Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr paź 02, 2019 4:31 pm

Kultysta (Sygnalista).

Model kultysty pochodzi z zestawu Rotten Cultist od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Sygnalista w ramach konwersji otrzymał dzwon zestawu Empire Manann's Blades and Command od Forge World.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr paź 09, 2019 9:15 am

Galeria: Posłaniec Nocy (chorąży).

Większość wojowników klanu Eshin to Posłańcy Nocy. Są lekko opancerzeni, aby wykorzystać swoją niesamowitą szybkość i zręczność. Specjalizują się w manewrach oskrzydlających i błyskawicznych atakach. W odróżnieniu od zwykłych Klanbraci odbierają podstawowe wyszkolenie w sztukach walki poznanych przez Klan w odległym Kitaju. Są szybsi niż zwykli Klanbraci i równie szybko zabijają, wciąż szukając okazji, by wyeliminować następnego wroga. Posłańcy Nocy operują głęboko na terytorium wroga i często współpracują z Rynsztokowcami, wciągają rezerwy wroga w potyczki, umożliwiając lepiej wyszkolonym szpiegom zaatakowanie pozbawionych obrony, istotnych celów.

Więcej na blogu DansE MacabrE.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr paź 16, 2019 9:09 am

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #62: Kości zostały rzucone.

Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności w chwili gdy Micz na swoim blogu Paint and Kill ogłosiłem temat na październikową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego otrzymałem od HeresyLab zestaw trzech figurek z serii Citizens of the Old World, które zrecenzowałem TUTAJ, a którym towarzyszyło więcej niż jedno zwierzę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr paź 23, 2019 8:55 am

Galeria: Kultysta

Model kultysty pochodzi z zestawu Rotten Circus crew od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr paź 30, 2019 9:58 am

Galeria: Kultysta

Model kultysty pochodzi z zestawu Rotten Cultist od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 06, 2019 12:56 pm

Galeria: Gysel, handlarka ryb od HeresyLab.

W ramach #62 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem trzy modele z serii Citizens of the Old World od HeresyLab, których recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

Dziś szanowne państwo-draństwo może przyjrzeć się bliżej modelowi Gysel, handlarce ryb.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 13, 2019 5:33 pm

Kultysta.

Kolejny kultysta do Warheim FS do Karnawału Chaosu od Rotten Factory, więcej informacji znajdziecie na DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 20, 2019 1:48 pm

Galeria: Posłaniec Nocy - Sygnalista.

Większość wojowników klanu Eshin to Posłańcy Nocy. Są lekko opancerzeni, aby wykorzystać swoją niesamowitą szybkość i zręczność. Specjalizują się w manewrach oskrzydlających i błyskawicznych atakach. W odróżnieniu od zwykłych Klanbraci odbierają podstawowe wyszkolenie w sztukach walki poznanych przez Klan w odległym Kitaju. Są szybsi niż zwykli Klanbraci i równie szybko zabijają, wciąż szukając okazji, by wyeliminować następnego wroga. Posłańcy Nocy operują głęboko na terytorium wroga i często współpracują z Rynsztokowcami, wciągają rezerwy wroga w potyczki, umożliwiając lepiej wyszkolonym szpiegom zaatakowanie pozbawionych obrony, istotnych celów.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lis 27, 2019 6:36 am

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #63: Teraz zrobiłbym to inaczej.

Od dłuższego czasu przymierzałem się do ponownego zmierzenia się z tematem makiet do Warheim FS i w końcu postanowiłem to zrobić inaczej. Co prawda do końca zostało mi jeszcze trochę pracy, ale przy okazji listopadowej edycji FKB postanowiłem pokazać szanownemu państwu-draństwu co udało mi się zrobić do tej pory.

W odróżnieniu od poprzednich prób, do makiet budynków postanowiłem podejść inaczej i wykorzystałem gotowe budynki od Tereny do Gier, które zwaloryzowałem o czym więcej przeczytacie pod zakładką Teufelsberg.

Z kolei na wzgórzach ze styroduru znalazły się gotowe bitsy od Micro Art Studio, Mini Monsters, Ristuls EM, Scibor MM oraz SpellCrow i Warhead Studio oraz skręcane z drutu miedzianego drzewa.

Na makietach położyłem już większość kolorów, do pomalowania pozostały mi jeszcze znajdujące się na elementach terenu detale oraz nałożenie pigmentów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek