Zrodzony z fantastyki

 
Qualnvyll
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: pt sie 07, 2009 1:08 pm

4ed L5R RPG

wt maja 03, 2011 8:25 am

A jak wygląda storylinia? Słyszałem o poprzednich edycjach wiele złego. Podobno nawet doszło w jakieś edycji do zabicia wszystkich ważnych postaci?
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

4ed L5R RPG

wt maja 03, 2011 8:55 am

Storylinia nie wygląda. Masz narzędzia do grania we wszystkich ważnych momentach historii Rokuganu. Gra nie jest wreszcie uzależniona od storylinii. W ogóle nie musisz się przejmować wpływem durnot z turniejów CCG na erpega. Teraz to jest toolbox, coś ci się nie podoba, to wywalasz.
Ostatnio zmieniony wt maja 03, 2011 8:56 am przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: 4ed L5R RPG

ndz cze 24, 2012 4:30 pm

Pytania fabularne

Czy opis cesarzowej nowej jest w Emerald empire?
Jest gdzieś dokładna mapa geopolityczna imperium?
Czy są legalni ambasadorzy Gajinów (u mnie Theańczków)

C
 
deailon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn lut 28, 2011 3:16 pm

Re: 4ed L5R RPG

pn wrz 17, 2012 10:18 pm

W związku z neutralnością storyline'ową 4 ed. nie znajdziesz wiele o współczesności karcianki w podręcznikach, nawet w Emerald Empire. Do tego polecam ostatni dodatek do poprzedniej edycji, Vacant Throne (do początku dynastii Iweko, bez inwazji Kali-Ma ani czasów kolonialnych). Natomiast dla stosunków z gaijinami masa informacji jest w Imperial Histories (dwa zawarte tam settingi poważnie poruszają ten temat).

Mapa jest w podstawce. Znów po ciekawsze odsyłam na poprzedniej edycji. Neutralność względem storylinii wymusza na obecnej Legendzie porzucenie szczegółowego przedstawiania granic między Klanami.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości