Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

Arkusz dla Narratora w Requiem

śr lut 27, 2008 10:32 pm

Witam.

Nauczony doświadczeniem prowadzenia DnD i grania w WoD postanowiłem zabezpieczyć się przed dopisywaniem PD przez graczy. Stworzyłem więc arkusz klakulacyjny, który pozwala na dokładne zapisywanie doświadczenia po każdej sesji i wylicza sumę zdobytych punktów, co w połączeniu z prowadzeniem kart graczy na komputerze wyklucza nieuczciwe zdobywanie mocy :wink: . Arkusz z czasem rozszerzył swoją funkcjonalność, w tej chwili obejmuje także miejsce na opisy NPC, notatki ich dotyczące i ew. powiązane z nimi questy. Może nie jest zbyt piękny, zakładam, że w starszych wersjach Excela będzie wręcz dość brzydki, ale możecie go dowolnie zmieniać, edytować i udostępniać (o ile ktokolwiek będzie go chciał). Tak czy inaczej, jeśli komuś się przyda, to wrzucam go wraz z wzorem opisu wampira i jednym przykładem.
Download!

Ha! W końcu znalazłem pretekst do nabicia tysięcznego posta! :wink:
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

śr lut 27, 2008 11:03 pm

O dżizus, ale hardkor ;-) Jaki jest sens grać z ludźmi, którzy oszukują :wink: Jeśli jest, to pewnie jest to całkiem przydatna sprawa :-)
 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

śr lut 27, 2008 11:39 pm

Gruszczy pisze:
O dżizus, ale hardkor Wink Jaki jest sens grać z ludźmi, którzy oszukują Wink Jeśli jest, to pewnie jest to całkiem przydatna sprawa Smile

Nie mówię, że ustawicznie, ale wielu zdarzyło się dopisać kilka pd, bo kierowani poczuciem niesprawiedliwego wyroku mg postanowiliśmy jednak rozwinąć jakąś dyscyplinę :D .

Natomiast bardziej przydatny jest spis NPC z rozbiciem na klany i przymierza, ale jeśli rzeczywiście się tam wszystko trzyma. W swoim arkuszu mam jakieś 85 wampirów.

BTW info dla moich graczy - możecie sobie darować ściąganie, wrzuciłem tam tylko Crayshawa, którego już bestialsko zabiliście. Może na forum publicznym ktoś się dowie i doniesie do księcia.
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

śr lut 27, 2008 11:48 pm

To ja widzę, Mortis, że Wy macie prawdziwego LARPa wampirzego :wink: Wszystkie chwyty dozwolone w walce o władzę, informacje i przewagę nad wrogiem :razz:

Widzę, że to kolejna tego typu inicjatywa. Najwyraźniej metoda cyfrowego przechowywania statystyk jest bardzo potrzebna. Hmm..
 
Awatar użytkownika
Orrin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:35 pm

Arkusz dla Narratora w Requiem

wt wrz 22, 2009 3:23 pm

Link wygasł! Wrzućcie jeszcze raz, proszę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości