Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Iman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 03, 2004 10:46 pm

Gambit złotego króla

wt wrz 25, 2007 9:40 pm

Witam :)
Całkiem niedawno właśnie od tej przygody zaczęłam grać w Monastyr.
Z punktu widzenia gracza historia ta jest kapitalna, ale totalnie rozczarowało mnie zakończenie. Jak to powiedziała moja MG, byłaby z tego fajna scena w filmie, ale na sesji wypadła mało przekonująco. Przez całą przygodę gracze mieli wrażenie, że mają wpływ na to, co się dzieje, że mogą tu cokolwiek zmienić. Na koniec zaś okazuje się, że są tylko biernymi obserwatorami, to trochę smutne doświadczenie.
Ale pomijając moją własną opinię o przygodzie, mam trochę dziwne pytanie. W przygodzie jest napisane, że na inspektora Mortimera i jego podwładnych szczekają zaciekle wszystkie psy. Moje pytanie brzmi: dlaczego? MG niestety nie znalazła odpowiedzi. Może Wy pomożecie ciekawskiej drużynce? ;)
 
Valdez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 08, 2007 9:37 pm

czw paź 18, 2007 8:17 pm

Nie znam przygody ale stawiam na to, że a) są deviria b) są tak zaciekli przeciw deviria, że nawet psy na nich szczekają
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

czw paź 18, 2007 10:38 pm

Dla zmyłki.
 
Valdez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 08, 2007 9:37 pm

czw paź 18, 2007 10:42 pm

WOW ktoś tu jeszcze żyje:P
Zmyłka też jest niezła, wtedy wszyscy na nich krzywo patrzą, że coś z nimi nie tak a oni są porządne chłopaki... Ale mówie, nie znam przygody...
 
Awatar użytkownika
E_elear
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 1:24 pm

Gambit złotego króla

sob lis 07, 2009 1:30 pm

Niedawno kupiłem dodatek "Gambit złotego króla". Podobno gdzieś znajdują się w postaci pdf dodatkowe materiały do przygody. Nie wie może ktoś gdzie można je znaleźć (Znalazłem tylko plik zawierający listy do wydrukowania). Z góry dziękuję.
 
Albert
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 617
Rejestracja: pt lip 02, 2004 7:33 pm

Gambit złotego króla

pn lis 09, 2009 9:12 pm

Na stronie monastyr.polter.pl mamy pdf'a z listami, soundtrackiem i kilkoma innymi rzeczami. Na starej oficjałce Monastyru były alternatywne zakończenia, ale teraz są one niedostępne.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość