Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Medawc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 22, 2009 12:42 am

Niestandardowa karta ekwipunku.

pn cze 22, 2009 12:59 am

Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post na forum (choć przeglądam i czytam od dłuższego czasu)
Konkretnie szukam bardziej "dodatku" do standardowej karty postaci DnD 3.0, kartki z sylwetką postaci i rozpisanymi na niej miejscami na ekwipunek na konkretne części ciała (łeb, tors, dłonie itd.).
Jestem absolutnie pewien, że coś takiego istnieje, bo w poprzednich postaciach używałem takich kartek (bardzo poręczne), ale razem ze śmiercią/porzuceniem postaci kartki się pogubiły, a wzoru do wydrukowania nie mam. Próby wydobycia ich od wujka google jak i forumowej szukajki spełzły na niczym. Byłbym bardzo wdzięczny za link do czegoś takiego lub skan (nawet zapisany, usunięcie zapisków to nie problem).
 
Awatar użytkownika
Mroczny Pomiot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 235
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:27 pm

pn cze 22, 2009 2:19 am

Może mówisz o karcie wydanej wraz ze ściagą gracza przez wydawnictwo Portal?
 
Awatar użytkownika
Froger
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 560
Rejestracja: wt lut 05, 2008 4:52 pm

pn cze 22, 2009 9:10 am

Wydaje mi się, że chodzi ci o kartę postaci do Warhammera. W D&D nie ma sensu robić takich kart, bo nie ma podziału na części ciała (osobnych trafień i pancerzy).

Aha, poza tym, to sam możesz sobie narysować sylwetkę człowieka. To nie jest takie trudne.

O
-|-
/\ O, widzisz?

A może to Mroczny Pomiot Mrocznych Bogów ma rację?
 
Awatar użytkownika
Medawc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 22, 2009 12:42 am

pn cze 22, 2009 6:24 pm

Froger pisze:
Wydaje mi się, że chodzi ci o kartę postaci do Warhammera.

Masz rację - wydaje Ci się. Chyba wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o kartę do DnD 3.0?

Co do sensu robienia tego - nie chodzi tu o osobną KP na każdej cześci ciała, tylko w przypadku gdy mam 3 amulety łatwiej się połapać, który akrualnie założony. Na samej karcie pozostały ekwipunek jest też podzielony na poszczególne pojemniki (plecak, pas na eliksiry itd.) co ułatwia stwierdzenie, co straciłem w przypadku utraty (choćby kradziezy) któregoś z nich.
Nie mam pojęcia, czy to z jakiejś ściągi, niezbędnika gracza, czy czegoś podobnego - dostałem to po prostu kiedyś od GM-a.
 
Awatar użytkownika
Medawc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 22, 2009 12:42 am

wt cze 23, 2009 11:21 am

Dokładnie o to mi chodziło, dzięki.
 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Re: Niestandardowa karta ekwipunku.

pn paź 12, 2009 4:01 pm

Ciekawa karta. Nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje. Ten dodatek (Magic Item Compedium) jest dostępny jakoś po polsku?

A sam z moim graczem "dodrukowaliśmy" coś podobnego do klasycznych kart postaci, gdyż odczuwaliśmy ten sam brak dokładności.

Dzięki za przydatny link!
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Niestandardowa karta ekwipunku.

pn paź 12, 2009 6:11 pm

Ancient Lord pisze:
Ciekawa karta. Nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje. Ten dodatek (Magic Item Compedium) jest dostępny jakoś po polsku?
Niestety nie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości