Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Batman - Arkham City

ndz lis 13, 2011 12:51 pm

Ktoś gra? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Dla mnie małe mistrzostwo - ciekawa fabuła (szczególnie jeśli wczytamy się w odkrywane historie), ponownie świetny Joker i - nieco słabsza od niego - ale wciąż barwna galeria pozostałych antagonistów, soczysty gameplay (choć mało urozmaicony w stosunku do poprzedniej części) i mnóstwo odciągaczy od głównego wątku :P
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Batman - Arkham City

czw lis 17, 2011 3:27 pm

Dr_Greenthumb pisze:
soczysty gameplay (choć mało urozmaicony w stosunku do poprzedniej części)

U, a to średnio dobra wiadomość.
Nie śledziłem specjalnie info na temat tego tytułu, ale sądziłem, że będzie to coś chociaż nieco innego.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Batman - Arkham City

sob lis 19, 2011 12:55 pm

Morel pisze:
Dr_Greenthumb pisze:
soczysty gameplay (choć mało urozmaicony w stosunku do poprzedniej części)

U, a to średnio dobra wiadomość.
Nie śledziłem specjalnie info na temat tego tytułu, ale sądziłem, że będzie to coś chociaż nieco innego.


Hmm, chyba niewłaściwie się wyraziłem. Główne założenia rozgrywki się nie zmieniły (na szczęście), po prostu jest wszystkiego więcej. Ponad 400 znajdziek Riddlera i urozmaicone zdobywanie ich (zagadki logiczne i testy zręcznościowe), latanie jako główny środek lokomocji (z racji otwartej struktury miasta), więcej gadżetów do wykorzystania w trakcie eksploracji i walki, walka sama w sobie rozbudowana, większa interakcja z otoczeniem (walka i eksploracja). szarszy wachlarz możliwości (własnych i przeciwników) w "misjach" typu Predator, tryb New Game Plus (z gadżetami i doświadczeniem zdobytym przy pierwszym przejściu, ale też i bardziej wymagającymi przeciwnikami), Catwoman (DLC) z własnym mini-trybem fabularnym (zazębionym z głównym wątkiem) i zagadkami Riddlera, mnóstwo Challenges do odblokowania...

Tak w sumie - jak sobie to wszystko teraz wypunktowałem - to moje stwierdzenie o małym urozmaiceniu było chyba jednak niesprawiedliwe :razz:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości