Zrodzony z fantastyki

 
DroserPL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 08, 2013 5:57 pm

biało-zielono-czerwony deck HELP

pn kwie 08, 2013 6:32 pm

Siemanko,
dopiero co zalogowałem się na tym forum i chciałbym złożyć fajny deck-z waszą pomocą. Więc tak moją przygodę z M:tG zacząłem mniej więcej 6 tygodni temu. Bardzo spodobało mi się zwłaszcza że jestem fanem fantasy. Ale wracając do pytania z tematu to "wymagania" które stawiałbym temu deckowi to:
Cena: max ok 150 zł (plusik jakieś fajne karty)
Kolory: bardzo spodobało mi się połączenie biały+zielony+czerwony
Szukając na necie znalazłem coś takiego: http://www.planeswalker.pl/archenemy-zielonobiale-ostatnie-sztuki-p-30816.html
wiem może "szału ni ma" ale chciałbym z czasem go ulepszyć.
Myślę że kasy wystarczy na turniejowy deck i w tym samym do gry z kolegami. I chciałbym żeby ta talia była do ofensywy w sensie mana base (czy jakos tak) i fajne stworki+ochrona dla nich podczas ataku . W oko wpadły mi już dwie karty Akroma, Angel of Fury i Baneslayer Angel (wiem troche drogie ale może... :D ),i Worldspine Wurm (tą poisiadam^^). Nie wiem jak się do tego zabrać ale mam nadzieję że mi pomożecie :).
A tak na marginesie to kolega gra niebieską (kosi mnie i niepozwala wykładać większości kart i przeprowadzać ataków :/ ) a drugi połączenie zielonych i białych. Liczę na pomoc!


Edit
No to żeby nie wsadzać postów pod sobą piszę tu. Mniej więcej pokombinowałem i wyszło co takiego nie wiem co o tym sądzicie ale może może


Proszę napiszcie co byście dodali a co zabrali stąd. Nie znam się na budowie tali i dlatego proszę o pomoc!
Ostatnio zmieniony pt kwie 12, 2013 5:15 pm przez DroserPL, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości