Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 07, 2019 9:06 am

Basing Kit Elven od Scibor MM

Dziś mam dla Was recenzję zestawu Basing Kit Elven set2, który został ufundowany przez Scibor MM jako nagroda na turniej Warheim FS - Księstwa Graniczne.

Zestaw został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazło się 10 stylizowanych na ruiny posągu elfów odlanych w szarej żywicy elementów, a także ulotka z informacjami od producenta.

Jakość odlewu zestawu jest dobra, nie zauważyłem większych nadlewek, a błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Elementy z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji podstawek lub budowy makiet i elementów terenu na polu bitwy.

Więcej informacji o zestawie znajdziecie na stronie Scibor Monstrous Miniatures, do wizyty zachęcam tym bardziej, że modele często sprzedawane są w promocyjnych cenach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 14, 2019 11:56 am

Recenzja: Starożytne głowy od Warhead Studio.

Do tej pory na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem recenzję zestawów drewniana palisada oraz drewniany dom (mały) od Warhead Studio.

Dziś chcę Wam pokazać zestaw starożytne głowy, który możecie kupić TUTAJ.

Odlany w szarej żywicy zestaw starożytne głowy składa się z 7 elementów przedstawiających kamienne głowy w różnym stopniu uszkodzenia.

Starożytne głowy otrzymałem zapakowane w kartonowe pudełko opieczętowane z dwóch stron czarno-białymi ulotkami z informacji na temat Warhead Studio.

Jakość odlewów jest dobra, nie zauważyłem większych nadlewek, linii podziału formy czy pęcherzy powietrza.

Starożytne głowy użyję do budowy porośniętych drzewami wzgórz, których będę używał w czasie rozgrywek poza murami w Warheim FS. 

Więcej informacji o zestawie znajdziecie na stronie producenta oraz na Facebooku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9