Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

Alternatywna Saga - czyli co pozmienialibyście w SW?

wt lut 07, 2006 1:22 pm

Temat odpalony jak zwykle z grubej rury - ale widzę dział potrzebuje takich "motywatorów" raz na jakiś czas.

A więc - co Waszym zdaniem zasługuje na zmianę w Sadze. Co zaproponowalibyście w miejsce tego co znamy i nie zawsze lubimy?
Pole do popisu jest naprawdę ogormne - 6 filmów (CW spada - przywilej założyciela tematu), dodatkowe sceny, stara edycja, SE, potencjalna SE Epizodów I - III. Sceny, bohaterowie, muzyka, efekty, tendencje, moda, wątki - możecie eksperymentować ile się tylko da. Ja dołączę juz w czwartek/piątek, jak tylko egzamin ostatni przeżyję (jak przystało na weterana).
 
RG

wt lut 07, 2006 1:30 pm

Interesujący temat. Nareszcie można sobie pofantazjować.

Zmiany:
1) W E VI zmieniłbym ta idiotyczną scenę z miskami pacyfikującymi Doborowy Legion szturmowców. To czyste szaleństwo. Niech się tłuką rebelianci ze szturmowcami.
2) Wyciąłbym Jar Jara - działa mi na nerwy koleś. Albo poraziłbym go błyskawicami. Powiedzmy, że Imperator już go nie lubi.
3) Byłbym oszczędniejszy w pokazach akrobatycznych ze strony użytkowników mocy - chodzi mi tu w szczególności popisy Sidiousa w walce z Windu. Jakieś korokociągi w powietrzu - nie pasuje mi to do Palpiego.
4) Nie pozwoliłbym w tak głupi sposób wyeliminować SSD Executora.
5) Moda - zmyłbym z Padme te wszystkie farbki. Bo jak gejsza a nie królowa wyglądała. I te stroje - nie pasują do OT, do skromnych ale eleganckich strojów Lei.
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

wt lut 07, 2006 1:49 pm

Co bym zmienil? Hmmm..

1) Prawie cala 3 czesc.
2) Jaba byl za chudy, jak na oblesnego brubasa.
3) Wiecej mistrza Yody, w filmach wystepuje malo. W 3 i 6 czesci a takto tylko siedzi w pokoju z Rada i mysli.
4) Wywalibym tego glupiego robota, tego co jak czlowiek wyglada, nie pamietam jak sie nazywa, zapomnialem.
 
Awatar użytkownika
mOrF3u$
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 730
Rejestracja: wt mar 29, 2005 1:27 am

wt lut 07, 2006 2:29 pm

MadMill pisze:
4) Wywalibym tego glupiego robota, tego co jak czlowiek wyglada, nie pamietam jak sie nazywa, zapomnialem.


Ten robot sie nazywa C-3PO. I jak możesz tak mówić! C-3PO jest nie rozłączną częścią całej sagi. On jako z nielicznych łączy OT z NT. Ale to tylko Twoje zdanie;)

Ja bym usunał:
1) To co teraz napisze, wywoła fale protestó :P Chciałbym aby saga się zaczynała od EpI do EpVI. W normalnej kolejności. Wiem, wiem, to zostało wykonane perfekcyjnie, i być może dlatego SW odnosi wielkie sukcesy kasowe, ale chciałbym by było tak jak pisałem.
2) Tak, miśku były głupie :P nie chodzi o wygląd i zachowanie, ale zeby pokonać
Doborowy Legion szturmowców.
, to już była gruba przesada. Lucas mógł dodać więcej Rebeliantów, wtedy to może jako taki by wyglądało.
3)Tak, Yody jest za mało w filmie. Jezeli wyjdzie 7 częsc sagi, której czasu bedą notowane na kilkadziesiąt lat przed EpI (czy nawet kilkaset) to będziemy go widzieli więcej, bo ta część ma być poświęcona Yodzie.
3)Jar-Jar. 50/50 Było to stworzenie głupie, niby miało być śmieszne. Teraz jak na niego patrze, to wydaje mi się, że jest on niedorozwinięty umysłowo, ale jak oglądałem pierwszy raz EpI w wieku bodajże 9 czy 10, wydawał mi się on naprawde śmieszny, i go lubiłem.
4)Jak zauważył kolega Royal Guard, królowa Amidala w EpI wyglądała jak z filmu Tajemnice Gejszy. Mogli zrobić z niej normalna królową, gdyż Naboo to była planeta ludzi.

Jest jeszcze kilka szczegołów, ale są tak małe, że szkoda o nich pisać.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

wt lut 07, 2006 3:29 pm

W ogóle zmieniłabym EVI:


Luke przechodzi na CSM i pozostaje w najlepszej komitywie z tatusiem, Imperatora (którego nikt nie kochał) szlag trafia z zazdrości.

Imperium wchłania Rebelię i powstaje Imperialna Republika Galaktyczna (na czele floty staje Thrawn, równouprawnienie dla ufoków).

Piett zostaje Wielkim Admirałem i pierwszą po Skywalkerach osobą na Executorze.

Na Yavin 4 powstaje Akademia Sith, w której naucza Luke z wydatną pomocą ducha Exara Kuna.

Leia nie jest już księżniczką, ale staje się Dark Lady of the Sith i poślubia (widzowie lubią wątki miłosne) Hana.

Ten ostatni spotyka się z Fettem, obaj wyjaśniają sobie nieporozumienia i idą na piwo.

....I wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)
 
RG

wt lut 07, 2006 3:39 pm

Jade Elenne pisze:
W ogóle zmieniłabym EVI:


Luke przechodzi na CSM i pozostaje w najlepszej komitywie z tatusiem, Imperatora (którego nikt nie kochał) szlag trafia z zazdrości.

Imperium wchłania Rebelię i powstaje Imperialna Republika Galaktyczna (na czele floty staje Thrawn, równouprawnienie dla ufoków).

Piett zostaje Wielkim Admirałem i pierwszą po Skywalkerach osobą na Executorze.

Na Yavin 4 powstaje Akademia Sith, w której naucza Luke z wydatną pomocą ducha Exara Kuna.

Leia nie jest już księżniczką, ale staje się Dark Lady of the Sith i poślubia (widzowie lubią wątki miłosne) Hana.

Ten ostatni spotyka się z Fettem, obaj wyjaśniają sobie nieporozumienia i idą na piwo.

....I wszyscy żyli długo i szczęśliwie

Jade Elenne - masz u mnie piwo! A nawet 10 jak się kiedys spotkamy!
Ja bym dodał jeszcze Thrawna od III E i Xizora w OT.

MadMill pisze:
Wywalibym tego glupiego robota, tego co jak czlowiek wyglada, nie pamietam jak sie nazywa, zapomnialem.

Jak słusznie zauważył kolega Morf, C-3PO jest jednym z łączników sagi. Powiem więcej - jednym z symboli Sagi Star Wars.
 
Awatar użytkownika
Xeloss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw kwie 29, 2004 3:34 pm

wt lut 07, 2006 5:35 pm

Jade Elenne pisze:
Imperialna Republika Galaktyczna


...
...
Że niby co? Czy ty nie widzisz oczywistej sprzeczności pomiędzy poszczególnymi członami tego twojego "tworu"?
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

wt lut 07, 2006 6:28 pm

Nie. To byłoby połączenie siły Imperium, jego znakomitej armii i zdolnych dowódców, tudzież swobody i wolności słowa z Republiki.

RG - jeśli wybierasz się na Rubicon (o ile będzie, ale pewnikiem będzie), to szansa na poznanie jest spora:)
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

wt lut 07, 2006 8:29 pm

Jade- wymiatasz! :spoko:

To może...:

- Zwycięstwo Windu nad Palpim i wykończenie go. To by zdecydowanie zmieniło rozwój Gwiezdnej Sagi... :razz: Ciekawe co Lucas wymyśliłby zamiast tego?

-Luke nie ufa mocy i nie trafia w szyb wentylacyjny= DeathStar niszczy YawinIV w tym ducha Exar Kuna... :razz: , konie rebeli i Leii,Luke;a i całej reszty...and Supreme victory of the Galactic Empire! :D

-Najlepsze: Wnętrze DeathStar II, Luke skręca się w agonii od ForceLightning'a Palpiego. Vader wacha sie czy pomóc synowi i nagle...używa lightsaber'a należącego do własnego syna by...go dobić!
Potem razem ze swoim mistrzem odlatują przed wybuchem Gwiazdy Śmierci i cała wojna między rebelią a Imperium trwa nadal. Zwycięża w tej bitwie Imperium ponieważ...na Executorze dowodzi Wielki Admirał Thrawn!!! [tu zaczyna lecieć Marsz Imperialny...tamtamtamtamtadam tam tadam...]
C wy na to? :razz:
 
RG

wt lut 07, 2006 9:45 pm

Ja bym dodał do I Epizodu Dooku. Bo z filmu to wynika, że Palpi traci jednego ucznia i na jego miejsce bierze następnego, nie wiadomo skąd. A Dooku odszedł z akademii po śmierci QGJ. I to ta śmierć była przyczyną jego odejścia z akademii.
Thrawn, Thrawn i jeszcze raz Thrawn! Na mostku SSD Executora.
Zlikwidowałbym ten kaszel GG - bo nie mogę jeść, gdy on mi tak ciągle stęka.
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

wt lut 07, 2006 10:17 pm

Co ja na to poradze, ze go nie lubie :cry: . Wole juz tego smiesznego Jar Jara. No coz kazdy ma swoje zdanie.

Jak ma byc to alternatywna saga, to bym zrobil tak, ze np. nie dochodzi do jednej ze scen, np wezmy pod uwage, ze Anakin nie wygrywa wyscigu scigaczy i co w tedy. Przypuscmy, ze zepsul mu sie cigacz i mogila. Zostaje, nigdzie nie jedzie i ciagle jest niewolnikiem. Wtedy lezy cala saga, a moze znajduje sie inne rozwiazanie. Moze wtedy zostaje wykradniety przez Rycerzy Jedi? Ale czy to nie sprzeczne z ich kodeksem. Jest pare takich momentow, ze jakby jakis maly fakcik to tworzy sie zupelnie inna historia, mnie np. intryguje co by sie stalo jakby Rada Jedi zabronila szkolenia Anakina, stanowczo zabronila. Czy zostal by szkolony tajnie, przez mistrza Qui-Gon Jinn'a, ktory "slepo" wiezyl w jego powolanie. Czy wtedy, tez by doszlo do tego, ze przechodzi na ciemna strone. Czy wtedy Imperator zyskalby takiego wielkiego ucznia. Ciekawe co by sie stalo. Ja wlasnie tak rozumiem Historie Alternatywna i tym ona chyba jest. Ale to tylko gdybanie. Tak samo jak, co by bylo gdyby, Hitler sie nie urodzi? Niekiedy z tego wychodza ciekawe ksiazki, filmy. Taka alternatywna historia do opowiedzianej juz wczesniej. Mam jeszcze pare takich scen ktore wydaja sie nieprawdopodobne, a jezeli by sie nie zdarzyly zrobiloby sie bardziej nieprzyjemnie jak bylo.

Pisze odpowiedz na te czerwone literki nizej. Przyznaje przesadzilem, napisalem straszne glupoty. Nie wiem chodzilo mi o cos innego, ale zaczalem piszac i juz nie myslalem. Nie udaje tutaj zalu za grzechy, mowie serio.

OK, teraz może być. Sarin
Ostatnio zmieniony śr lut 08, 2006 9:56 am przez MadMill, łącznie zmieniany 3 razy.
 
RG

wt lut 07, 2006 10:55 pm

Ja dodałbym coś z przeszłości - jakieś wprowadzenie. O wojnie z Mandalorianami, o powstaniu zakonu Sithów - tak by widz mógł poznać więcej historii tego konfliktu, który toczy się w sadze.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

wt lut 07, 2006 11:10 pm

Dart Maul mógł przeżyć i pojawić się w kolejnych częściach. Z chęcią zobaczyłbym go w starciu z Anakinem, Windu lub Yodą bądz kilkoma członkami Rady Jedi naraz...

Można by pokazac dlaczego Sithowie też mogą istniec jako duchy...

Wprowadzić Assaj Ventress, ciekawe jak by wyglądała na żywo... :razz:

Zmienic to jak długo Luke wytrzymywał Lightninga Palpka. Inny juz dawno by się upiekli po tak długim smażeniu a on jeszcze dał radę uciec z ojcem w ciężkiej zbroi( wprawdzie się zataczał ale...)

W EIII błyskawice Palpka są jakby tak...słabiej zrobione? ez efektu? W OT chyba wyglądały lepiej...
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

czw lut 09, 2006 1:50 pm

Royal Guard - o ile mi wiadomo, Dooku odszedł z Zakonu jeszcze przed śmiercią Jinna (przynajmniej tak podaje Stover w RotS). Ale popieram pomysł pokazania go w EI (choćby po to, by napawać się grą boskiego Ch. Lee :-D)

Wywalić Gungan! Wywalić Ewoki!

A i jeszcze w EVI by się przydała korekta: Jabba za mało chciał zapłacić za Solo, więc Boba roz...walił cały ten jego burdel. Zamrożonego Solo sprzedaje Rebelii. Rebelia jest biedna jak mysz kościelna, więc żeby zdobyć kasę na okup obcina pensje dowódcom i rezygnuje z extra pomocy dla bothan - dlatego tamci źle wykonują robotę i zdobywają złe informacje.

Asajj w filmie? Yeah, to mi się podoba! Panie Sith i Dark Jedi górą:-)
 
RG

czw lut 09, 2006 1:58 pm

Hmmm - Jade Elenne, gdzieś na necie wyczytałem, że przyczyna odejścia była smierć QGJ. To nie moja teoria. Dlatego sprzeczać się nie mam zamiaru. Tym bardziej z Tobą. :wink:

Jade Elenne pisze:
Wywalić Gungan! Wywalić Ewoki!

I znowu kolejne piwo dla Ciebie. :wink:

Jako, że jestem na tropie informacji o D'harhanie i Kud'arze Mub'acie, dodałbym te dwie postacie - choć mały epizod. Ale dodałbym je. Doadłbym też trening Maula i treningi RG. Więcej Boby Fetta w filmie.

Tylko coś mi się wydaje, że gdyby nasze zmiany ktos wprowadził, to SW przebiłoby liczba odcinków "Mode na sukces". :razz: I nawet Chuck Norris by ich nie policzył. :razz:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw lut 09, 2006 3:46 pm

Royal Guard pisze:
Hmmm - Jade Elenne, gdzieś na necie wyczytałem, że przyczyna odejścia była smierć QGJ.

No to prosta sprawa - link (źródło) albo nieprawda :P.
 
RG

czw lut 09, 2006 4:18 pm

Zgodnie z Twoją prosba SethBahl, podaje linka do tej stronki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hrabia_Dooku

http://gwiezdne-wojny.pl/encyklopedia.php?r=63
Narazie tyle. Ale gdzieś wyczytałem, że smierć QGJ była przyczyną. Poszukam. :wink:

I jeszcze jeden:
http://www.stopklatka.pl/artykuly/artykul.asp?wi=25587
Trzeba poszperać i się zbajdzie. :wink:

Żeby mnie Sarin za offtopa nie ścigał, to napisze cos na temat.
Z E IV wyciąłbym scenkę szturmu Solo na pluton szturmowców w DS. Bo mnie to nie bawi. Jakoś to głupio wygląda - jeden koleś goni kilku szturmowców w ich własnej bazie. I wyeliminowałbym wpadki filmowców np z kolorem miecza Anakina. Ujednoliciłbym kolory NT z OT, żeby były identyczne.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

czw lut 09, 2006 7:27 pm

Royal Guard pisze:
Zgodnie z Twoją prosba SethBahl, podaje linka do tej stronki

Z żadnego z linków, które podałes nie wynika że smierć Jinna była bezpośrednią przyczyną odejścia Hrabiego z Zakonu.

Royal Guard pisze:
Z E IV wyciąłbym scenkę szturmu Solo na pluton szturmowców w DS.

Eeeeee... KE? Że chciałbyś wyciąć jedną z najlepszy scen w filmie? :|

Royal Guard pisze:
Bo mnie to nie bawi. Jakoś to głupio wygląda - jeden koleś goni kilku szturmowców w ich własnej bazie.

Ty wiesz że ich goni jeden koleś, szturmowcy - nie. Byli święcie przekonani że goni ich jakaś grupa Rebeliantów, a że było ich tylko kilku zdecydowali się na taktyczny odwrót w stronę posiłków. Gdy dobiegli mogli rozpocząć walkę z nieprzyjaciółmi. Doczekali się jednak tylko jednego człowieka...

Royal Guard pisze:
I wyeliminowałbym wpadki filmowców

Tego się po prostu nie da wyeliminować ;)
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

pt lut 10, 2006 1:56 pm

Z mojej strony:

E I:

- eliminacja dzieworództwa Shmi Skywalker, Anakin MA ojca, który zjawił się na bardzo krótko i opuścił Tatooine skrycie,

- gunganie jako rasa są bardzo fajni, natomiast Jar Jar nie jest fajtłapą, ale myśliwym, który pomaga Jedi ukryć się przed ścigającymi droidami FH,

- finałowa potyczka - okręt FH zostaje zaatakowany przez wezwane pancerniki Republiki, zaś młody Skywalker i piloci Naboo odpierają atak myśliwców na te jednostki, zanim nie poślą okrętu w diabły,

- pierwsza potyczka z Maulem nie na pustkowiu, ale w Mos Espa, aby przynajmniej było wiadomo, dlaczego w E IV Jedi są szanowani przez klientelę kantyny w Mos Eisley.

cdn (wybaczcie, ale komputer nawala).
 
RG

pt lut 10, 2006 1:58 pm

Deckard pisze:
- eliminacja dzieworództwa Shmi Skywalker, Anakin MA ojca, który zjawił się na bardzo krótko i opuścił Tatooine skrycie,

Dobra myśl Deckard - to może niech ojcem będzie Darth Sidious?
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

pt lut 10, 2006 2:46 pm

Jak już dajemy Aniemu ojca to niech Ani go zabije podczas jego wizyty na Tatooine. Już w tak młodym wieku był związany z Dark Side. :P
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt lut 10, 2006 3:30 pm

+1. Niezły pomysł.

Mogłoby w OT być trochę mniej dżedajów - bo jak jest tylu użytkowników Mocy, to robi się przesyt. A Moc to, cytując Ciri, nie jarmarczne sztuczki.

Zmienić (albo wywalić) durny wątek miłosny z NT. Jak ten z OT jest fajny, tak ten z NT żałosny. W ogóle sam pomysł, żeby Anakin przechodził na CSM aby uratować Padme...nie, to jest straszne. Kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałam, myślałam, że Lucas sobie robi eggsy. Niestety, life is brutal...
 
Awatar użytkownika
Draam
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 10:18 pm

pt lut 10, 2006 4:32 pm

Jak dla mnie przejeście Anakina na CS w celu uratowania Padme ma sens (jest tylko tandetnie przedstawione). Po pierwsze czyni z Vadera postać tragiczną (jak zauważył jeden z dziennikarzy jakiegoś czasopisma) co mnie bardzo odpowiada, a po drugie wyjaśnia to dlaczego w OT jest w nim dobro. Gdyby Ani z własnej woli i co najwazniejsze chęci przeszedł na CS to wątpię czy jego syn przemówilby mu do rozumu. :)
Ostatnio zmieniony sob lut 11, 2006 12:12 am przez Draam, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Coexist
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 09, 2006 4:24 pm

pt lut 10, 2006 6:40 pm

Zdecydowanie wątek miłosny z Nt należałoby zmienić, na pewno nie usunąć, ale zmienić. Został bowiem przedstawiany w niebywale tandetny sposób.
"You're breaking my heart."
Zgadzam się, że ten wątek był ważny i przejście Anakina na CS w celu uratowania Padme miało sens! Generalnie +1 dla Draam.

-Wywaliłbym tego głupiego Jar Jara... i najchętniej to całą armię tych potwornych Gungan.
-Czemu chcecie się pozbyć tych milutkich Ewoków?? :) Chociaż rzeczywiście przydałoby im się jakieś wsparcie w postaci większej ilości rebeliantów, bo to troche śmiesznie wyglądało, ale same miśki były fajne.. :)
-Dobrze by było, gdyby Mace Windu częściej się pokazywał, a najlepiej, gdyby przeżył;)
 
Awatar użytkownika
MadMill
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: śr mar 03, 2004 6:25 pm

pt lut 10, 2006 11:33 pm

Coexist pisze:
-Wywaliłbym tego głupiego Jar Jara... i najchętniej to całą armię tych potwornych Gungan.


No co wyscie sie tak na nich uwzieli toz to dyskryminacja, oni sie tylko jakaja seplenia, sa tacy sami jak my. A co do miskow to wymiataja, to byl elitarny oddzial miskow ninja, czarnych zabojcow, ktorzy zabijaja na sniadanie.

Anakin byl samolobny, przeszedl na CS, bo mieli lepsza opieke madyczna.

I zgadzam sie, zeby pokazali kto jest ojcem Anakina. I jeszcze trzeba by temu ojcu dac nauczke, bo niech zobaczy co sie staje, jezeli dziecko sie bez ojca wychowuje. Tylko miecze swietlne mu w glowie. Mysle, ze za malo w sadze bylo o zwiazku Anakina z Padme, nie byl on az tak zarliwy(nie bylo to pokazane) i nie zakonczyl sie w sposob tragiczny, z wielkim zakonczeniem. Tylko Anakin sobie poszedl Padme umarla, troche za malo tu uczuc. Troche to sztuczne mi sie wydawalo, ale to bylo w 3 czesci najbardziej do pokazania, a tu trzeba bylo sie zmiesci ze wszystkim, zeby polaczyc trylogie i nie wszystko wyszlo tak jak bysmy tego chcieli, biedny ten Lucas jednak.
 
Awatar użytkownika
Eldred
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pt cze 25, 2004 2:13 pm

sob lut 11, 2006 10:40 pm

W Ataku Klonów trzymaj jezyk na wodzy. Mod Sarin wątek miłosny, a wstawił Wojny Klonów (serial animowany na Cartoon Network leciał).
W Zemście Sithów wsadziłbym cały wątek miłosny.
Oba filmy przedłużyłyby się trochę.
Dałbym też więcej czarnoskórych aktorów. Był jeden a w dodatku mało go pokazywali i jeszcze zabili :P
W Zemście Sithów Darth Vader już w zbroji mógłby trochę płynniej chodził po wstaniu ze stołu, wyglądał jak Frankenstein w starych filmach :)

Edit: Sorki, za to ocenzurowane słowo, nie było aż tak brzydkie :P Sorki.
Ostatnio zmieniony ndz lut 12, 2006 2:52 pm przez Eldred, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Venomus
Z-ca szefa działu
Z-ca szefa działu
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 11, 2005 10:29 pm

sob lut 11, 2006 11:18 pm

Eldred pisze:
Zemście Sithów Darth Vader już w zbroji mógłby trochę płynniej chodził po wstaniu ze stołu, wyglądał jak Frankenstein w starych filmach Smile


Ciekawe jak ty byś chodził gdyby ci obcieli obie nogi i rece a potem od razu po operacji maił sie płynnie poruszać? :razz: Chodziło właśnie o pokazanie tragizmu postaci Vadera i jego okaleczenia...
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

ndz lut 12, 2006 1:31 pm

A kapitan Typho na lądowisku przy odlocie Padme na Mustafar? A azjaci? A arabowie? A gammoreanie? Albo zabrakianie? Eldred - jak political correctness, to wobec wszystkich.

Zresztą obsadzenie Samuela L Jacksona w roli Windu to moim zdaniem błąd - ten aktor zdecydowanie sprawdza się w innych rolach, zamiast niego wolałbym już oglądać Vinga Rhamesa, albo tego wielkiego "misia" z filmów Bruckheimera. O - albo Denzel Washington - byłby kapitalny. Ale szcęście, iż nie padło na Chrisa Rocka, albo Ice Cube`a (nic byśmy nie zrozumieli z dialogów - tak jak w XXX2 State of the Union).
 
Awatar użytkownika
Siriel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2022
Rejestracja: śr cze 22, 2005 10:42 am

ndz lut 12, 2006 2:36 pm

Eldred pisze:
Dałbym też więcej czarnoskórych aktorów. Był jeden a w dodatku mało go pokazywali i jeszcze zabili :P
Nie zapominajmy o Lando!

Poza tym głos Vadera w OT podkładał James Earl Jones - a przecież głos był więcej niż połową uroku Vadera. ;)

I niektóre Ewoki miały czarne futro. ;)
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

ndz lut 12, 2006 10:07 pm

Siriel CC pisze:
Nie zapominajmy o Lando!
Poza tym głos Vadera w OT podkładał James Earl Jones - a przecież głos był więcej niż połową uroku Vadera.
I niektóre Ewoki miały czarne futro.


Siriel - ale piszemy o NT, wszak to tam mamy AoC i RotS. :)

A głos Vadera w E III to swoją drogą esploatowanie talentu JEJ już po jego śmierci.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości