Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

[WFRP] Relacja z kampanii 'Cienie pod Oldenlitz'.

pt mar 24, 2017 9:46 am

Jako, że nie samymi figurkami człowiek żyje, to po niemal dekadzie wraz ze znajomymi postanowiliśmy wrócić do gry Warhammer FRP. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to raz w miesiącu szanowne państwo-draństwo będzie miało przyjemność (mniejszą lub większą) zapoznać się na łamach DansE MacabrE z fabularyzowaną relacją z sesji. Mam nadzieję, że taka forma przekazu spotka się z waszą akceptacją i zainteresowaniem.

Jak zwykle wszelkie komentarze, uwagi i spostrzeżenia mile widziane.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Re: [WFRP] Relacja z kampanii 'Cienie pod Oldenlitz'.

pn maja 22, 2017 3:58 pm

Zapraszam na fabularyzowany raport z kolejnej sesji WFRP rozegranej w ramach kampanii "Cienie pod Oldenlitz".

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn cze 12, 2017 9:27 pm

Dziś na DansE MacabrE opublikowałem raport z ostatniej sesji WarhammerFRP napisany przez Szczery Do-bolu.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn cze 19, 2017 11:16 am

Na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem fabularyzowaną relację z sesji WFRP - Pan Mglistych Wzgórz.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn lip 03, 2017 10:38 pm

Dziś na DansE MacabrE opublikowałem piąty fabularyzowany raport z rozgrywki w #WFRP.

Zawiedliśmy...

R. nie żyje. Prezbiterzy Sigmara odmówili dalszej współpracy i wygnali mnie z Glaubenniedrich. Obecnie przebywam w Grunburgu i myślę, że to jeden z ostatnich listów które piszę do Waszej Wielebności. Nie mam zbyt wiele czasu, nie mam też już sił dlatego Ekscelencja wybaczy lapidarność.

Po opuszczeniu kurhanu Pana Mglistych Wzgórz awanturnicy wrócili do Oldenlitz, w większości w całkiem niezłej kondycji, jedynie Ingwar Egonsson po tym jak R. próbowała się z nim skontaktować padł bez ducha na ziemię. Działanie R. rozwścieczyło duchownych Sigmara, którzy natychmiast nakazali powrót do Glaubenniedrich...

Więcej na blogu DansE MacabrE.