Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw kwie 21, 2022 2:38 pm

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony II.

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr kwie 27, 2022 8:39 am

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Sierżant, bohater.

Dziś mam dla Was zdjęcia sierżanta Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Sierżant to model od Dunkeldorf Miniatures, który dodatkowo wyposażyłem w tarczę od SpellCrow.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr maja 04, 2022 9:57 am

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik III.

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr maja 11, 2022 3:11 pm

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Jeździec Zimnokrwistych I - kawalerzysta.

Zdarza się, że ze skrzeku wylęgną się Saurusy o innych niż ich bracia zdolnościach naturalnych. Ponoć Pradawni widzieli przyszłość i potrafili przewidzieć, kiedy będą potrzebni wojownicy o określonym wyszkoleniu, a to oznaczałoby, że to, co uznawane jest za przypadkowy wylęg, jest częścią uważnych kalkulacji Pradawnych. Dzisiaj skrzeki tego typu traktowane są jak błogosławieństwo od Pradawnych, pomoc dla Slannów w wykonywaniu ich świętych obowiązków.

W ostatnich dziesięcioleciach coraz częściej w miastach świątyniach, pojawiają się skrzeki, z których lęgną się Saurusy posiadający instynktowną zdolność kontrolowania Zimnokrwistych. Zimnokrwiste są dzikie i tępe, ale są też potężnymi wierzchowcami dla wszystkich tych, którym uda się je dosiąść. Powiada się, że w dżungli szerzy się błogosławieństwo Itzla Pradawnego i że to dzięki niemu Saurusy mogą dosiadać Zimnokrwistych, a to z kolei ma być jasnym znakiem, że ci szybcy wojownicy mają odegrać decydującą rolę w nadchodzących wojnach.

Jeździec Ziemnokrwistych to kolejny ze stronników, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr maja 18, 2022 7:01 pm

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony III.

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr maja 25, 2022 9:41 am

Galeria: Val´Zarius Lord of Fatality od MOM Miniaturas.

W ramach #93 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem model Val´Zarius Lord of Fatality od MOM Miniaturas, o którym więcej napisałem TUTAJ.

W rozgrywkach w Warheim FS model będzie reprezentował Krwiopijcę Khorna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn cze 06, 2022 8:05 am

Galeria: Jeźdźcy Wilków.

W #94 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego postanowiłem zaprezentować kompanię Jeźdźców Wilków do Warheim FS, którą niedawno pomalowałem w ramach zlecenia, a których jeszcze nie prezentowałem na blogu.

Wśród Hobgoblinów na próżno szukać tego dobrego, ale za to złych i brzydkich nie brakuje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr cze 08, 2022 6:27 pm

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Handlarz niewolników, bohater.

Niewolnictwo jest udziałem wielu obywateli Starego Świata. Praktyka tak stara jak sama ludzkość narodziła się w starożytnym Imperium Khemri i została przyjęte przez inne cywilizacje, które w kolejnych wiekach powstawały i upadały. Najczęściej występuje pod płaszczykiem służby, przymusowej pracy albo pańszczyzny. Te bardziej oczywiste formy niewolnictwa są ogólnie nielegalne, ale w niektórych regionach nikt się tym nie przejmuje. Największe rynki niewolników są w Arabii, Sartosie, a nawet w ciemnych zaułkach Marienburga czy w Ostlandzie, gdzie od wieków handluje się niewolnikami. Los sprzedanych tam Ludzi jest godny pożałowania. W Starym Świecie niektórzy Ludzie stają się niewolnikami na mocy wyroku sądowego, wydanego za niepłacenie długów lub podobne przestępstwa. Jeszcze do niedawna w ożywiony sposób handlowano Półorkami.

Dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego handlarza niewolników Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Handlarz niewolników to model od Dunkeldorf Miniatures.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr cze 15, 2022 11:00 am

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik IV.

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr cze 22, 2022 12:05 pm

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Jeździec Zimnokrwistych II - kawalerzysta.

Jeździec Ziemnokrwistych to kolejny ze stronników, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek 

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr cze 29, 2022 6:35 pm

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Zwierzoczłek I.

Nazwa Zwierzoludzie w pełni oddaje dwoistą naturę tych stworzeń, które łączą w sobie cechy człowieka i któregoś z dzikich zwierząt. Zwierzoludzie znacznie różnią się między sobą wyglądem, ale najczęściej spotykane istoty z tej rasy przypominają wyglądem Ludzi, ale z głowami i nogami zwierząt, choć również istnieją takie, które mają tylko zwierzęce głowy, jak Minotaury. Duże grupy Zwierzoludzi posiadają w swoich szeregach osobniki o ekstremalnych mutacjach, takich jak brak głowy, kończyny różnych rozmiarów, kilka kończy lub głów, różne kolory i faktury skóry itp. Te najbardziej wyjątkowe mutacje są uważane za szczególny znak przychylności bogów Chaosu.

Zwierzoludzie to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lip 06, 2022 5:39 pm

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Handlarz niewolników, bohater.

Dziś mam dla Was zdjęcia drugiego handlarza niewolników Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Handlarz niewolników to model od Dunkeldorf Miniatures.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek 
Obrazek 
Obrazek