Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ranald
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 12:59 pm

Totem...

pt paź 30, 2009 11:10 am

Witam mam pewien problem otóż zaczynam prowadzić krionikę Wilkołaka i mam zamiar poprowadzić preludium w którym to gracze zwiążą watahę i wyruszą do świata cieni w poszukiwaniu swego totemu. Problem polega na tym iż gracze poprosili mnie bym sam wykreował totem i ich mile zaskoczył :) Jako że wataha składa się z Rahu Władających żelazem jest mechanikiem samochodowym i jedyną siłą bojową drużyny, następnie Irraki Władających żelazem który to jest fotoreporterem zwiadowca i kimś kto zdobywa informacje, ostatnim członkiem drużyny jest Elodoth Kościanych cieni młody prawnik zajmujący się głównie dedukcją ,zagadkami i wszelkiego rodzaju wyzwaniami intelektualnymi. Więc pomyślałem iż ciekawym pomysłem na totem może być Krokodyl, Wataha raczej będzie działać nagle i z ukrycia jak krokodyl :) i tu zaczyna się mój problem - Wataha dysponuje 7 punktami totemu i nie mam za bardzo pojęcia jak zbudować go mechanicznie by był zarówno pomocą dla watahy jak i ciekawą postacią emanująca grozę i tajemniczość , Jeżeli Ktoś ma jakieś ciekawe pomysły proszę pisać na pewno będę nad wyraz wdzięczny :spoko:

Pozdrawiam Ranald
 
Awatar użytkownika
Rag
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 242
Rejestracja: wt mar 06, 2007 10:23 am

Totem...

wt lis 03, 2009 2:41 pm

Nie wiem jak jest u was, ale z mojego doświadzenia wynika, że większość watah - pzrynajmniej tych początkujących cierpi na niedobory Esencji - wpakował bym więc te 3-4 punkty co dało by wspólną pulę 6-8 motek Esencji.

Poza tym 7 punktów to według mnie trochę przymało nawet jak na początkującą watahę, radziłbym dorzucić wam jeszcze te minimum 3 punkty, wtedy można myśleć o czymś przydatnym :)
 
Awatar użytkownika
Qendi
Wydawnictwo Imaginator
Wydawnictwo Imaginator
Posty: 281
Rejestracja: śr paź 26, 2005 10:52 pm

Totem...

śr lis 04, 2009 12:51 pm

Biały Krokodyl z Kanałów*
Atrybuty: Moc 5 Finezja 2 Wytrzymałość 3
Siła Woli: 6
Esencja: 15
Inicjatywa: 4
Obrona: 5
Szybkość: ?? <ktoś niech sprawdzi mod krokodyla:D>
Rozmiar: 5
Korpus: 8
Wpływy: Kanały/Gady 2 **
Numina: Material vision, Harrow (przykro mi nie znam polskich odpowiedników)
Korzyści: 6 Esencja/opowieść; specjalizacja w Ukrywaniu się(zasadzki) dla każdego członka watahy, 4 punkty w umiejętności <nie wiem co by najbardziej pasowało, ukrywanie się? bijatyka? przetrwanie?>
Zakaz: <to musisz wymyślić tak, żeby pasowało do kampanii>


* nie mogłem się powstrzymać:D
** zalezy czy to wataha miejsca czy nie jeśli tak to proponuję zostawić kanały ^_^
 
Awatar użytkownika
Sting
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3287
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:27 pm

Re: Totem...

czw lis 05, 2009 6:01 pm

Qendi pisze:
4 punkty w umiejętności <nie wiem co by najbardziej pasowało, ukrywanie się? bijatyka? przetrwanie?>


Zapewne Przetrwanie albo Wysportowanie.
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 6:02 pm przez Sting, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość