Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
goracepapu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 801
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:44 pm

Re: Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 8:35 pm

Mając Wahadłowiec, helikopter, łódź podwodną też jestem biedny?

Miał pieniądze, ale zamiast w operacje plastyczne wolał zainwestować w ekwipunek.


Czyli z wyboru nie pozbył się swoich blizn, a nie z racji tego , że niby jest biedny.

ubogi/biedny-posiadający mało dóbr materialnych.

Przyłączam się do pytania, co znaczy drowiej produkcji?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 8:42 pm

Ops. To chyba nie doczytałam regułki. Wydawało mi się, że przedmioty drowiej produkcji nie muszą być magiczne. Może sugerowałam się opisem z 2 edycji. Jak jest naprawdę?
A "drowiej produkcji" znaczy tyle, że rozłazi ci się, jak wyjdziesz na słońce. Tak, jak wszystko w 2 ed. Właściwość z "Underdark".
Premie do ataku: +2 (baza) +2 (S) +1 (zog) = 5; +2 (baza) + 2 (Zr) = 4.
 
Awatar użytkownika
goracepapu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 801
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:44 pm

Re: Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 8:50 pm

Shillelagh wielder ma rację drowcraft wymaga broni +1, a sam jest ulepszeniem +1. Więc broń staje się +2 i kosztuje okolo 8,000, a pancerz 4,000. Ponadto drowcraft weapon dodaje także +2 do ataku i obrażeń w polu fearzress, a nie tylko +2 do obrażeń jak widnieje w rozpisce.

Premia do ataku powinna byc +2 bab +2 str+1 zog +1 uma=6[8]
 
Shillelagh wielder
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:34 pm

Re: Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 9:03 pm

Nefarius pisze:
Zireael to kobieta.


Najmocniej przepraszam...

goracepapu pisze:
Czyli z wyboru nie pozbył się swoich blizn, a nie z racji tego , że niby jest biedny.


Zatem sugeruję zmianę treści charakterystyki postaci.

goracepapu pisze:
A "drowiej produkcji" znaczy tyle, że rozłazi ci się, jak wyjdziesz na słońce. Tak, jak wszystko w 2 ed. Właściwość z "Underdark".


Wydaje mi się że ekwipunek tego drowa jest zbyt wartościowy jak na jego "poziom". Uwzględniłem tu jego SW i/lub EPP.
No, chyba że takie było zamierzenie autora.

Pozdrawiam

Shillelagh wielder
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 9:11 pm

Wiem, że to się kłóci z cennikiem, ale jakiej produkcji ma być standardowy ekwipunek wyprodukowany przez drowy w drowim mieście?
 
Shillelagh wielder
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:34 pm

Re: Galeria BN Zwyczajnych

sob paź 17, 2009 9:36 pm

Hezor pisze:
Wiem, że to się kłóci z cennikiem, ale jakiej produkcji ma być standardowy ekwipunek wyprodukowany przez drowy w drowim mieście?


Pytałem Zirrael co miała na myśli pisząc "drowiej produkcji". Jeśli to byłoby tylko określenie sposobu wykonania i wyglądu broni nie miałbym o czym pisać. Jeśli takie było zamierzenie autora aby jego BN miał potężniejszą broń to szanuję jego wolę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości