Zrodzony z fantastyki

 
blash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 08, 2019 1:00 pm

Re: Studnia Dusz, serwer Neverwinter Nights, gratka dla fanów RP

śr maja 08, 2019 1:04 pm

Wybaczcie wygrzebanie starego tematu, poszukuję dawnych graczy BS, aby poinformować ich o reaktywacji BS na silniku nwn:ee.

Strona, forum i discord - namiary: www.bursztynoweszlaki.wordpress.com.  Zbiera się stara ekipka, która na discordzie mocno się udziela. Serwer jest w zasadzie "prawie" gotowy do startu: kilkaset lokacji, bardzo mocno zmieniony balans klas i czarów, sporo nowych dedykowanych klas (w tym Pogranicznik :) 

Pozdrawiam stare nicki, może ktoś tu z sentymentu kiedyś zajrzy z wyszukiwarki i ponownie dołączy do starego, dobrego nwn w odświeżonej odsłonie. Fabuła gry autorska, świat stylizowany na słowiański, w stosunku do wersji starej historia toczy się około 120 lat później.
 
friendlinzh
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 17, 2020 11:24 am

Re: Studnia Dusz, serwer Neverwinter Nights, gratka dla fanów RP

śr cze 17, 2020 11:36 am

Neverwinter Nights (NWN) okazał się grą, która dosięga najbliżej sesji "pen & paper", czyli sesji papierowych, opartych w głównej mierze na wyobraźni uczestników i zasadach świata. Tutaj także mamy do czynienia z Mistrzami Gry, którzy nieustannie wpływają na świat by go ożywiać. Właśnie dlatego gra wciąga! Jeśli ktoś lubi odgrywanie ról, to trafił w dziesiątkę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości