Zrodzony z fantastyki

dbanio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Najbardziej klimatyczne gry

pn mar 27, 2017 11:33 am

cała seria Gothic'a i the elder scrolls III: Morrowind

lepkin91
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt kwie 28, 2017 3:14 pm

jeśli ma się grupkę znajomych to najbardziej polecałbym Lineage II (mmorpg)... gram w nią od dobrych 8 lat...  i ta gra się nigdy nie nudzi :) tymbardziej gdy ma się dobrą paczkę w klanie

stewartka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czw paź 05, 2017 7:36 am

Gothic. Oczywiście część pierwsza. Grafika byłą straszna ale pamiętam,że bardzo dobrze mi się w nią gralo oraz miło to wspominam ;)
Z nowszych polecam wiedźmina aczkolwiek trzeba mieć do tego naprawdę dobry komputer, aby docenić grafikę i jakość tej gry.
Czasami zdarza mi się grać również w gry przegladarkowe Najlepiej w takie, w których gra się z innymi. Dodaje to trochę dreszczyku do gry 

Rudyryc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt paź 10, 2017 3:23 pm

Dobra, ale nie da się ukryć, że część tych starszych tytułów odbierana jest przez pryzmat nostalgii, a to nie jest wiarygodne kryterium (nie odbierając oczywiście niczego tym tytułom). Jak jednak z nowszymi tytułami? Albo bardziej po bandzie - znacie gry przeglądarkowe z dobrym klimatem? Większość stron oferuje straszny chłam, ale strony bazujące na selekcji tytułów, jak http://grynaprzegladarke.net/ , starają się je odsiewać. Ja w takim razie zaczynam: stawiam na Crossfire, właśnie z gier na przeglądarkę. Jak z Wami? Znacie, polecacie?

aripi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

śr paź 11, 2017 8:25 am

Wszyscy o Gothicu, ale dla mnie najbardziej klimatyczną serią był Mass Effect. uwielbiałem wcielać się w Sheparda i grając oglądac jego perypetie w kosmosie :)