Zrodzony z fantastyki

 
jabba1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 13, 2007 4:29 pm

Antykwariaty w Warszawie

pt lip 13, 2007 4:36 pm

Witam. Bardzo proszę o podanie dokładnych adresów antykwariatów w Warszawie gdzie można dostać stare komiksy z TM-Semic, chodzi mi głownie o Punishera, Spawna i Spider Mana :) Ile kosztuje jeden taki komiks? Jak wygląda taki antykwariat komiksu bo nigdy nie byłem ;) czy komiksy są tam bardzo zniszczone? Z góry dzięki. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt maja 15, 2012 2:37 pm przez jabba1, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Asurmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 441
Rejestracja: pt sie 03, 2007 11:47 am

sob lip 14, 2007 10:09 pm

Mój ty Mistrzu Rysunku, moja rada...Ty nie odwiedzaj takich zapuszczonych przybytków bo tam raczej dostaniesz Witkacego i Gombrowicza niż interesującą mnie ostatnio tematykę...A jak nie chcesz dopasowywać wyglądu do kawaii...I nie kręcą cię konkretne kobiety, które ostatnio na Full Metal Alchemist uczą podejścia...To zajrzyj do komiksu w Empiku Zamieć to się szybko przekonasz, że kobieta sukcesu to nie czeka na pozwolenie, żeby nachalnego adoratora w atrybut kopnąć...I w sumie to woli Przyjaciółkę...:wink:

I ćwicz polowanie na allegro zamiast poszukiwać podniszczonych traktowaniem z czułością komiksów zaczytanych przez erotomanów...I wyj bo z zachwytu zrozumiesz, że Pani Szeryf to lepszy motyw na sesję, niż nawet Major Kusanagi...Bo ta druga nie jest zupełnie człowiekiem.;)

Pozdrawiam i cześć.:)

[hide=Moje ostatnie prace]
Zbroja Oghmy
[/hide]
 
kuroido
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 27, 2014 9:02 am

Antykwariaty w Warszawie

sob wrz 27, 2014 9:24 am

ja bardzo lubię chodzić po różnych antykwariatach w Warszawie i polować na dobre książki, stare komiksy jest bardzo ciężko znaleźć ale faktycznie takie znalezisko to dopiero jest coś ;)
 
Awatar użytkownika
TO~
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 07, 2014 8:00 pm

Re: Antykwariaty w Warszawie

ndz wrz 28, 2014 12:09 am

Trochę offtopic, ale musiałem :). Kiedyś na Woli było wspaniałe miejsce, Pałac Starej Książki się nazywało. Duży budynek, dwa piętra, blisko dwieście tysięcy książek. Drabinki, herbata za darmo, te rzeczy. Właściciel (przesympatyczny człowiek) zmarł na raka, syn to przejął, miasto miało dofinansować, skończyło się jak zwykle. Miejsce było magiczne.

Jeśli Cię interesuje tego typu antykwaryczna archeologia: http://molksiazkowyy.blox.pl/2007/09/Pa ... tniec.html

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości