Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 6:55 pm

Zgadzam się w pełni z Jade Elenne: Fabuła na pierwszym miejscu, później efekty. I kto wie, może w serialu nie będzie dużo efektów?? Oby tak było. No i czystki wsró Jedi. Ale nie żeby to były minutowe śmierci. Fajnie by było, gdyby cały odcinek poświęcić walce/uciecce itp. No ale oczywiście musi to być przeplatane z czymś innym, bo cały czas oglądać jedno - nudne. Ale z drugiej strony, jak już mówiłem, śmierci jednominutowe będą kiepskie.

PS. dzięki jakiemuś moderatorowi :*
 
RG

pt mar 17, 2006 7:27 pm

100 godzin to bardzo dużo. Jeśli dobrze to rozegrają, to zadowolą każdego fana. I moga umieścić praktycznie wszystko, co się działo w tym okresie między NT a OT. Czekam z niecierpliwością. (już odkładam na dvd z serialem :wink: )
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 7:32 pm

I tak każdy z nas wie, jak KAZDY Z NAS zdobędzie odcinki seriali :>

100 godzin, takto dużo. Ale jak zauważyłeś można dużo tutaj umieścić. Tak sobie myślałem jak to będzie wyglądało. Czy będzie to ciągla historia kilku osób, czy może co 2-3 odcinki przewinie się inna historia innej osoby ?? Co byście woleli ??
 
RG

pt mar 17, 2006 7:42 pm

mOrF3u$ pisze:
I tak każdy z nas wie, jak KAZDY Z NAS zdobędzie odcinki seriali :>

Tak - w sklepie. :razz: Przynajmniej ja - bo mam cholerne zbocznie do orginalnych płyt dvd. Bo ładnie sie prezentują. :wink:

mOrF3u$ pisze:
Czy będzie to ciągla historia kilku osób, czy może co 2-3 odcinki przewinie się inna historia innej osoby ?? Co byście woleli ??

Ja bym wolał taki typowy serial - ciągłość. A nie 3 odcinki o tym, 3 o tamtym. Tak byłoby lepiej - ale to moje zdanie. :wink:
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 7:50 pm

Royal oczywiście, że ja tez kupie! Ale zanim wyjdzie serail na DVD to dawno znajdzie się.... no wiecie gdzie. Boje się napisać te słowo, bo Moderator przyjdzie:)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pt mar 17, 2006 8:01 pm

Więc po prostu odpuść już ten temat.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt mar 17, 2006 8:24 pm

<offtop>
Seth - sam wiesz, że Morf ma rację. Nie wiem, ile obejrzałam w życiu pirackich kopii filmów, w ile pirackich gier grałam, ile pirackich płyt z muzyką słuchałam. Dopiero niedawno to się zmieniło, teraz wolę czekać ponad pół roku aż film będzie w miejskim kinie i zrujnować się na dwupłytowy soundtrack z OT. Ale fakt faktem - zanim wyjdzie DVD, wiele osób będzie go miało od hm...alternatywnych dystrybutorów.
</offtop>

A czy wiadomo jaka stacja pokaże serial? Nie liczę na to, że TVP, ale.... bo jeśli to będzie HBO, to niewielka część fanów go obejrzy :(

Co do samej historii - chyba wolę różne postacie. Ja w ogóle szybko się gubię w długich fabułach (dlatego właśnie nie oglądam seriali), ale SW powinno być tym wyjątkiem. A 100 godzin z życia kilku tych samych bohaterów grozi a)nudą, b)schematycznością, c)spadkiem zainteresowania.
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

pt mar 17, 2006 8:42 pm

Zgadzam sie z wami. Po pierwsze co do tego ze fabula na pierszym miejscu zeby nie zrobili tak jak III czesci albo takze 3 czesci Matrixa - przez te efekty nic nie bylo widac. Co do kopi i kupowania oryginalnego dvd. Ja nie mam swojej kolekcji dvd z filmowa saga, po prostu mnie nie stac, ale plyt nie kopiowalem tylko wszystkie czesci pozyczylem, oprocz ostatniej, na ktora sie nawet do kina wybralem :razz: . Jeszcze jedno, kolekcja z serialem na dvd sie ukaze jakis rok po skonczeniu produkcji serialu, wiec to troche potrwa. Co do pokazywnia serialu w TV jest jeszcze za wczesniej, ale watpie zeby to zrobila TVP 100 odcinkow to dla nich za dlugo, wiekszoc seriali w TVP konczy sie ok 30. Nie mowie o polskich i o jakis malych wyjatkach. Moda na Sukces ok 2000 albo JAG. Ale watpie zeby bylo ich stac.

Serial powinien byc zroznicowany, wielu bohaterow i wiele watkow, zeby sie nudny nie stal, a 100 odcinkow to jednak sporo czasu, wiec jak zaczna przez 10 opowiadac o jednym, to sie telenowela zrobi. Najlepiej by bylo, zeby watki sie nieprzeplataly tylko np. 3 odcinki o jednym, 4 o drugim i 2 o trecim i po kolei bez mieszania. Takie jest moje zdanie oczywiscie :wink:
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt mar 17, 2006 8:51 pm

Masz rację. Wcale nie liczyłam, że będzie to TVP, ale niechby jakaś stacja komercyjna...
Co do legalności: nawet nie mam możliwości kupna DVD z Sagą. I ciągle wypożyczam EI, EII lub OT w pierwszej(!) wersji z miejskiej wypożyczalni - pan, który tam pracuje ma już chyba dość mojego widoku :)
Nie da się ukryć, że oczekiwania względem serialu są duże. Co z nich zostanie - niedługo się przekonamy. Pozostaje czekać...
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 9:19 pm

Wiec jak już to powiedziałem, wole sobie załatwić film niż czekac rok czy półtora na DVD. Oczywiście, że kupie DVD. Mam cała kolekcje SW na DVD + Soundtracki. I nie ma co ukrywać, że pierw sobie załatwie. Taka jest rzeczywistość.

MadMill ma racje. Zgadzam się z nim w 100% w tej pierwszej części, i w tej drugiej równiez. :)
Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2006 10:51 pm przez mOrF3u$, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pt mar 17, 2006 10:47 pm

Jade Elenne pisze:
Seth - sam wiesz, że Morf ma rację.

Możliwe. I co z tego?

Jade Elenne pisze:
Nie wiem, ile obejrzałam w życiu pirackich kopii filmów, w ile pirackich gier grałam, ile pirackich płyt z muzyką słuchałam. Dopiero niedawno to się zmieniło, teraz wolę czekać ponad pół roku aż film będzie w miejskim kinie i zrujnować się na dwupłytowy soundtrack z OT. Ale fakt faktem - zanim wyjdzie DVD, wiele osób będzie go miało od hm...alternatywnych dystrybutorów.

Jeszcze raz: i....? To w jaki sposób sobie to obejrzysz to twoja indywidualna sprawa. Problem jest tego typu, że gdybyś przeczytała jeszcze raz regulamin (co polecam uczynić), przypomniałabyś sobie że to nie miejsce by "szczycić" się kontaktami z "alternatywnymi dystrybutorami". Zanim tu ktoś z "góry" zajrzy i atmosfera zrobi się mniej przyjemna. Żeby było jasne: uważam kwestię za zamkniętą (regulaminem).

Jade Elenne pisze:
A czy wiadomo jaka stacja pokaże serial? Nie liczę na to, że TVP, ale.... bo jeśli to będzie HBO, to niewielka część fanów go obejrzy :(

Na TVP bym nie liczył. Może na C+, ale też jakoś mam mieszane uczucia w tej kwestii. Pożyjemy zobaczymy.

MadMill pisze:
Najlepiej by bylo, zeby watki sie nieprzeplataly tylko np. 3 odcinki o jednym, 4 o drugim i 2 o trecim i po kolei bez mieszania. Takie jest moje zdanie oczywiscie :wink:

á la Clone Wars?
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 10:54 pm

Tak, czytałem regulamin. Nie chcemy mieć tutaj żadnych piratów czy cos w tym rodzaju. Ale nie napisałem, że będę ściągał z internetu via Kazaa czy jakies inne gówno. Powiedział, że załatwie, co wszyscy dobrze zinterpretowali. Kazdy wie jak. Więc nie napisałem zdania wejde na jakiś torrent page i zaczne zassysac. Więc sry, ja piractwa nie rozszerzam.
Przeczysz sam sobie, nie trzeba o czyms wprost mowic, zeby to promowac, wystarczy zrobic sugestie czasem... Masz upomnienie. Mod Sarin

SethBahl pisze:
Na TVP bym nie liczył. Może na C+, ale też jakoś mam mieszane uczucia w tej kwestii. Pożyjemy zobaczymy.


