy je przeczytać to pogadamy.
Druid :
druid-3-5-vt51731.html
optymalizacja-druida-shiftera-3-5-vt55425.html
Kapłan :
kaplan-3-5-vt54032.html
optymalizacja-kaplana-vt55741-unread.html#unread
kaplan-bojowy-vt55844.html
cloistered-cleric-of-laduger-i-co-dalej-vt55078.html
kaplan-pelora-leczenie-i-ochrona-druzyny-vt55473.html

KhaDori
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn wrz 28, 2009 11:43 pm

Dobra, dostałem nowe info od mojego misia gry - można używać KAŻDEGO podręcznika do d&d 3.0 poza plugawym mrokiem. Więc daje wam pole do popisu ;) Ale za to nakładam ograniczenie - postać musi być albo wariacją na temat druida, albo czymś, co walczy broniami/bronią białą.

Tak, wiem, że druid będzie mocniejszy, ale to nie ma az takiego znaczenia. Po prostu jeśli macie jakiś pomysł na jedno z tych dwóch to napiszcie. Możecie też napisać jakie atuty brać itp ;d

Awatar użytkownika
goracepapu
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt wrz 29, 2009 9:43 pm

druid 20
1 SF(conjuration)
3 augment sumoning
6 natural spell
9 extend spell
12
15
18

Rzucamy czar control winds i idziemy zniszczyć jakieś miasto, w czasie jak nasz animal companion, ba nawet 2 terroryzuje wioski, bo wieśniacy zadrapali drzewka
Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 9:52 pm przez goracepapu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: