Zrodzony z fantastyki

 
Przedwieczny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: pt lip 15, 2005 10:01 am

pn paź 31, 2005 10:12 am

Garden - Dzieciê Yggdrasila


Darklordzie czy móg³by¶ przybli¿yæ mi informacje na temat tej istoty (istot?).
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn paź 31, 2005 11:12 am

<!--QuoteBegin-Przedwieczny+-->
Przedwieczny pisze:
<!--QuoteEBegin-->
Garden - Dzieciê Yggdrasila

Darklordzie czy móg³by¶ przybli¿yæ mi informacje na temat tej istoty (istot?).

Jest to byæ mo¿e rozumna (próby kontaktu nie powiod³y siê) ogromna ro¶lina. Co 1 022 miesi±ce nastêpuje proces obumierania i odnawiania siê tej ro¶liny. Ma li¶cie wielko¶ci ¿agli statków. Aby obej¶æ pieñ potrzeba ponad 6h spaceru typowego cz³owieka. System korzeni spaja planety (sztuk 12 klasy A) tworz±ce razem Ogród. Ma nadzwyczajne zdolno¶ci regeneracyjne.
 
Velg'larn Baenre
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 337
Rejestracja: śr sie 31, 2005 10:58 am

pn paź 31, 2005 2:20 pm

<!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->Aby obej¶æ pieñ potrzzeba 6h spaceru typowego cz³owieka. System korzeni spaja planety (sztuk 12 klasy A) tworz±ce razem Ogród. Ma nadzwyczajne zdolno¶ci regeneracyjne.

Przepraszam, ¿e siê wtr±cê ale jak dla mnie drzewo ³±cz±ce 12 planet powinno siê odchodziê w miesi±c, a nie w 6 h!
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn paź 31, 2005 3:10 pm

<!--QuoteBegin-HighElvenMaster+-->
HighElvenMaster pisze:
<!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->Aby obej¶æ pieñ potrzeba ponad 6h spaceru typowego cz³owieka. System korzeni spaja planety (sztuk 12 klasy A) tworz±ce razem Ogród. Ma nadzwyczajne zdolno¶ci regeneracyjne.

Przepraszam, ¿e siê wtr±cê ale jak dla mnie drzewo ³±cz±ce 12 planet powinno siê odchodziê w miesi±c, a nie w 6 h!

Nie ma pnia g³ównego. Pnie pl±cz± siê miedzy sob± tworz±c g³ówn± ro¶linê i jest kilkaset.
 
Przedwieczny
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: pt lip 15, 2005 10:01 am

wt lis 01, 2005 5:13 pm

Ale tak szczerze mówi±c kontakty miêdzy istotami z ró¿nych planet s± minimalne, i jakiekolwiek pojêcie o takich sprawach ma moim zdaniem 0,1% istot na Torilu (a¿ tyle z racji tego ¿e jest to ¶wiat hight-magic), a w Greyu to jeszcze mniej.
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

ndz paź 28, 2007 2:25 pm

Co wiadomo o reszcie planet? Szczególnie interesuje mnie coliar i kapri

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości