Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

100 odcinkow serialu!

czw mar 16, 2006 12:18 pm

Lukas napisze scenariusz do 100-odcinkowego serialu!

http://film.onet.pl/0,6168,1279085,wiadomosci.html

Ja sie ciesze, a jak wy?

PS. Jak istnieje juz taki temat to sorki.
 
RG

czw mar 16, 2006 1:17 pm

Tak - interesujące. Ciekawe, jak to wyjdzie. Może w tym serialu chcą przedstawić wątki i postacie, których zabrakło w filmach: dokładne losy Boby Fetta, Wielki Admirał Thrawn, wybijanie Jedi, proces starzenia sie Obiego ( :razz: ) i wiele innych. I znowu kasa pójdzie na dvd z odcinkami. I jak tu oszczędzać?? :wink:
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw mar 16, 2006 1:23 pm

Royal Guard pisze:
Wielki Admirał Thrawn,

Oby Lucas byl madrzejszy i tego tam nie wsadzil :P.

Ja licze nie na legitymizowanie EU, ale na pokazanie, jak rozwijala sie Rebelia.
Ostatnio zmieniony czw mar 16, 2006 3:33 pm przez Seji, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

czw mar 16, 2006 1:34 pm

Byle tylko scenariusz naszkicowal, ale sama realizacje zostawil jakiejs sprawnej ekipie ;-) Bo znow zepsuje efekt koncowy.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 16, 2006 3:30 pm

MadMill - THX za info :) Przyda mi się.

A ja tam liczę, że pokażą Bobę Fetta. No i czystkę Jedi, którzy przeżyli wykonanie Rozkazu 66. To będzie piękne :)

Ech, żeby scenariusz wypadł podobnie jak w ESB i żeby sam serial pojawił się niedługo...
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 3:34 pm

Royal Guard pisze:
Wielki Admirał Thrawn

O nie... e-e. Niech Zahn się nim zajmie, Lucas zaostawi. Ja liczę na dobrze przedstawione stworzenie Rebelii. I na nic więcej. No ew. powerne Imperium. Ale powerne.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

czw mar 16, 2006 3:57 pm

No ew. powerne Imperium. Ale powerne.


Czyżbyś pił do niecelności stormtrooperów? A może o pewien incydent, że "squadron of my best troops" został wybity przez plemię półmetrowych miśków? :razz: :D
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 4:00 pm

Tak. Widzimy legendarne, mocarne imperium... którego żołnierze nie trafiają w stodołę z odległości 10cm :|. Chcę wytłumaczenia czemu Imperium powerne.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 16, 2006 5:16 pm

Właśnie, właśnie. Co do celności: Może jakieś oszczędności w programie zbrojeniowym? Albo zastępowanie klonów zwykłym mieszkańcami Galaktyki?
Chcę zobaczyć tworzenie najsłynniejszych imperialnych cudów techniki: od ISD i VSD, poprzez AT - AT, na DS kończąc. A jakby pokazali parę klonów o twarzy Fetta bez hełmów, to też bym się nie obraziła :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 6:19 pm

Jade Elenne pisze:
Właśnie, właśnie. Co do celności: Może jakieś oszczędności w programie zbrojeniowym? Albo zastępowanie klonów zwykłym mieszkańcami Galaktyki?

No zastępować, na pewno zastępowali. Akcja OT dzieje się koło 20 lat po NT a klony starzały się 2 razy szybciej...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 16, 2006 6:25 pm

Tia, ale mogli chyba dalej klony "produkować"... I bardziej opłacalne, i lepsze, i przyjemniejsze dla oczu :razz:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 6:28 pm

Jade Elenne pisze:
i przyjemniejsze dla oczu :razz:

A Ty tylko o jednym... ehhhhh... :P

Z Thrawna wynika że klony w jakiś (może potem poszukam) sposób świrowały [z kontaktem z Mocą czy bez]...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 16, 2006 6:36 pm

SethBahl pisze:
A Ty tylko o jednym... ehhhhh... :P

Nie zaprzeczysz chyba, że na Fetta i jego klony przyjemnie popatrzeć :wink: Mogliby pokazywać ich częściej... [Jade wzdycha, patrząc na zdjęcie Fetta]

SethBahl pisze:
Z Thrawna wynika że klony w jakiś (może potem poszukam) sposób świrowały [z kontaktem z Mocą czy bez]...

Hm. Nic mi o tym nie wiadomo. W najnowszej zeszytówce Mandragory ("Generał" Skywalker) pojawia się co prawda zaginiony klon, ale nic nie wskazuje na to, żeby był bardziej ześwirowany od przeciętnego rebela :)
Ostatnio zmieniony czw mar 16, 2006 6:42 pm przez Jade Elenne, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 6:39 pm

Jade Elenne pisze:
Nie zaprzeczysz chyba, że na Fetta i jego klony przyjemnie popatrzeć :wink: Mogliby pokazywać ich częściej... [Jade wzdycha, patrząc na zdjęcie Fetta]

Wiesz... jakoś mnie nie pociąga ;). Ja wolę panie ;].

Jade Elenne pisze:
W najnowszej zeszytówce Mandragory ("Generał" Skywalker) pojawia się co prawda zaginiony klon, ale nic nie wskazuje na to, żeby był bardziej ześwirowany od przeciętengo rebela :)

No ja nie będę na Joruusa C'baotha [który jest świrnięty bardziej niż ustawa przewiduje] się powoływał na razie, bo zaraz podniesie się wrzask że to coś z Mocą...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw mar 16, 2006 6:45 pm

SethBahl pisze:
Wiesz... jakoś mnie nie pociąga ;). Ja wolę panie ;].

Nie wątpię :razz: Tym niemniej, powinno być więcej klonów i Fetta w SW!

SethBahl pisze:
No ja nie będę na Joruusa C'baotha [który jest świrnięty bardziej niż ustawa przewiduje] się powoływał na razie, bo zaraz podniesie się wrzask że to coś z Mocą...

Jak to napisał Piekara: Może Moc działa jak dobry góralski bimber i w większej ilości po prostu przytępia zmysły?
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

czw mar 16, 2006 8:30 pm

SethBahl pisze:
Wiesz... jakoś mnie nie pociąga Wink. Ja wolę panie ;].


+1! Popieram z człego serca... :D

Co do C'baotha...owszem Moc źle działa na klony ( i nie tylko one, patrz Palpatine :razz: ) ale (mniej logiczne ale co tam) istnieje możliwość, że ześwirował po tak długim pobycie na planecie i totalna władzą...tak się nią upoił, że w końcu ześwirował...co wy na to?
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

czw mar 16, 2006 9:29 pm

Ach, dawno się nie wypowiadałem. Ale tutaj się wypowiem.

A wiec. Cieszę się niezmiernie, że będzie 100 odcinkow. I mam nadzieje, że zobaczymy tam resztki Jedi, których nie widzimy w EpIII. Mam równiez nadzieje, że zobaczymy tam kilku Łowców Nagród, i chyba tak będzie, jak to powiedział McCullum. No i jak to powiedział Seji : chciałbym zobaczyć jak rozwija sie Rebelia, ale i równiez, jak rozwija się Imperium. To by było na tyle :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 9:37 pm

mOrF3u$ pisze:
Ach, dawno się nie wypowiadałem. Ale tutaj się wypowiem.

Stęskniliśmy się ;)

Takie pytanie: ten serial będzie oczywiście aktorski?
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw mar 16, 2006 9:45 pm

SethBahl pisze:
Takie pytanie: ten serial będzie oczywiście aktorski?

Tak. I do tego retro 3D - czyli ogladamy w okularkach.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

czw mar 16, 2006 9:51 pm

Taką mam nadzieję. Moim skromnym, życzeniem jest aby efekty specjalne były porównywalne do tych z NT chociaż wiem, że wtedy Lucasowi mogłoby nie starczyć kasy na cale 100 odcinków... :razz:

Zastanawia mnie obsada. Milo by było gdyby zagrał ktoś ze starej seri...np. McDarmid dalej jako Palpek, Christiensen-Vader, Mark Hamil mógłby zagrać rólke jakiegoś starego Jedi ot tak z sentymentu i mogli by pokazać jak Vader go pkonuje. Wreszcie jakaś odmiana od RotJ :razz: . Harrison ford mógłby zagrać...ojca hana Solo- byłoby widać podobieństwo :razz: ...

Takich przykładów można mnozyć wiele. Dajcie jakies swoje propozyje na umieszczenie takich "smaczków" dla fanów w serialu i napiszcie czy moje wam siem podobały :razz:

BT: James Earl Jones jako głos Vadera musi być!

Ortografia. SethBahl.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 9:55 pm

Venomus pisze:
Taką mam nadzieję. Moim skromnym, życzeniem jest aby efekty specjalne były porównywalne do tych z NT chociaż wiem, że wtedy Lucasowi mogłoby nie starczyć kasy na cale 100 odcinków... :razz:

1) wtedy znowu mogło by Lucasowi się skończyć na efektach specjalnych i plytkich dialogach i fabule.
2) oby nie Lucasowi...
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

czw mar 16, 2006 10:30 pm

Jade Elenne - no problemo :wink: .
Wreszcie zalozylem temat, ktorego nikt nie zamknal po pierwszej godzinie i do tego jest tak popularny :D . Jestem z siebie dumny.

1) Jak rozwija sie Rebelia!
2) Czystka Jedi.
3) No i mam nadzieje, ze mnie Lucas czyms zaskoczy.

Venomus pisze:
BT: James Earl Jones jako głos Vadera mósi być!


Czy mUsi, czy nie mUsi to juz zalezy i tak od producentow. Ale ja nie moge goscia do dzis skojarzyc.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw mar 16, 2006 10:44 pm

MadMill pisze:
Jade Elenne - no problemo :wink: .

Tak z tego kota na avku? ;>

MadMill pisze:
Wreszcie zalozylem temat, ktorego nikt nie zamknal po pierwszej godzinie i do tego jest tak popularny :D . Jestem z siebie dumny.

Brawo ;].

MadMill pisze:
Czy mUsi, czy nie mUsi to juz zalezy i tak od producentow. Ale ja nie moge goscia do dzis skojarzyc.

http://www.imdb.com/name/nm0000469/ ;].
Vaderek :).
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

czw mar 16, 2006 11:25 pm

Venomus popieram Cię. Było by to bardzo ciekawe, szczególnie ten pomysł o Fordzie i Hamilu.

SetHBahl pisze:
Stęskniliśmy się


A ja za wami. Zostałem niedawno moderatorem forum o grach... i kupę roboty mam :| Pełen podziw dla moderatorów na polterku...
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

pt mar 17, 2006 9:24 am

SethBahl pisze:
Tak z tego kota na avku? ;>

Ma sie rozumiec.

SethBahl pisze:
Brawo ;].

Dzieki :wink: .

SethBahl pisze:
http://www.imdb.com/name/nm0000469/ ;].
Vaderek .

No wreszcie wiem, ktory to :D .

Ale zescie OFFTOPa zrobili, ja zreszta tez ;/.
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 12:14 pm

OFFTOP sie zrobil, gdyz nie mam opcji Del :[

Ale teraz sie poprawie. Mam do was takie pytanie. Chielibyscie zobaczyc jakies akcje dziejace sie na planetach dobrze nam znanych, czyli Tatooine, Courscant czy nawet Degobah lub [/i]Hoth[/i] ?? Fajnie by bylo zobaczyc Bena na Tatooine wsrod Lowco Glow.

P.S. Sorry, ze nie pisze polskimi literami, ale w nie mamy polskich klaw :P
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

pt mar 17, 2006 12:54 pm

Dobrze znanych i malo znanych. To bedzie 100 odcinkow, wiec chyba pokaza wiele planet, ktorych nie bylo w filmowej sadze. Oprocz tych planet mogli by pokazac pare innych, ciekawe po ile bede trwac odcinki, zeby to nie byla "Moda na sukces" po 15 minut :razz: . Maja czas, pieniadze i pomysly mam nadzieje, ale oczekiwania sa ogromne, zeby tylko sobie poradzili.

mOrF3u$ pisze:
P.S. Sorry, ze nie pisze polskimi literami, ale w nie mamy polskich klaw


Ja to mam od zawsze :wink: .
 
RG

pt mar 17, 2006 1:39 pm

A ja chciałbym zobaczyć też historię Hana Solo. Jak wstępuje do Akademii Imperialnej, jak ratuje Chewbace, jak rozpoczyna pracę dla Jabby. I może kawałek o Księciu Xizorze.
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

pt mar 17, 2006 4:07 pm

Gdzieś czytałem, że odicnki mają byc godzinne... 100 godzin Gwiezdnych Wojen! To by było coś. Nie śmiem wątpić, żę zarobili by więcej kasy, niż na całej sadze.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt mar 17, 2006 4:29 pm

mOrF3u$ - miło, że o nas dbasz, ale jednak większość bywalców SWU łapie o co chodzi już po pierwszym czytaniu, nie musisz tego aż trzy razy pisać :razz: :) Co do bycia modem - nie wiem, czy mam Ci gratulować czy współczuć, ograniczę się zatem do krótkiego: "Good".

MadMill - fajnie :)

Co do serialu: chciałabym tam zobaczyć parę nowych planet, pięknie rozwijające się Imperium i jakże radujące oczy czystki wśród Jedi/nieposłusznych senatorów. A efekty specjalne mogą być IMO słabsze od tych z OT - najważniejsza jest fabuła. Oby scenarzyście/reżyserowi/producentom nigdy nie zabrakło inwencji i chęci do pracy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości