Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator

Re: Przedstawmy się

sob wrz 29, 2018 12:06 am

Jeśli chcesz skorzystać z tego wątku do przedstawiania się, proponuję nawiązać jakoś do tematyki działu – komiksów, albo chociaż jakichkolwiek dzieł kultury. Wpisy zawierające wyłącznie słowa przywitania czy pozdrowień będą kasowane.

Jak zawsze – staramy się jakoś ubogacić społeczność ;)

Awatar użytkownika
Kaś
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Przedstawmy się

sob sty 08, 2022 12:11 pm

Cześć :) historię z książkami rozpoczęłam w wieku bodajże 10 lat i oczywiście był to Harry Potter, gdyby nie to, to raczej bym nie wiedziała, że kocham czytać. Z lektur szkolnych przeczytałam tylko "Dżuma" - ogólnie lektury to była dla mnie męka, więc szybko odpuszczałam. Teraz o wiele starsza, raz w roku sięgam po niektóre pozycje typu "Nowy wspaniały świat" czy też "Duma i uprzedzenie", bardziej z ciekawości, uważam że do niektórych książek trzeba dorosnąć.
Uwielbiam czytać fantasy, romanse, kryminały i ostatnio przymierzam się do horrorów :) od czasu do czasu czytam manhwa. Mało co oglądam, zdarza się raz na parę miesięcy serial czy film, za to anime u mnie nie może zabraknąć :)

Miło mi Was poznać :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8