Tylko trzeba od tego zacząc, że w Polsce ten serial bedze kilka miechów później. Ja mam szczęście, że mieszkam w Anglii to się obejrzy w TV :]
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pt mar 17, 2006 11:29 pm

mOrF3u$ pisze:
Tak, czytałem regulamin. Nie chcemy mieć tutaj żadnych piratów czy cos w tym rodzaju. Ale nie napisałem, że będę ściągał z internetu via Kazaa czy jakies inne gówno. Powiedział, że załatwie, co wszyscy dobrze zinterpretowali. Kazdy wie jak. Więc nie napisałem zdania wejde na jakiś torrent page i zaczne zassysac. Więc sry, ja piractwa nie rozszerzam.

Nie możesz po prostu odpuścić? Masz z tym jakiś problem? Mogę przyjąć że czuję się urażony twoim "KAŻDY" i wstawić ci tu stronę A4 bluzgów, chcesz tego? No to wreszcie skończ temat, który wogóle nie powinien zaistnieć i wracaj na swoje miejsce w szeregu.

mOrF3u$ pisze:
Tylko trzeba od tego zacząc, że w Polsce ten serial bedze kilka miechów później. Ja mam szczęście, że mieszkam w Anglii to się obejrzy w TV :]

Rozmawiamy o polskich realiach. Weź sobie na to poprawkę.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

pt mar 17, 2006 11:42 pm

Sorki ale ja raczej nie załatwiam sobie nielegalnych filmów przez Kazza albo inne p2p...jak nie stać mnie na jakis film to go pożyczam albo nie oglądam, mówi siem trudno...

Mam nadzieję, że transmisję wykupi TVN albo Polsat ( chyba wolę Polsat bo wpieniają mnie przyyydługawe reklamy na TVN'ie). :)
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

sob mar 18, 2006 12:02 am

Oczywiście, ja tez nie ściągam filmów, które są już na DVD. Ale jeżeli już DVD wychodzi jakiś rok po filmie, a tak sie zdarza, to tak uzywam. I tutaj oświadczam, że nie łamie w żaden sposób regulaminu co sie tyczy Ciebie Seth. Nie wrzucam żadnych linków, nie mówie czego używam o ogólnie nic, co jest związane z pirackimi plikami. Venomus ja też pożyczam filmy, kupuje DVD. Ale skoro każdy z mojego oteczenia oglądałe cały film/serial, a ja nie wiem o co chodzi i nie mam sposobności do obejrzenia przez TV bądź wykupienie DVD pozostaje tylko jedna droga.

Co do serialu w Polsce. Ciężko będzie, że ktoś szybko wykupi w Polsce prawa.... Myślę, że to zajmie jakieś 6 miesięcy jak nie więcej.
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

sob mar 18, 2006 1:09 am

SethBahl pisze:
á la Clone Wars?

Wiesz to nie bedzie 2,5 h filmu, tylko 1h serialu, wiec wolalbym, zeby byl jeden glowny watek, bo jak "naciupciaja" w jednym odcinku 100 watkow to z tego wyjdzie.. no wlasnie co?

SethBahl pisze:
Nie możesz po prostu odpuścić? Masz z tym jakiś problem? Mogę przyjąć że czuję się urażony twoim "KAŻDY" i wstawić ci tu stronę A4 bluzgów, chcesz tego? No to wreszcie skończ temat, który wogóle nie powinien zaistnieć i wracaj na swoje miejsce w szeregu.


Chlopaki wyluzujcie troche, ale sie nerwowo zrobilo. Skonczcie temat i tyle koniec, finito, the end.

mOrF3u$ pisze:
Co do serialu w Polsce. Ciężko będzie, że ktoś szybko wykupi w Polsce prawa.... Myślę, że to zajmie jakieś 6 miesięcy jak nie więcej.

Jak to bedzie 6 miesiecy to bede happy. Na The Lost czakalismy z rok, albo i dluzej. Na The Lost 2 szybciej, bo kupila go prywatna stacja i sie juz sprawdzil.
 
RG

sob mar 18, 2006 8:52 am

Jka znam życie, to będzie to HBO, C+, ewentualnie TVN, może POLSAT. Bo TVP to chyba nigdy SW nie póściła. Nie mają chęci na wykupienie jednego odcinka z sagi, to się na 100 odcinkowy serial zdecydują? Jedzie mi tu coś.
Lepsza jest "moda na sukces" - i tylko Chuck Norris wie, ile jest jej odcinków. :razz:

Piraty ssą!
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 18, 2006 10:21 am

MadMill pisze:
Wiesz to nie bedzie 2,5 h filmu, tylko 1h serialu, wiec wolalbym, zeby byl jeden glowny watek, bo jak "naciupciaja" w jednym odcinku 100 watkow to z tego wyjdzie.. no wlasnie co?

No bo w sumie serial powinien stanowić spójną całość. Zazwyczaj mamy postać (drużynę postaci), która przeżywa jakieś tam kataklizmy. No ale my chcemy bardzo bardzo wiele miejsc i bardzo bardzo wiele postaci, przez co nie widzę raczej innego rozwiązania jak to zastosowane w CW...

MadMill pisze:
Chlopaki wyluzujcie troche, ale sie nerwowo zrobilo. Skonczcie temat i tyle koniec, finito, the end.

Hehe... coś niestety końca się doprosić nie mogę...

Morf, płacz i rzucanie wulgaryzmami na privie nic ci nie da, a jest raczej niepoważne i śmieszne ;)...


Royal Guard pisze:
Bo TVP to chyba nigdy SW nie póściła. Nie mają chęci na wykupienie jednego odcinka z sagi, to się na 100 odcinkowy serial zdecydują? Jedzie mi tu coś.

Nie ich tematyka, nie ich budżet, nie ich polityka... Niestety.
 
Awatar użytkownika
Yendrek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:38 am

sob mar 18, 2006 11:34 am

Royal Guard pisze:
Bo TVP to chyba nigdy SW nie póściła. Nie mają chęci na wykupienie jednego odcinka z sagi, to się na 100 odcinkowy serial zdecydują?


Puściła. Epizod IV, "Nowa nadzieja" był kiedyś na jedynce. Dawno temu to było...

Jade Elenne pisze:
Co do legalności: nawet nie mam możliwości kupna DVD z Sagą. I ciągle wypożyczam EI, EII lub OT w pierwszej(!) wersji z miejskiej wypożyczalni

Pan w wypożyczalni ma w takim razie nielegalną kopię. Było takie coś, nie pamiętam kto to puścił (Vision? Imperial?), ale był to 100% pirat. Nie zapłacili za prawa do dystrybucji i wszystkie kopie miały być wycofane z wypożyczalni. Legalna jest dopiero (niestety) edycja zremasterowana i "poprawiona".
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 18, 2006 11:43 am

Yendrek pisze:
Puściła. Epizod IV, "Nowa nadzieja" był kiedyś na jedynce. Dawno temu to było...

Heh... ale na serial to pewnie nie ma co liczyć :(...

Yendrek pisze:
Pan w wypożyczalni ma w takim razie nielegalną kopię. Było takie coś, nie pamiętam kto to puścił (Vision? Imperial?), ale był to 100% pirat. Nie zapłacili za prawa do dystrybucji i wszystkie kopie miały być wycofane z wypożyczalni. Legalna jest dopiero (niestety) edycja zremasterowana i "poprawiona".

:|. To jest Polska właśnie...
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

sob mar 18, 2006 11:58 am

SethBahl pisze:
Morf, płacz i rzucanie wulgaryzmami na privie nic ci nie da, a jest raczej niepoważne i śmieszne ...


I kto tu drąży temat?? Pozatym jedno wulgarne słowo napisałem, gdyż to co napisałes w poście, że mam wracać do szeregu, to było śmieszne i poniżające dla mnie.


Yendrek pisze:
Pan w wypożyczalni ma w takim razie nielegalną kopię. Było takie coś, nie pamiętam kto to puścił (Vision? Imperial?), ale był to 100% pirat. Nie zapłacili za prawa do dystrybucji i wszystkie kopie miały być wycofane z wypożyczalni. Legalna jest dopiero (niestety) edycja zremasterowana i "poprawiona".


Zawsze można wypożyczyć VHS z OT :P
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 18, 2006 12:11 pm

mOrF3u$ pisze:
I kto tu drąży temat?? Pozatym jedno wulgarne słowo napisałem

:lol: EOT.

mOrF3u$ pisze:
Zawsze można wypożyczyć VHS z OT :P

Nie ma pierwszej edycji na innym nośniku niż VHS. Remasterowanej (tej z 1997 roku też).
 
Awatar użytkownika
Yendrek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 27
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 10:38 am

sob mar 18, 2006 12:20 pm

Faktycznie, ta na DVD jest sygnowana już jako wersja z roku 2004.

SethBahl pisze:
Yendrek pisze:
Puściła. Epizod IV, "Nowa nadzieja" był kiedyś na jedynce. Dawno temu to było...

Heh... ale na serial to pewnie nie ma co liczyć :(...


Czasami TVP potrafi zaskoczyć. Tak było na przykład z"Lost". Acha, do "Battlestar Galactica" też się już przymierzają.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 18, 2006 12:29 pm

Yendrek pisze:
Faktycznie, ta na DVD jest sygnowana już jako wersja z roku 2004.

Co więcej, Lucas idzie w zaparte(mimo wielu petycji fanów), że "pierwszej wersji" na DVD nie wyda...

Yendrek pisze:
Czasami TVP potrafi zaskoczyć. Tak było na przykład z"Lost". Acha, do "Battlestar Galactica" też się już przymierzają.

Tylko że serial SW będzie kierowany do... hm, dość konkretnej i specyficznej części widowni...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob mar 18, 2006 1:01 pm

Co do tej pierwszej wersji: o ile mi wiadomo, w połowie lat 90 - tych wyszła na VHS z cyfrowo odświeżonym obrazem, ale było to legalne i oficjalne przedsięwzięcie. Nawiasem mówiąc, to wydanie z wytwórni jest już tak zdarte i tak wyeksploatowane, że nikt przy zdrowych zmysłach tego nie ogląda :)

A serial jeśli TVP albo Polsat (innych stacji nie mam) to puszczą, do końca życia nie powiem o nich złego słowa i będę je wychwalać pod niebiosa. Już bym wolała, żeby nie kupowali praw do transmisji Mundialu (choć żal by mi było) i zaoszczędzone pieniądze wydali na serial :)
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

sob mar 18, 2006 1:23 pm

Mundial zostaw w spokoju! To jest święta rzecz :D!

Polsat raczej nie będzie pierwszy. Myślę, że albo HBO lub C+ wykupią, albo inne kanały dostępne przez cyfrowke, AXN (ANX?) czy inne programy
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob mar 18, 2006 1:56 pm

Żałuj, że nie widziałeś miny faceta, kiedy poprosiłam o Final Fantasy. Nie mógł uwierzyć, że biorę coś poza SW :) Kasety są zdarte, ale końcóweczka EVI się ostała, dzięki czemu poznałam "Ewoks Celebration".

Morf - ja też Mundial kocham i będę oglądać. Ale gdybym miała wybierać, to wolałabym jednak serial SW.
 
RG

sob mar 18, 2006 2:10 pm

Na TVP nie ma co liczyć. Widac, że są pozbawieni midihlorianów. :razz: Ja obstawiam HBO - C+. Tylko znowu wiekszość fanów nie obejrzy, bo nie każdy te 2 kanały ma. :( I jak zwykle piraci zarobią. Ale to miło ze strony Lucasa, że 100 godzin przygód ze świata SW nam szykuje. :wink:
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

sob mar 18, 2006 2:10 pm

Jade Elenne w sumie masz racje. Sam bym wybrał serial, gdybym mieszkał w Polsce. To tak, wybrał bym serial SW. Ale z drugiej strony Mundial....

Niedługo wypozyczalnie kaset przejda w niepamięć. Pamiętam jak chciałem wypożyczyć IV, V i VI część. I ciągle ktoś inny brał. I tak chodziłęm z tydzień czasu i wkońcu trafiłem. No to Pan w wypożyczalni dał mi za darmo, za to, że tak ciągle chodziłem :P
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob mar 18, 2006 2:34 pm

mOrF3u$ pisze:
Pamiętam jak chciałem wypożyczyć IV, V i VI część. I ciągle ktoś inny brał. I tak chodziłęm z tydzień czasu i wkońcu trafiłem. No to Pan w wypożyczalni dał mi za darmo, za to, że tak ciągle chodziłem :P

<macha ręką>You don't need those any longer... :P

[taka mała aluzja do reklamy pepsi ["your fries to yoda will you give..."] ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości