Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Vozu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 7:16 pm

Beyonder

pt lip 29, 2011 10:10 am

Postanowiłem odświeżyć nieco ten dział pomysłem który chodzi za mną już dobry miesiąc.
Osobiście nie mam pojęcia, czy wording jest poprawny, głównie dlatego, że jedyne podobne wyrażenia pojawiły się na Skullbriar, the Walking Grave. W każdym razie zamiar był taki, by wybierana przez gracza strefa była inna niż obie pomiędzy którymi karta miała się przemieścić.
Przejdźmy do prezentacji :)

Obrazek

Beyonder UB
Creature - Spirit, Rare
If Beyonder would move between any two zones other than the stack, you may have it move to another non-stack zone of your choice instead. If it’s put into library this way, shuffle that library. (Zones are: Library, hand, graveyard, battlefield, stack and exile.)
2/1
 
Awatar użytkownika
Voann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 77
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 4:59 pm

Re: Beyonder

pt lip 29, 2011 10:25 am

Bardzo fajny pomysł. Jak dla mnie 5/5 :) Szkoda tylko, że nie dałeś żadnego cytatu - one zawsze dodają klimatu karcie, ale i tak jest dobrze.

Pozdro
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Beyonder

pt lip 29, 2011 11:20 am

Bardzo fajny pomysł, wording raczej poprawny, a co do flavouru - za dużo tekstu by było, jakbyś próbował go upchnąć :)

PS mi się zdaje czy ta karta jest jakaś... wyblakła? :D
 
Awatar użytkownika
Vozu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 7:16 pm

Beyonder

pt lip 29, 2011 12:07 pm

No właśnie flavoru nie ma głównie dlatego, że nie chciałem zmuszać do czytania przez lupkę :wink:

Zephyel pisze:
PS mi się zdaje czy ta karta jest jakaś... wyblakła? :D

Chyba jest :razz: Szczerze mówiąc robiłem w MSE bo wszystkie templatki które jestem w stanie znaleźć i by mi poszły (mój fotoszopek nie obsługuje grup warstw) potrzebują absurdalnie wielkich ilustracji i mają nowe ramki, a tutaj miałem ładny obrazek pasujący do starej wersji więc... :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości