Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
uelf
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 225
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 2:13 am

[Requiem] 2 stronnicowe karty postaci

pn gru 17, 2007 8:48 pm

http://download.yousendit.com/B024D9D742EB6EDB

W powyższym linku zamieściłem efekt dzisiejszej zabawy z Foxit'em (dzięki Ithil ;) ).

Jest w nim:

V1 - pierwsza strona karty postaci Requiem, ale z drobnymi zmianami:
- Flaws i Equipment są na drugiej stronie
- zamiast 9 miejsc na Meirty mamy ich 20 (a wiadomo, że na merity zawsze się przyda, zwłaszcza jak sie rozpisuje haven, allies i tym podobne..
- wzorem edytowalnej karty ze strony WW zamieniłem "Coterie" na "Bloodline"

jak widać zmian niewiele.. ale oprócz pierwszej strony macie 5 folderów (odpowiadających 5 Przymierzom), a w każdym folderze 5 opcji drugiej strony (każde odpowiada innemu klanowi w danym Covenancie). Sprowadza się to do tego, że jest Symbol Covenantu, oraz w tle w polu "Notes" symbol klanu.

na drugiej stronie jest m.in.

- miejsce na rysunek, ewentualnie foto postaci
- "Rest in Peace" czyli pole na datę "śmierci/przemiany" naszej postaci
- "Sire" ... mówi samo za siebie
- "Favourites" (miejsce na ulubioną książkę, film, piosenkę, cytat)
- "Appearance (miejsce na dokładny opis)
- "Notes" (czyli prawie pół karty na różne polityczne rozpiski i spiski ;) ).

cel który mi przyświecał to żeby druga strona była bardziej "fabularno-fluffowa". Mam wrażenie, że ładnie dopełnia podstawową kartę.

Plik spakowany RAR'em ma 30mb, ponieważ to yousendit to będzie wisiał jakieś 7 dni.

Będę wdzięczny za wszelkie komentarze.

Pozdrawiam
uelfik
 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

pn gru 17, 2007 9:39 pm

Na razie obejrzałem i powiem po prostu:
+1

Szkoda, że nie są po polsku, bo to jednak jest pewna wygoda gry (ale z drugiej strony jest za to zgodność terminów z podręcznikiem).
 
Awatar użytkownika
uelf
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 225
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 2:13 am

pn gru 17, 2007 11:24 pm

Z polską wersją już teraz byłby ten problem, że nie ma na razie polskich znaków z czcionek wampirycznych, a przyznam, że mi się samemu ich tworzyć nie chce. Poza tym póki co można powiedzieć "obowiązuje" wersja angielska :wink: Ja w ogóle wziąłem się za robienie tych kart na potrzeby naszej drużyny (tutaj chciałbym serdecznie pozdrowić Arka, Garnka, Gerarda, Ithila, oraz naszego MG Szczura, a także babcię i całą Czwartą klasę :razz: ). Okazało się jednak, że szło mi z tym na tyle dobrze, że rozwinąłem koncepcję aż do uniwersalnej opcji klanowo/covenantowej.

Mam nadzieje, że karty się wam przydadzą. Wciąż czekam na opinie, ewentualne korekty, czy sugestie.
 
Awatar użytkownika
miasma13
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:47 am

pn gru 17, 2007 11:37 pm

Jeśli będziesz zainteresowany polskimi fontami do VtR to polecam się.
Zerknij na moją stronę na kartę do Wampa i jeśli to spełnia Twoje oczekiwania to w najbliższym czasie postaram się odgrzebać spowite (właściwie to okaleczone) przeze mnie fonty, ładnie je opakować i wrzucić do download'u na stronę.


Stay tuned...
 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

wt gru 18, 2007 1:05 am

Moglibyście jakoś się dogadać, bo moja drużynka korzysta masowo z kart poleconych przez miasma13, ale rzeczywiście brakuje nieco tyłu, natomiast tył pomysłu uelfika jest fajnym pomysłem. Gdyby to tylko przetłumaczyć i jakoś połączyć, to naród oleje oficjalną kartę z zapowiadanej, mitycznej polskiej podstawki :wink: .
 
Kastor Krieg

wt gru 18, 2007 1:45 am

Czyli mogę zasugerować w ISA, żeby sobie odpuścili składanie karty postaci w podstawce? :razz:
"Naród oleje". Jjjjasne. :roll:
 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

wt gru 18, 2007 2:06 am

Naród oleje, jeśli karta będzie. Jeśli jej w podstawce nie znajdzie, wtedy się oburzy :P.
 
Awatar użytkownika
miasma13
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 87
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:47 am

wt gru 18, 2007 10:12 am

Czyli jak ISA nie zrobi i tak źle i tak nie dobrze :razz:
 
Awatar użytkownika
Mortis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1074
Rejestracja: sob lut 21, 2004 9:39 am

wt gru 18, 2007 1:59 pm

Kastor- Taki joke, bez obrazy :P Czekam na podstawkę niecierpliwie, a karta to karta, co tu opowiadać :D
 
Awatar użytkownika
Orrin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:35 pm

[Requiem] 2 stronnicowe karty postaci

wt wrz 22, 2009 3:26 pm

Link wygasł! Wrzućcie jeszcze raz, proszę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość