Zrodzony z fantastyki

 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Alchemikon 2009

śr wrz 09, 2009 12:56 pm

Zapraszam serdecznie na IX już odsłonę Alchemikonu, który odbędzie się w TARNOWIE w kawiarni/pubie Alchemik, ul. Żydowska 20, w terminie 25-27 września.

Jak zwykle zapewniamy świetną, domową atmosferę, prelekcje (tradycyjnie nie tylko o fantastyce i grach), konkursy i bezpieczeństwo na konwencie na którym alkohol nie jest zabroniony*.

Osoby spoza Tarnowa prosimy o potwierdzanie swojej obecności wysyłając do mnie Prywatną Wiadomość na tym forum (robimy to z powodu organizacji miejsc noclegowych w centrum miasta)

Alan

Szczegóły akredytacyjne, lokacyjne, programowe już wkrótce!

* Alchemikon odbywa się w pubie, gdzie sprzedawany jest (wyłącznie osobom pełnoletnim) alkohol, ale nigdy podczas naszego konwentu nie odnotowano ani jednego przypadku upojenia, zbydlenia, schamienia lub nadużycia. Jesteśmy z tego dumni ;)
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 12:58 pm przez Alan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Re: Alchemikon 2009

pn wrz 14, 2009 11:13 am

Update informacji:

- akredytacja na cały konwent wynosi 25 zł do 23.09.2009 a później, oraz w dzień konwentu 30 zł.
UWAGA! Osoby spoza Tarnowa, które internetowo potwierdzą swoje przybycie do 23 września również traktowane są tak, jakby dokonały przedpłaty, czyli płacą 25 zł.

Zgłoszeń można dokonywać albo przez Wiadomość Prywatną na forum albo wysyłając maila do mnie na adres [email protected]

- początek akredytacji przed startem konwentu planujemy w piątek 25.09 na godzinę 17.


Obrazek

Powyżej mapka dojścia/dojazdu na Alchemikon

Można iść piechotą z punktu A (dworzec PKP) do punktu B (Alchemik) podążając wzdłuż błękitnej linii, lub autobusami nr 9 i 30, których trasa zaznaczona jest czerwoną linią.
Przystanki zaznaczone są czerwonymi kropkami. Należy wysiąść na ostatnim z zaznaczonych (najbliżej punktu B).

Trasa piesza zajmuje nie więcej niż 20 minut, autobus jedzie około 5 minut. Bilety można kupić w kiosku na dworcu, lub w kiosku przy przystanku, ewentualnie u kierowcy, ale jest drożej.

Prócz tego kilka punktów oznaczających miejsca interesujące, czyli:
1. Frasses bar - fast foodownia, napychające jedzenie, spore porcje, lepiej niż w McDonaldzie
2. McDonald's (opis zbędny)
3. Pizzeria Aida - dobre pizze wszelakiej wielkości, plus miłe, ciche miejsce do siedzenia
4. Muzeum Okręgowe - tutaj się nie je
5. Ratusz (niestety w remoncie)

Inne kulinarne i kulturalne atrakcje można sprawdzić na mapce starówki, która znajduje się tutaj - http://www.it.tarnow.pl/pliki/mapa_stare_miasto_skladanka_awers_2009.pdf
Ostatnio zmieniony pn wrz 14, 2009 12:37 pm przez Alan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Re: Alchemikon 2009

pn wrz 14, 2009 8:07 pm

Pośród licznych atrakcji możecie się spodziewać:

prelekcji m.in. o:
Szamaniźmie
Kabale (spec, judaista, pracownik muzeum)
Różnicach między kodeksem bushido i kodeksem rycerskim w Europie
Rachu ciachu w wykonaniu legendarnego Bogusia, ktory o ataku i obronie w sytuacjach wszelakich wie wszystko
Remov jak zwykle o nowinkach w dziedzinie broni

Konkursy
KKK - kultowy już Konkurs Krzepy Krasnoludzkiej - tutaj się nie myśli tylko rzuca Pudzianem
Konkurs Aktorski
Konkurs dla narratorów
Konkurs komiksowy
Konkurs muzyczny przygotowany przez B. Szułakiewicza, czyli kolesia, który był dyrygentem podczas naszego niedawnego koncertu na tarnowskim rynku (jeśli jesteś z Tarnowa, to będziesz wiedział może o który koncert chodzi)


Prezentacje nowości z kuźni portalowej Zombiaki 2, Stronghold, nowy dodatek do NS hex
Zajebistą zabawę, możliwośc noclegu w specjalnej noclegowni, pogranie w kalambury, spotkanie super ludzi, a nawet napicie się piwa w doborowym towarzystwie, bez narażenia na chamotę i


Acha! I jeszcze robimy tak, żeby papu dla chętnych, które będzie można sobie zamówić z pizzerii było z fajną zniżką dla wszystkich Alchemikonowców.

WAŻNE: Dla osób, które będą nocować w Tarnowie podczas trwania konwentu. Wiem, że to niby oczywiste, ale weźcie proszę ze sobą karimatki i śpiworki, ponieważ noclegi są przewidziane na podłodze (nie w knajpie, lecz w jednej z kamienic przy samym rynku - 2 minuty drogi od konwentu). Sale w miarę potrzeby, jeśli będzie zimno, będziemy dogrzewać.
Ostatnio zmieniony pn wrz 14, 2009 8:15 pm przez Alan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Malaga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 16, 2009 9:03 pm

Re: Alchemikon 2009

śr wrz 16, 2009 9:06 pm

A jeśli chodzi o nocleg, to jaki jest przewidywany koszt?
 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Alchemikon 2009

pn wrz 21, 2009 12:20 pm

Jeśli chodzi o nocleg, nie ma dodatkowych opłat, choć trzeba wcześniej zgłosić mi na PW lub na mail [email protected] , że się przyjeżdża ;) Nocleg będzie w odległości 2 minut drogi od konwentu. Wymagane karimatki i śpiworki.
 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Re: Alchemikon 2009

pn wrz 21, 2009 12:21 pm

Silidan pisze:
Szamanizm, powiadasz. A kto będzie prowadzić tą prelekcję? Dość dobrze znam tą tematykę i mam nadzieję, że żadem profan (albo co gorsza, newage'owiec) nie będzie bluźnić...


Anna Kaiper
 
Alan
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 25, 2003 6:34 pm

Alchemikon 2009

czw wrz 24, 2009 9:46 am

UWAGA UWAGA UWAGA

Z największym żalem i przykrością zawadamiam, że z mojej winy i przeoczenia nie zamieściłem informacji o tym, że nocleg na Alchemikonie kosztuje 5 PLN.

Za takie haniebne zaniedbanie przepraszam i mam nadzieję, że nie zmieni to Waszej decyzji odnośnie przyjazdu na nasz konwent.

Z wyrazami szacunku,

Alan
 
Craven

Alchemikon 2009

wt wrz 29, 2009 11:07 am

Fotkami się ktoś podzieli? :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości